Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 9. 2. 2020 11:42

Hele je to v good lock, ale na žádné S10 mi nešlo stáhnout z galaxy store, pravděpodobně je app dostupná jen v některých zemích. Jde tam navíc upravit multitasking a celkově si pohrát s telefonem....
Místo toho doporučuji AoD notify, níže máš link.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay&hl=cs

tomas fuk 1 píše:Pan_Lukas. Jo, udalosti z kalendare, ktere jsem si do kalendare zapsal to ukazuje, ale jmena, kdo ma ten den svatek to neukazuje. Takze bud jsme si nerozumeli, nebo je potreba to nekde jeste zvlast nastavit.

Musíš mít synchro z google kalendářem kam si jmeniny nahraješ z linku co jsem posílal...
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod milans74 9. 2. 2020 19:45

Ako je to aktuálne s výdržou batérie u S10e a S10 ? Pri uvedení S10e sa dosť písalo, že je to bieda.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 10. 2. 2020 07:11

Podívej se jen cca 3 stránky zpět, řešilo se tu tu už mockrát, myslím že ti nikdo nic nového k tomu nenapíše.
Pokud nejsi náročný uživatel a nemusíš mít trvale zaplé vše co jde...může ti S10e vydržet v provozu i přes 2 dny, ale pro mě je to výdrží standartní 1-denní telefon.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod milans74 10. 2. 2020 07:48

Pre mňa je dosť podstatne upozorovanie na nové správy a udalosti. Tak predpokladám, že niečo ako AoD budem mať stále zapnuté, plus data alebo wifi a synchro mailov. Dik za odpoveď.
milans74
Junior

Odeslat příspěvekod Novi michal 10. 2. 2020 11:44

Tak jsem psal minule, vydržím z s10e i lehce přes dva dny, ale nemám vše zapnuté jako ostatní a nejsem pořád na telefonu .Při aktivnějším používání se vším všudy to pak bude samozřejmě klidně jen 1 den .S10e je super telefon kompaktních rozměrů s vysokym vykonem, super fotky atd. , menší na trhu asi ani není,pak jedině telefon s větší baterii ale to už jsou velký padla.
Novi michal
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 10. 2. 2020 16:52

Únorová aktualize je zde. 317MB.
pan_Lukas
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pikropikro 10. 2. 2020 20:56

Jako super, ze nekterym vydrzi s10e 2 dny, ale za sebe musim rict, ze ani nahodou. Dam 1 den tak tak. Kdybych z nej chtel vyzdimat 2 dny, musel bych ho pouzivat asi jako mobil pred 16 lety - tudiz vubec.

Jeden den je uplny strop, pokud mam vse zapnuto, sparovani s hodinkami, inet, email, whatsapp... a to nemam FB a mam ho v mobilu vypnuty.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 11. 2. 2020 10:18

pan_Lukas: Good Lock (a jeho moduly) lze nainstalovat následovně:
1) Vyndat SIM
2) Vymazat data Galaxy Store
3) Připojit se k VPN (např. do USA)
4) Otevřít Galaxy Store
-> V tuhle chvíli by měly být dostupné všechny moduly.

Co všechno Good Lock umí lze nalézt zde - https://www.androidauthority.com/samsun ... k-1079882/.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod Servisák 11. 2. 2020 10:33

milans74 píše:Ako je to aktuálne s výdržou batérie u S10e a S10 ? Pri uvedení S10e sa dosť písalo, že je to bieda.

Bída to byla prvních 14 dní, pak se telefon naučil jak ho používám a vydržel skoro dva dny a to ho využívám naplno - BT s hodinkama, v autě, volání, internet apod... Ale od updatu na A10 se vracím večer domu s 15%. Jsem zvědav na to, co nabídne S20 a za kolik... přemýšlím po roce nad výměnou, ale nejvíc mi stále vyhovuje ta velikost, tak nevím....
Servisák
Junior

Odeslat příspěvekod vitolexa 11. 2. 2020 10:35

a nebo stačí jednoduše v galaxy store stáhnout nicelock je to v podstatě goog lock udělaný pouze pro regiony kde goog lock nelze normálně stáhnout
vitolexa
Junior

Odeslat příspěvekod glider 11. 2. 2020 12:55

Mne S10e vydrzi podla nalady.
Minuly vikend sa vybil za 4h z nejakeho dovodu, mal som mapy otvorene a hladal nieco a fotil...nvm co sa stalo.
glider
Junior

Odeslat příspěvekod Petr Sldek 11. 2. 2020 16:26

Poradil by někdo jakou aplikaci na svítilnu jako widget? Originální svítilna ve stavovém panelu je pro mě nepohodlná a sháním jinou aplikaci, kterou si namapuju na tlačítko bixby. Problém je, že všechny svítilny co jsem vyzkoušel svítí oproti originální velmi slabě. A ta originální zase nejde namapovat na bixby.
Petr Sldek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renek1 11. 2. 2020 20:04

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 11. 2. 2020 20:15

Pres aplikaci bxActions premapujes tlacitko Bixby na samsungackou svitilnu. Diky bxAction mam nastaveno, ze 2x tuknuti je screenshot, dlouhe podrzeni svitilna...
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod qsubt 12. 2. 2020 11:53

dobry den,

premyslim o koupi S10, zaujaly me ceny v amazonu...

alee: Deutsche Version (Generalüberholt)

nevi nekdo co si pod tim mam predstavit?
predinstalovane nejake nemecke aplikace?
neco jineho?
jazyk jako takovy by mel jit normalne prepnout, ne?

+ nektere obchody tam nabizeji nakliknout: Andere Europäische Version - tim se mysli klasicka EU distribuce?

dik za reakce, uplne nejlip od nekoho kdo neco podobneho koupil...
huh?
qsubt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka