Samsung Galaxy Note 9 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nagano80 21. 2. 2020 14:17

Me Google Chrom slape jak pres DEX USB s pc tak i pres DEX STATION. Zkus smazat data Chromu, nebo odinstalovat aktualizace, nebo prinejhorsim ho odinstalovat a znova stahnout
XBOX FOREVER :D
Nagano80
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr63 22. 2. 2020 14:20

Nemáte někdo na prodej VR brýle , do kterých pasuje Note 9 a funguje ? Dvakrát jsem objednal ( Pansonite VR Headset with Remote Controller 3D Virtual Reality ) ,o kterém tady na fóru byla zmínka a vždy mi Paypal vrátil peníze za nespolehlivého prodejce .
Děkuji za nabídky , nebo alespoň odkaz .
Nejlépe SZ
mistr63
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 30. 3. 2020 14:33

Samsung Galaxy Note 9 už možná nedostane další aktualizaci

Vlajková řada Galaxy S9 a Note 9 jsou zřejmě jedny z těch nejstarších smartphonů značky Samsung, které obdržely Android 10 s nadstavbou One UI 2.0. Další update už ale zřejmě neobdrží.

A ještě jedná maličkost. Galaxy S9 a Note 9 podle SamMobile v nejbližších dnech obdrží klasickou bezpečnostní aktualizaci březnového data. Ta však není založena na One UI 2.1, jak se očekávalo, ale na starší verzi One UI 2.0. To samo odkazuje k tomu, že pro One UI 2.1 už Samsung s modely Galaxy S9, respektive Note 9, nepočítá.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 28. 4. 2020 20:45

Samsung Galaxy Note 9 nakonec opravdu obdrží aktualizaci One UI 2.1

Teď je vše zase jinak. Nový příspěvek od moderátora na fóru Samsungu tvrdí, že bývalé vlajky update nakonec skutečně dostanou. Vývojáři na aktualizaci údajně usilovně pracují a kromě uživatelů v Jižní Koreji a Spojených státech se jí v pravý čas dočkají i majitelé smartphonů v Evropě.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jekar 3. 5. 2020 10:03

Dobrý den,prosím o pomoc,chtěl jsem si v telefonu zkopírovat text,napsalo mě to že text byl zkopírovaný do schránky,ale bohužel nikde žádnou schránku nemužu nikde najít,věděl by prosím někdo kde schránku z kopírovaným textem v telefonu najdu.děkuju.Luboš.
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 3. 5. 2020 11:43

VYŘEŠENO-Děkuju
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod SpectrOfficial 10. 5. 2020 14:38

Stahujete někdo přez utorrent?zkoušel jsem dva klienty na stahování torrentu ale nikdy se mi to nezačne stahovat. Vyskočí to tam ale nezačne se stahovat není možný že bude něco špatně nastavený?
SpectrOfficial
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 10. 6. 2020 16:29

Samsung Galaxy Note 9 získává prostředí One UI 2.1 s mnoha funkcemi

V Německu už update mají
Zprávu o dostupnosti „desítky“ pro předloňský Galaxy Note přinesl uznávaný server SamMobile. Odvolává se přitom na informace některých německých uživatelů, jímž update s číselným označením N960FXXU5ETF5 na jejich zařízení v uplynulých hodinách dorazil.

One UI 2.1 pro Galaxy Note 9 nepřináší veškeré funkce a vychytávky, které debutovaly na smartphonech řady S20. Změn je přesto spousta a uživatele v žádném případě nemohou zklamat. Těšit se můžete například na funkce Quick Share a Music Share.

První umožňuje okamžitě sdílet fotografie, videa a soubory až s 5 osobami současně, aniž byste museli zařízení spárovat. Díky druhé je zase možné přehrávat hudbu z vašeho telefonu na Bluetooth zařízení připojená k jinému telefonu vybavenému stejnou funkcí.

Obrázek

[zdroj: mobilizujeme.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jekar 31. 7. 2020 16:05

Prosím pěkně,věděl by někdo co s tím,mám Note9,a když mě přijde zpráva na Gmail,tak mě to 2x nebo 3x cinkne jako že přišla zpráva,a mám tam vždy stejnou zprávu 2x nebo 3
x.,děkuju za pomoc.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod jekar 16. 8. 2020 12:26

Zdravím,prosím pěkně,potřeboval bych poradit, když chci uložit fotky do určené složky v počítači,tak mě to vždy při propojení telefonu s počítačem nabídne uložení fotek do Nera a nebo do Zero studiu,ale já nechci uložit fotky ani do jednoho z těchto programů,chtěl bych si fotky uložit do složky kterou si vytvořím,dříve to šlo,a teď to najeednou nejde,děkuju za pomoc.Luboš
jekar
Junior

Odeslat příspěvekod tomvalla 11. 3. 2021 08:02

Zdravíčko,
chtěl jsem poprosit o radu, jakou bezdrátovou nabíječku na Note 9 byste doporučili ?
tomvalla
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 3. 2021 16:36

Samsung Galaxy Note 9 obdržel novou aktualizaci: N960NKSU3FUC1 Březnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirkash 12. 6. 2021 20:36

Zaplata pro kveten je nejen bezpecnostni, ale i stabilizacni.
Je toho hodně. Linn Nexus, Monitor Audio, Yamaha, Sony, Onkyo, Teac, Dual, JVC, Akai. Od vintage až po současnost.
Jirkash
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 9. 2021 09:16

Oblíbený Samsung Galaxy Note 9 přichází o pravidelné bezpečnostní updaty

Samsung mění systém aktualizací u Galaxy Note 9
Nyní se uživatelé nedočkají aktualizací každý měsíc
Bezpečnostní aktualizace budou chodit jen jednou za čtvrt roku
Poslední aktualizací v měsíčním plánu byla bezpečnostní záplata srpen 2021.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 5. 11. 2021 21:03

Samsung Galaxy Note 9 obdržel novou aktualizaci: N960NKSU3FUJ2
Aktualizácia opravuje chyby v staršom systéme Android 10
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků