Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dadula2 14. 11. 2022 20:01

Dnes opravná aktualizace pro GW4.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod monty66 3. 12. 2022 09:13

Zdar. Funguje eSim Kaktus na hodinkách Watch 5 LTE?
monty66
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 13. 12. 2022 20:55

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 45 mm LTE - já jsem z nich hluboce zklamanej.
Výdrž baterie z nějakého důvodu klesla na necelé dva dny (z tří a půl), placení je o nervy, to radši vytáhnu mobil, teď se mi po aktualizaci na ruce začly samy zamykat, nevím proč, budu se v tom muset rejpat...
Analýzu spánku nikde nevidím, hledat se mi ji nechce, kroků to ukazuje míň, tlak to měří nespolehlivě.
V podstatě jediné, co funguje spolehlivě, je budík, a i ten byl na Huawei Watch GT (výdrž 8 dní) lepší, ale bohužel s novým mobilem nespolupracoval.
Za mě za ty prachy velké zklamání...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod heerer 14. 12. 2022 09:32

Ahoj, přemýšlím, že bych pořídil WATCH5 pro LTE = a zajímá mě
+jednak v praxi výdrž baterie = dostanu z nich 2dny? viz výše bych měl :twisted:
+v případě esim čísla stejného jako na telefonu se mui budou chovat jak? vyzvanet soucasne na obou, duplicitne chodit SMS ci whatsup atd?
+umi/chodi to whatsup bez propojeneho telefonu?

Dekuji
heerer
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 7. 1. 2023 12:36

Zdravím,

poslední dny mám problém s hodinkama Galaxy Watch 4 cl. 46mm. Večer dám hodinky do režimu letadla, ráno se opět připojí, ale v nastavení bluetooth se u hodinek neaktivuje položka hovory - takže když na hodinkách přijmu hovor, nelze přes ně mluvit.
Když opět v nastavení bluetooth zapnu hovory tak je vše OK.

Nemáte taky problém?

Software: R890XXU1GVK7
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadula2 7. 1. 2023 21:03

Zdravím. Užívám GW4 více jak rok a v režimu "Letadlo" jsem je ještě nikdy neměl. Špíše bych se zeptal co má za výhodu je na noc do tohoto režimu přepínat? Klidně to ale mohu vyzkoušet.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 7. 1. 2023 23:52

Má na notifikacích nastavenou kdejakou píkovinu a nechce, aby ho to budilo.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadula2 8. 1. 2023 00:28

Tak pokud jsou hodinky na noc sundané z ruky, tak žádné zvuky nevydávají narozdíl u předchozích generací s Tizenem, kdy při vyzvánění telefonu vyzváněly i "sundané" hodinky. A pokud jsou na ruce, tak stačí aktivovat režim "Čas spánku" (zároveň se aktivuje "Nerušit"). Na beterii to také žádný vliv nemá, takže nechápu proč to vůbec někdo používá.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 8. 1. 2023 08:55

Zdravím vás ještě jednou,

ohledně režimu letadla, režimu spánku, zbytečných notifikací na pí*oviny a podobně, děkuji že máte snahu naučit mě něco víc, než dle vás umím... ale když tohle všechno pomineme a udělá někdo z vás tedy toto:

Hodinky připojte k telefonu, koukněte se do nastavení bluetooth zda je u hodinek zaškrtnuto "hovory" pokud ano, tak je to OK a přes hodinky lze volat.
Ovšem pak se vzdalte od telefonu tak daleko, aby došlo k odpojení hodinek od telefonu (hodinky ukáží ikonu odpojení).
A pak jděte zpět k telefonu a podívejte se znovu do nastavení bluetooth. V tu chvíli já tam opět nemám aktivní položku hovory (i když jsou hodinky zase připojeny a připojí se automaticky sami).

Zkusím ještě vymazat cache a podobně, ale opravdu nevím, kdy přesně tohle začalo blbnout, ale prostě to není ani tím letadlem, spánkem, notifikacema... možná poslední aktualizace hodinek něco pokazila (možná jen u někoho)...

Díky moc tomu z vás, který to vyzkouší.
Přílohy
Screenshot_20230108_084832_Settings.jpg
Screenshot_20230108_084832_Settings.jpg (9.03 ) Zobrazeno 3503 krát
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xenon04 8. 1. 2023 10:46

tondaskater: mě se to připojí zpět (po letadle nebo vzdálení se) normálně i s hovorama
telefon S21U, hodinky sw R890XXU1GVK7
Přílohy
Screenshot_20230108_103325_Settings.jpg
Civic 2.0 e:HEV
SGS23U - SM-S918B/DS - Black | SGW - SM-R960 - Silver
EOS R8 | RF 24-105mm F4L IS USM | EF 70-200mm F4L USM
xenon04
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 8. 1. 2023 13:57

Škoda, žes nás na oplátku nenaučil proč teda to letadlo.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadula2 8. 1. 2023 16:52

Zdravím, tak jsem to taky vyzkoušel. Jak "Letadlo", tak vzdálení se a odpojení od telefonu a po opětovném připojení je vše v naprostém pořádku vč. aktivovaných "Hovorů" v BT nastavení.
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 9. 1. 2023 18:43

GeneHawkins píše:Škoda, žes nás na oplátku nenaučil proč teda to letadlo.

Třeba proto, že je jedno jestli večer ručně zvolím režim "letadlo/režim spánku" obojí mě přes noc sežere ±5% baterie, notifikace nechodí...
Když mám hodinky na ruce v noci dávám režim spánek, aby byl klid od všeho.
Když je na noc sundám dávám letadlo, protože se při nasazení (pohybu) rozsvítí a já letadlo vypnu, nemusím klikat na fyzické tlačítko, jen je zvednu a svítí displej a s hodinkama spím málo, takže první na ráně je letadlo.
Bez aktivního letadla jsem je přes noc ležet na stole nikdy nenechal, takže nemám zjištěno ( vyzkouším, abych byl zase o něco chytřejší)

Díky za spolupráci všem ochotným
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dadula2 9. 1. 2023 19:05

To vůbec není zač. Kdyby jsi něco potřeboval vyzkoušet, tak klidně napiš. Vyřešil jsi nějak ty deaktivované "hovory" při opětovném spárování?
dadula2
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 10. 1. 2023 11:59

Včera večer jsem na hodinkách udělal wipe cache a vypadá to, že je vše v pořádku. I po odpojení hodinek od telefonu a zpětnému připojení se vše chová standardně a volání je aktivní. Tak snad bude vše OK.

Jinak jsem se tedy poučil a když mám hodinky sundané z ruky přes noc, tak režim letadlo už nezapínám, protože vliv na baterii to nemá, padnou také o ±5% jako při letadlu. Myslel jsem si, že to bude horší a bude to mít nějaký vliv, ale nikdy jsem nezkusil.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Green
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Samsung Galaxy Buds Pro
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků