Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 18. 8. 2022 07:38

ooooooooooo píše:
Galaxyfans píše:Kup nové watch jsou staré křapy ;) ani se nedivím že to šlo do kytek.

Mam Samsung Frontier a cekam az v novy watch se jim budou moct rovnat..Bonus placeni hodinkama k
je trochu malo na to koupit downgrade


Až na to že tizen je limitován vším. Wearos ne a platby to je pěkný bonus. Co bonus luxus a konečně to funguje. Jsem rád že jsem se tizenu zbavil to byl děs.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod RossiD 18. 8. 2022 20:02

Objednával jsem u Samsungu (GW5Pro+GBL), přecházím z GW4 Classic LTE. Dodat by je měli údajně 26.8.2022. Zkouším letos Sama neb loňské martyrium s Alzou kdy jsem na hodinky čekal přes měsíc (po domluveném termínu) mi stačilo.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 21. 8. 2022 08:21

Má někdo nějaké informace kolik je rozdíl ve vydrži baterie? Mám Gw4 tak zda to hodí aspoň den navíc.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod ondrej.n 21. 8. 2022 09:39

JirkaGalaxy : recenze je na mobilenetu. Má už někdo z mp nebo datartu sgw 5 pro lte?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 21. 8. 2022 09:49

Já už mám GW5 Pro LTE ze Samsungu - SMS přišla včera kolem poledne.

Zatím teda zklamání - ať dělám, co dělám, tak nejdou přidat karty do Google Wallet (na telefonu bez problémů, v hodinkách ne). Nějaký tip?

Oproti GW3 je to celé takové pomalé a zasekané. Bez korunky půjde žít, ale ta aspoň opticky rozbila ten tlustý rámeček. Uvidím, co výdrž. Kvůli té jsem to kupoval a moc nadějí tomu zatím nedávám :).
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 21. 8. 2022 09:53

Jak zasekané? Já má Gw4 a nic se neseká od začátku koukal jsem na všechny recenze na yt a nikdo s ničím problém nemá. Karty mam přidané i na gw4 tak musí jít přidat i na gw5 ne? Divné.
Díky za info kouknu na mobilenet snad tam bude napsaný ten rozdíl ať vím zda objednat.
Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 21. 8. 2022 14:23, celkově upraveno 1
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 21. 8. 2022 09:56

ondrej.n píše:JirkaGalaxy : recenze je na mobilenetu. Má už někdo z mp nebo datartu sgw 5 pro lte?


Recenze je jen na verzi pro tu nechci. Jiný článek jsem nenašel. I tak dik
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod ondrej.n 21. 8. 2022 10:18

přidání karet je momentálně problém, řeší se i na eu.community...
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Rezza 22. 8. 2022 06:43

Jo, není to jen problém Samsungu, ale je to někde mezi Google, MasterCard a bankou. Protože ostatní karty fungují - Revolut VISA se mě povedla přidat. MasterCard ani jedna. Takže všem, kteří to potřebují, nedoporučuji si teď hrát s kartama v hodinkách �.
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 22. 8. 2022 07:00

Tak ja mam Watch 5 Pro grey od soboty. Kartu se mi podarilo pridat na prvni dobrou - mam Visu...s veliskosti hodinek jsem ok, jsou sice trochu tlustsi nez predchozi Watch 4 Classic, ale nic hrozneho. Hodinky jsem sundaval v sobotu v 19h z nabijecky a ted mam 50%. Mam zapnute nepretrzite sledovani tepu, stresu a spanek. To jsem mel i na Watch 4 Classic a tam jsem vydrzil max. 45 - 48 hodin. Takze to asi odpovida...Nicmene, za 4 dny bych byl radsi... :) Original reminek jsem hned sundal - gumove moc nemusim (ikdyz ten system uchyceni se letos fakt povedl). Dal jsem si tam stribrny kovovy reminek, co jsem pouzival na Watch 4. Kazdopadne jsem koukal na Aliexpress a nenasel jsem jediny kovovy reminek v sede barve (tak aby odpovidal sede barve hodinek)
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 22. 8. 2022 15:33

Až bude mít někdo klasické 5tky napište mi pls rozdíl výdrže oproti Watch 4 díky moc.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 24. 8. 2022 04:08

Takže výdrž watch 5 oproti watch 4 je jen půl dne. To je hodně velká bída. Ani nemá cenu kupovat.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod RossiD 24. 8. 2022 11:43

Baterie si u W5 "sedne" tak rychle, to máš z vlastního testování ? Nechal bych závěry až po nějaké době užívání hodinek. Odsoudit něco hned je snadné (W4), ale tak to je dnes u všeho, bohužel, není nad vlastní přímou zkušenost.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 24. 8. 2022 13:18

Ne já je nevlastní jen na yt bylo videojko. Ty už jsis w5 objednal? Dost pořád váhám.
Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 24. 8. 2022 15:59, celkově upraveno 1
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod ondrej.n 24. 8. 2022 15:34

Jsem z gw5 pro lte poněkud v šoku,ráno v 10 hod. jsem sundal z nabíječky a teď 50%. Pravda, zapnutý AOD, ale průběžně povypínaná data a wifi. Oproti předchozím gw3 nechápu.
ondrej.n
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků