Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kikanek 4. 4. 2021 16:18

Asi jsem natvrdlej ale já tam žádnou možnost LDAC nemám.

-- 4. 4. 2021 17:22 --

Přílohy
Screenshot_20210404-171424_Settings.jpg
kikanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubakkaja 4. 4. 2021 18:10

A není to ve vývojářských možnostech?
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 4. 4. 2021 19:04

bubakkaja
seš asi trochu natvrdlej, o čem se tu asi celou dobu jedná
kikanek píše:Nevíte proč mi ve vývojářských možnostech nejdou přepínat bluetooth kodeky? Pořídil jsem si sluchátka sony 1000xm3 a chtěl bych zapnout LDAC a nejde to. Pořád je tam SBC. Popřípadě jak a které věci v bluetooth nastaveních nastavit abych dostal co nejlepší zvuk. Díky za radu.
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kikanek 4. 4. 2021 19:46

Tak problém je asi ve sluchátkách. Teď jsem zkoušel přepnout kodek u buds live které mám na venek a jde to. Takže asi někde v nastavení sluchátek se asi musí zapnout LDAC a pak to asi půjde i v mobilu. Ale ať hledám jak hledám tak to najít nemůžu.
kikanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bubakkaja 4. 4. 2021 21:14

Sem si nevšim,sory.
bubakkaja
Junior

Odeslat příspěvekod kikanek 5. 4. 2021 12:12

Tak problém vyřešen. V sony aplikaci na sluchátka musí být v nastavení aktivována priorita kvalitního zvuku a já měl nastavenou prioritu stabilního spojení. Protože s nimi chodím po bytě. No...to mě nenapadlo. Poradili borci z jiného fóra. I tak díky všem. Vyřešeno...
kikanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod herma 8. 4. 2021 04:08

Aktualizace s opravami zabezpečení k 1. dubnu + vylepšení fotoaparátu pro S10e volná distr. je venku.
herma
Junior

Odeslat příspěvekod rakepka 13. 4. 2021 11:00

Mám na S10e stále originální ochrannou fólii, ale už je docela poškrabaná a plánuji její výměnu buď opět za fólii nebo rovnou ochranné sklo. Tam mám malinko obavu, aby se nezhoršila reakce na dotykové ovládání. Jakou máte zkušenost, případně jakou fólii či sklo byste doporučili? Děkuji.
rakepka
Junior

Odeslat příspěvekod kvido79 13. 4. 2021 11:46

Nech si vyměnit v Samsungu, vybereš podle typu-ceny a oni ji vyříznou přesně na rozměr. Měl jsem od nich na S10 a bez problému. První cena je vyšší podle druhu, ale při poškození ti ji vymění opět vždy za 99 kč.
kvido79
Junior

Odeslat příspěvekod l00ki 13. 4. 2021 14:44

rakepka píše:Mám na S10e stále originální ochrannou fólii, ale už je docela poškrabaná a plánuji její výměnu buď opět za fólii nebo rovnou ochranné sklo. Tam mám malinko obavu, aby se nezhoršila reakce na dotykové ovládání. Jakou máte zkušenost, případně jakou fólii či sklo byste doporučili? Děkuji.


ochraný skla...pozor na ty s černým okrajem, schová se za něj třeba první písmenko z textu na řádku a zvětší opticky tloušťku okraje. Všechny se mi stejně začaly někde odlepovat a ve škvíře se chytal prach. Navíc sklíčko je většinou tlustší než folie a při ovládání gesty se za hranu nepříjemně zachytává prst.

teď používám folii od Spiegen(byly 2ks v balení). Aplikace, díky vodní lázni z roztoku, snese i dost chromé ruce. Na displeji, zejména za slunečného počasí, je vidět taková "pomerančová kůže", která nevypadá moc hezky. Hmatová odezva bez problémů. Folii skoro každých 6měsíců vyměním, protože ji někde poničím.
l00ki
Junior

Odeslat příspěvekod herma 13. 4. 2021 16:33

originál mi vydržela rok a něco. Teď jsem lepil nějakou z Alíka, na reakční době to poznat nejde. Dotekově je ale gumovější(neklouže po ní prst tak jak po originále) a určo se poškrábe dřív. Ale jinak celkem cajk za 50kč
herma
Junior

Odeslat příspěvekod marcello 13. 4. 2021 16:48

Ahojte, neviete poradiť alebo potvrdiť?
Na S10e som mal taký režim, ktorý sa zapol cez vypínacie tlačidlo a hlasitosť dole, zapla sa iba čiernobiela obrazovka celého systému.
Neviete, už to zmizlo s prechodom na Android 11 alebo to niekde je schované?
Dik
Samsung Galaxy S10e; One UI 3.1, Android 11
Nokia Lumia 830, WM10, RM-984_1070
marcello
Junior

Odeslat příspěvekod karf 14. 4. 2021 09:23

karf píše:Mám s10e s poslední aktualizaci na android 11 a ui3.1 a mám o cca 20-30% kratší výdrž baterie. Máte podobné zkušenosti? Dá se něco dělat?

Zkusil jsem zatím jen černý motiv a vše černé a vypadá to, že výdrž stoupla. Řekl bych na původní hodnotu před androidem 11. Skoro mi připadá, že ta 11ka víc svítila displejem pro lepší čitelnost.
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Bohem77 14. 4. 2021 11:31

Ak chcete aby ste mali späť výdrž na svojom mobile tak tam nahrajte poslednú verziu A10 a budete mať pokoj . Ja po prechode na A11 som mal vkuse zapnuté šetrenie batérie lebo bez toho výdrž 1,5 dňa a teraz mám 2dni v pohode. Načo sú aktualizácie keď len serú mobil ja potrebujem spoľahlivý a nie mať všetko vypnuté aby vydržal
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod glider 14. 4. 2021 20:01

Stale idem na A10, no laka ma to skusit A11.

S odstupom casu ako hodnotite prechod na A11?
S10e mam.
glider
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků