Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mirek 150 22. 3. 2021 18:31

Jinak mě ale připadá že po aktualizaci se hodinky zdají být svižnější- čas ukáže. ( doufám jak jsem četl že se dočkáme v tomto roce i placení hodinkami)

-- 22. 3. 2021 18:36 --

Jinak se mi zdá že jsou hodinky svižnější - uvidíme časem ( doufám jak jsem četl že se letos dočkáme i placení přes hodinky)
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod trudic 23. 3. 2021 07:30

Zdravím, včera mi začaly hodinky blbnout. Vybijí se za půl dne ze 100 na 0%. Vybíjení se zpomalí, když je přepnu do režimu letadlo. Zkoušel jsem HARD RESET. Ted se mi ale nedaří dokončit párování s aplikací G. Wearable. Nový firmware do hodinek nainstalován myslím tento týden.
Nokia C7
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod alfredo04 25. 3. 2021 20:49

Mám ten stejný problém. Vybité hodinky za půl dne. Udělal jsem reset a teď není možno spárovat s telefonem.
Má někdo radu?
alfredo04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod trudic 26. 3. 2021 06:15

alfredo04: Nakonec zabralo až odinstalování aplikace z telefonu a znovunainstalování.
Nokia C7
trudic
Junior

Odeslat příspěvekod alfredo04 26. 3. 2021 16:19

Odinstaloval a nainstaloval jsem aplikaci v telefonu několikrát a stejně nezabralo. Zkoušel jsem i aplikaci dva roky starou a reset hodinek do továrního nastavení do doby kdy jsem si hodinky pořídil a vše je stejné. Nejde dokončit instalaci.
alfredo04
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vetecek 27. 3. 2021 11:15

Zdravim,mam samsung galaxy watch 46mm po aktualizaci a kamarad ma ty same hodinky ale jeste nema aktualizaci,jsme prihlaseni v SH ve funkci Together a posledni tyden pozorujeme ze nam pres noc ubyvaji kroky,ze zacatku to byly jen stovky ale ze vcera na dnesek to jemu kleslo a 20 000 kroku..nevite nekdo v cem by mohl byt problem??Dekuji za pripadnou radu
Vetecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pehe2805 13. 7. 2021 20:09

Měl bych dotaz na Galaxy Watch 3.

V polovině Března se všude psalo že by ještě letos mohlo být v ČR Samsung pay,ale už koncem Března se začalo pomalu psát že Samsung nasadí do hodinek wear os a to se i stalo. Tak se chci zeptat má smysl kupovat watch 3 s tizenem nebo raději počkat už na watch 4 kde bude možnost s nimi i platit ? A myslíte že tedy tímto krokem Samsung už ani Samsung Pay v ČR nespustí? Díky za názory
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod Xharry 14. 7. 2021 00:00

Počkej si na GW4, tam už budeš mít jistotu v podobě Google Pay na Wear OS, které se rozšiřují do 26 dalších zemí včetně ČR/SK. Navíc podpora placení hodinkami není jen čistě o výrobci, ale i o bance, ta danou službu musí taky podporovat.
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cardic 14. 7. 2021 12:15

pehe2805 píše:Měl bych dotaz na Galaxy Watch 3.

V polovině Března se všude psalo že by ještě letos mohlo být v ČR Samsung pay,ale už koncem Března se začalo pomalu psát že Samsung nasadí do hodinek wear os a to se i stalo. Tak se chci zeptat má smysl kupovat watch 3 s tizenem nebo raději počkat už na watch 4 kde bude možnost s nimi i platit ? A myslíte že tedy tímto krokem Samsung už ani Samsung Pay v ČR nespustí? Díky za názory


Info co mám potvrzuje platby i u tizenu. Jen to není upřesněno kdy přesně. Ale do konce roku to bude.
Cardic
Junior

Odeslat příspěvekod pehe2805 14. 7. 2021 17:54

Děkuji Vám za odpověď. Zatím počkám a když bude u obou možná platba ,tak třeba s příchodem GW4 trojky ještě sníží cenu....
pehe2805
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 14. 7. 2021 20:52

Trojky koupis uz ted treba v Mironetu za 6800 za 45mm.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quentin 30. 7. 2021 20:13

Zdravím, mám Samsung Galaxy watch 3 titanium. Kupoval jsem je 9.2.2021, v té době stály 17000,- Samsung se honosí tím že jsou vyrobeny ze super odolného titanu a kdesi cosi a v místě zapínání, tedy tam kde pokládáte ruku na stůl, jsou poškrábané jako hodinky od Vietnamců za 500,- Dost hodně mě to vytočilo, protože mám jiné titanové hodinky, staré asi 30 let a takřka na nich není znát zub času, zkrátka titan jak má být. Chci se zeptat, máte někdo podobnou zkušenost přímo s tímto modelem? Respektive dá se na základě tohoto ustoupit od kupní smlouvy? Jsou staré teprve 5 měsíců a úplně mě děsí jak budou vypadat třeba za dva, nebo za 5 let. V tomhle mě prostě Samsung straně zklamal.
Přílohy
20210729_194639.jpg
Quentin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 07:19

Z titanu je i řemínek? Nemyslím si. Dle mě je to jen rám hodinek určitě né řemínek, ale třeba se pletu :/ Jinak co taky čekat u takového řemínku že? :) co je lesklé na tom je hnedka vše vidět. Já mám ještě staré watch activ 1 a co ty už zažili a jen podřené sklíčko ale hodinky jako takové pořád ok.

Jinak koukám na tu fotku a to jsou škrábance jako blázen :-)) co s tím děláš? :shock:

-- 2. 8. 2021 08:23 --

pehe2805 píše:Děkuji Vám za odpověď. Zatím počkám a když bude u obou možná platba ,tak třeba s příchodem GW4 trojky ještě sníží cenu....


Taky jsem nad trojkama uvažoval, ale teďka už fakt né. Myslím si že GW4 budou fajn a s wearOs to bude asi jiné kafe. Ale snad se nepletu :)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Quentin 2. 8. 2021 08:19

Na stránkách Samsung.cz a ne jen tam uvádí, že i řemínek je z titanu a ty škrábance tak hrozivě vypadají jen na té makro fotce. Věř mi, že je to jen od pokládání ruky na stůl, ty škrábance jsou jen a pouze tam kde jsou na fotce vidět, nikde jinde ani ťuk. Proto jsem z toho tak nešťastný, že tak málo stačí, ta povrchová úprava je dost hrozná.
Quentin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 8. 2021 08:34

Hodinky a řemínek mohou být s příměsí titanu, ale ta barva nikoliv.
Platí více méně pravidlo nekupovat přebarvený kov, kort černý, kde jsou škrábance hodně vidět.

Šanci reklamovat bys měl pouze v případě, pokud by Samsung někde udával stupeň tvrdosti jakou hodinky a řemínek vydrží a pak to s nějakým znalcem u tvého kusu vyvrátil. Ale to není tento případ.
Ikdyž si koupíš/dostaneš nový řemínek, při svém použití ho budeš mít zase za chvíli poškrábaný.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků