Samsung Galaxy Watch - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Kobbi 29. 11. 2020 21:27

Zdravím lidi, mám asi problém s baterií nebo nevím, chodím ven na procházky se psem a po nějaké 1.5h mám na baterii dole kolem 50%, tak nevím jestli nějaký problém v nastavení a nb špatná baterie a měl bych reklamovat..
Kobbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 30. 11. 2020 13:19

Zkus je vrátit do továrního nastavení a nic neinstaluj a vyzkoušej.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kobbi 30. 11. 2020 20:18

Tak jsem dnes byl na procházce, a nezapinal jsem cvičení chůze, takže po 10 minutách se to Zaplo samo a baterka jede v pohodě, má otázka tedy zní pokud si zapnu cvičení sám dá se někde v nastavení nastavit to aby mi zhasl displej ? Teď když si zapnu cvičení sám tak pořád svítí, chtěl bych to tak abych si to musel sám rozvistit
Kobbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JackDanielsHoney 30. 11. 2020 20:47

Kobbi píše:Zdravím lidi, mám asi problém s baterií nebo nevím, chodím ven na procházky se psem a po nějaké 1.5h mám na baterii dole kolem 50%, tak nevím jestli nějaký problém v nastavení a nb špatná baterie a měl bych reklamovat..


Určitě reklamuj. Pokud by jsi měl zapnutou aplikaci např. chůze, tak za 1,5h by ti to mělo vzít max 10% a bez aplikace tak 2 %. Vlastní zkušenost

-- 30. 11. 2020 20:49 --

Kobbi píše:Tak jsem dnes byl na procházce, a nezapinal jsem cvičení chůze, takže po 10 minutách se to Zaplo samo a baterka jede v pohodě, má otázka tedy zní pokud si zapnu cvičení sám dá se někde v nastavení nastavit to aby mi zhasl displej ? Teď když si zapnu cvičení sám tak pořád svítí, chtěl bych to tak abych si to musel sám rozvistit


Ano jde to. Musíš najet přímo do aplikace např. chůze a tam si nadefinuješ jak ta která aplikace má chovat
JackDanielsHoney
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kobbi 1. 12. 2020 08:07

Super, děkuju moc, už jsem si to našel a mám to vypnuto :)
Kobbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 3. 2021 20:19

Galaxy Watch nepatří do starého železa. Dostanou funkce z aktuálních modelů

Vylepšení se dočkaly notifikace, které nyní umožňují zobrazování fotografií z WhatsAppu. Hodinky získaly rovněž podporu AR Emoji a Bitmoji, hlasovou zpětnou vazbu při automatickém tréninku, která hlásí celkovou vzdálenost a srdeční tep (nově i do Bluetooth sluchátek), či možnost snímat delší screenshoty než doposud.

Pochopitelně aktualizace přináší také vylepšení rychlosti a stability. Verze firmwaru dostala označení R500XXUF1UB5 a je aktuálně distribuovaná v Jižní Koreji a Spojených státech. Předpokládá se, že do Evropy dorazí již brzy.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubakkaja 5. 3. 2021 06:54

R500 ale nejsou Galaxy Watch �
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Xharry 19. 3. 2021 11:38

Galaxy Watch 46mm (SM-R800) CZ distribuce (XEZ)

Obrázek
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kissmates 20. 3. 2021 14:27

ok, rovněž potvrzuji aktualizaci i na 42
kissmates
Junior

Odeslat příspěvekod muchacho 21. 3. 2021 11:07

Má někdo poznatky o chování hodinek po aktualizaci? Nějaké změny? (nedejbože k horšímu...!)
Audirvana->RME ADI-2 DAC->Neumann 2*KH150+1*KH750/NDH30 BE
Audirvana->TOPPING E30->iLoud Micro Monitor
UAPP->TOPPING D10s->EUFONIKA H5M->Senn HD660S2
UAPP->TOPPING DX3 Pro->xDuoo TA-26->Senn HD650
xDuoo TA-10R->Senn HD600
muchacho
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mirek 150 22. 3. 2021 10:26

Zdravím po dnešní aktualizaci hodinek Galaxy Watch 46 LTE mi zmizelo počítání vyšlapaných pater. Nemohu to v nastavení nikde najít. Děkuji za případnou řadu.
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod bubakkaja 22. 3. 2021 15:14

Když najedeš na kroky najdeš to tam.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod Mirek 150 22. 3. 2021 15:31

bubakkaja píše:Když najedeš na kroky najdeš to tam.

Díky - u kroků vidím i podlaží ale nemohu nic nastavit- dení cíle atd.
Mirek 150
Junior

Odeslat příspěvekod Vetecek 22. 3. 2021 17:02

Zdravim,tak co jsem zatim zjistil ja tak po aktualizaci :
- pri odpovedi na zpravu pomoci preddefinovanych odpovedi se ted oznaci odpoved a ukaze se jakoby sipka a tou se to jeste musi potvrdit a az po te se odpoved odesle..
- pri nejakem cviceni a jeho ukonceni uz nejde v hodinkach hned smazat to cviceni ale musi se to mazat az v tel.
-pred aktualizaci se mi hodinky ani jednou samovolne neodpojily od tel.,po aktualizaci se mi to stalo jednou,ale to nevim zda je chyba aktualizace..
- mam pocit ze se hodinky rychleji vybiji ale to jeste budu sledovat..
Vetecek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubakkaja 22. 3. 2021 18:00

No,tak toho jsem si ani nevšiml.Asi si řekli že patra nechceme sledovat.
bubakkaja
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron