Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod visa 9. 1. 2022 22:29

nic nechci, jenom brečím. galaxy watch sm800 bez rozloučení po občasném používání po 3 letech a jednom měsíci umřeli. jen si tak chcíply a už nejdou zapnout. 8 a půl tisíce v .....
AMD AM2 Athlon 3500+, M2N-E 570, 2x 512MB Coirsar 667mhz, Seagate 320GB, His X1800GTO, DVD RAM LG H20L
visa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Galaxyfans 15. 1. 2022 17:14

Kup nové watch jsou staré křapy ;) ani se nedivím že to šlo do kytek.
Galaxyfans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fenix88 3. 5. 2022 18:04

Zdravím, mám Galaxy watch 4 a S22 , jde nějak nastavit aby když dám na hodinkách ztlumit zvuk na vibraci aby se tak automaticky stalo i v telefonu? Jde mi to jen s režimem nerušit...
Fenix88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanes1 3. 5. 2022 20:41

Galaxyfans píše:Kup nové watch jsou staré křapy ;) ani se nedivím že to šlo do kytek.


Taktiež mam Galaxy Watch 46mm no spracovaním mi prídu podstatne kvalitnejšie než novšie Galaxy Watch 3 (SM-R840) alebo Galaxy Active 2 .. výdržou batérie detto a SW je rovnaký (Tizen 5.5)

Tak až takový "křáp" to nebude ;) Hoci sú už staršie.... S Galaxy Watch 4 to zámerne neporovnávam - majú úplne iný OS...
hanes1
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 4. 5. 2022 04:51

Fenix88 píše:Zdravím, mám Galaxy watch 4 a S22 , jde nějak nastavit aby když dám na hodinkách ztlumit zvuk na vibraci aby se tak automaticky stalo i v telefonu? Jde mi to jen s režimem nerušit...


To bych taky uvítal, ale asi nejde.
Já mám hodinky zapnuté stále jen na vibrace a dle mého není jiná možnost, než zapnout režim nerušit. Škoda je že ten se mně nehodí tak často jako když by byla možnost jen zapnout v telefonu vibrace přes hodinky.
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ooooooooooo 4. 5. 2022 05:30

Galaxyfans píše:Kup nové watch jsou staré křapy ;) ani se nedivím že to šlo do kytek.

Mam Samsung Frontier a cekam az v novy watch se jim budou moct rovnat..Bonus placeni hodinkama k
je trochu malo na to koupit downgrade
ooooooooooo
Junior

Odeslat příspěvekod Fenix88 4. 5. 2022 14:32

tondaskater píše:
Fenix88 píše:Zdravím, mám Galaxy watch 4 a S22 , jde nějak nastavit aby když dám na hodinkách ztlumit zvuk na vibraci aby se tak automaticky stalo i v telefonu? Jde mi to jen s režimem nerušit...


To bych taky uvítal, ale asi nejde.
Já mám hodinky zapnuté stále jen na vibrace a dle mého není jiná možnost, než zapnout režim nerušit. Škoda je že ten se mně nehodí tak často jako když by byla možnost jen zapnout v telefonu vibrace přes hodinky.




Tak to se divím že to nejde , ale snad nejsme jediní komu tato funkce schází....
Fenix88
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 6. 5. 2022 21:53

Mam S3 Frontier s nejnovejsim Tizenem. Pamatuji si ze slo nastavit,ze kdyz mam hodinky na ruce tak hodinky oznamuji, ale telefon ne. Nemuzu tohle nastaveni nikde najit, hodinky i telefon oznamuji spolecne...predpokladam ze se ostatni Galaxy Watch s Tizenem nastavuji stejne. Nevite jak to nastavit? Dik predem.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod RossiD 11. 8. 2022 22:09

Dnes jsem provedl předobjednávku na GW5 Pro. Na starých GW4 Classic LTE mám eSIM od O2 spárovanou s tarifem telefonu tzv. duplicitní, zatím zdarma, posléze placená služba za 99,-Kč která naběhne za cca 4 měsíce (akce 6 měsíců zdarma). Docela mě zajímá jak moc ne/komplikovaně probíhá převedení eSIM z jedněch hodinek na druhé. Nemáte někdo zkušenost při výměně hodinek jak odpojení/připojení probíhalo (výměna za hodinky nové, poškozené, atd.) ? Děkuji za info !
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek 150 12. 8. 2022 08:47

Zdravím přecházel jsem z GW 3 na GW4 ( eSim ) a vše proběhlo bez problémů - ale u T mobile
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod RossiD 12. 8. 2022 09:28

Tak snad by de/aktivace eSIM v hodinkách dle O2 měla proběhnout čistě ve vlastní režii, bez jejich asistence (dle zaslaného návodu z Guru-chatu). Očekával jsem, že tam bude nějaká záludnost, no uvidíme.

Prvně je nutné eSIM profil ze zařízení smazat. Je nutné, abyste zařízení měli po celou dobu připojené k internetu (a nebo musí být připojeno k internetu přes Wi-Fi), jinak smazání profilu neproběhne. Jakmile je profil úspěšně odstraněn (tzn. nevidíte ho již v původním zařízení), je možné ho přes původní eVoucher s QR kódem načíst do nového zařízení.

V každém případě info pro ty kteří hledají stran eSIM něco podobného.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondrej.n 12. 8. 2022 09:37

Mirek 150 píše:Zdravím přecházel jsem z GW 3 na GW4 ( eSim ) a vše proběhlo bez problémů - ale u T mobile

Chci také přejít GW3 na GW4 lte a mám operátora t-mobile. Jak je to prosím ohledně spolupráce se stávajícím číslem v souvislosti s aktivací esim v hodinkách?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Carllos02 17. 8. 2022 18:57

Zdravím všechny, chtěl bych požádat o radu zkušenější - chtěl jsem objednat Galaxy Watch 5 Pro LTE - ovšem v ŠEDÉ barvě - v ČR nemožné, dostupné pouze černé. Oficiální vyjádření zastoupení Samsung ČR (po telefonu) - dostupnost této verze v ČR nelze potvrdit. Zvažuji tedy zakoupení na Amazon.de, opět vyjádření Samsung ČR - nelze zaručit kompatibilitu s operátory v ČR a 100% funkčnost - hodinky nejsou určeny pro ČR a SR. Má otázka je tedy zřejmá - budou hodinky v ČR funkční, včetně esim našich operátorů (O2 případně T-Mobile)? Děkuji za případné odpovědi.
Carllos02
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mirek 150 18. 8. 2022 07:31

Při přechodu hodinek GW na jiný model-třeba novější-esim číslo zůstává stejné
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 18. 8. 2022 07:36

Jak a kde objednáváte? Na Samsung.cz se sluchátky? Nebo na mp.cz a možnosti odkoupení starších ale za směšné ceny. Pořád váhám zda vyměnit GW4 za GW5, láká mě delší vydrž baterky a safir sklíčko.Ale bude mít těch 13% oproti GW4 takový skok? Přijde mi to dost málo. Dá to aspoň o den víc?
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků