Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Bohem77 2. 7. 2021 18:12

Tam nie je nič nezvyčajné zajtra spravím HR lebo to je katastrofa hold dačo zblblo
Bohem77
Junior

Odeslat příspěvekod Potvora 13. 7. 2021 21:49

Ahoj všem, minule jste mi tu všichni ochotně pomohli s upgradem S10e z A9 na A11, takže se vám svěřím do rukou znovu. Po upgradu jsem totiž zjistil, že kvalita fotek, co z telefonu začala lézt, stojí za kulový. Trochu jsem to googlil, ten problém je, jak se zdá, poměrně dobře známý, ale řešení jsem nenašel. Máte někdo podobné zkušenosti - nebo nedejbože dokonce řešení, co s tím? A pomohla by alternativní aplikace, než je standardní Fotoaparát od Samsungu? Děkuji za tipy, co s tím... (ono motivací pro přechod z A9 na A11 byla otevřená podpora 10-bit nahrávání pro FilmicPro, ale že to s sebou vezme do pekel veškerý fotoaparát, to jsem nečekal). Děkuji!
Potvora
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cardic 14. 7. 2021 07:15

Fotky na A11 u mě o dost lepší jak na A9. Nic co by bylo horší jsem nezaznamenal. Vše ok.
Odkaz na poslední foto
https://ibb.co/qWvRY2C
Cardic
Junior

Odeslat příspěvekod petrvv 20. 7. 2021 12:14

Posledních pár dnů se mi stává na S10e, že pokud mi přijde zpráva nebo mi zavolá člověk, u kterého mám už v telefonu uložený kontakt, tak tento kontakt se smaže a u příchozího hovoru vidím pouze telefonní číslo. Kontakt, který v telefonu určitě byl, tam najednou není a musím si ho vytvořit znovu. Dělá to i u příchozích zpráv whatsapp. Začalo to dělat až teď posledních pár dnů, ale nejsem si vědom nějaké aktualizace. Účet v telefonu mám normální Google, tady jsem nedělal žádnou změnu.

Mohli byste mi poradit, prosím?
petrvv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cardic 20. 7. 2021 16:43

petrvv píše:Posledních pár dnů se mi stává na S10e, že pokud mi přijde zpráva nebo mi zavolá člověk, u kterého mám už v telefonu uložený kontakt, tak tento kontakt se smaže a u příchozího hovoru vidím pouze telefonní číslo. Kontakt, který v telefonu určitě byl, tam najednou není a musím si ho vytvořit znovu. Dělá to i u příchozích zpráv whatsapp. Začalo to dělat až teď posledních pár dnů, ale nejsem si vědom nějaké aktualizace. Účet v telefonu mám normální Google, tady jsem nedělal žádnou změnu.

Mohli byste mi poradit, prosím?


Tak u mě S10+ zatím vše ok. Co zkusit smazat cash telefonu zda se to nespamatuje.
Cardic
Junior

Odeslat příspěvekod petrvv 20. 7. 2021 19:21

Díky, vyzkoušel jsem a uvidím, zda to pomůže.
petrvv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 30. 7. 2021 10:40

petrvv: tak co pomohlo to ? Ať vím ;)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrvv 30. 7. 2021 11:46

cardi2: čoveče, pomohlo. Od té doby jsem to nezaznamenal.
petrvv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 30. 7. 2021 12:06

petrvv píše:cardi2: čoveče, pomohlo. Od té doby jsem to nezaznamenal.


Fajn ;) to je dobře.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 1. 8. 2021 15:46

ako si to robil?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 1. 8. 2021 21:56

Cardic píše:...Co zkusit smazat cash telefonu zda se to nespamatuje.

Mohu poprosit o radu jak se to wipe cache dělá u S10e? Tedy jak se dostanu to toho factory menu?
Zkoušel jsem to podle tohoto návodu:
https://www.hardreset.info/devices/samsung/samsung-galaxy-s10e-exynos/wipe-cache/
ale nedaří se mi tam dostat. Nebude to v androidu 11 nějak zamčené?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 07:15

Máš připojené sluchátka které mají konektor usb-c? nebo alespoň datový kabel z pc? Jinak se do toho factory módu na A11 nedostaneš :)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 2. 8. 2021 11:39

Aha, tak to jsem neměl... Stačí propojit s PC aby to nabíjelo?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 14:21

foto1977 píše:Aha, tak to jsem neměl... Stačí propojit s PC aby to nabíjelo?

Ano ;)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 2. 8. 2021 20:28

Díky za návod...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků