Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pravý Tomáš Marný 18. 8. 2022 08:16

Nemám, normálně to funguje.
Pravý Tomáš Marný
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 4. 11. 2022 21:16

Takřka 4 roky staré Samsungy Galaxy S10 získávají větší aktualizaci

Vylepšena je stabilita aplikace fotoaparátu a Bluetooth
Samozřejmostí jsou nové bezpečnostní záplaty

Nyní Samsung dle galaxyclub.nl vypustil větší aktualizaci s označením G97*FXXUGHVJ5, která má velikost zhruba 1 GB, což je na čtvrtletní aktualizaci nebývalé. Podle oficiálních informací má vylepšit stabilitu fotoaparátu. Stejně tak výrobce údajně vylepšil stabilitu připojení přes Bluetooth a celého systému, kterým je Android 12 a nadstavba One UI 4.1.

[Zdroj: mobilenet.cz]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 6. 11. 2022 13:38

To vypadá pěkně, snad dorazí i k nám...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod foto1977 6. 11. 2022 16:53

Tak to je hustý...
než jsem sem dal v poledne ten příspěvek, tak jsem zkusil manuální aktualizaci a nic.
Odpoledne jsem něco dělal na zahradě a mobil měl doma a teď přijdu a vidím v notifikacích nabídku aktualizace... :)
Tak už jsem to aktualizoval, psali tam o tom vylepšení BT a fotoaparátu.
p.s. mám S10e, CZ distribuce.
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 1. 2023 11:08

Stahujte poslední bezpečnostní aktualizaci pro Samsungy řady Galaxy S10

Obrázek

Obrázek
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karf 24. 1. 2023 00:18

Také mi vyskočila nabídka aktualizace. Momentálně pozoruju, že když mám v autě puštěnou muziku ze spotify přes BT do rádia a někdo mi zavolá, tak se to po ukončení hovoru úplně nevzpamatuje a nepokračuje přehrávání.
karf
Junior

Odeslat příspěvekod 407sw 8. 2. 2023 10:07

Poslední dobou pozoruji problém u S10, že je moje číslo nedostupné, ale signál normálně mám. Mám dual sim, druhá sim normálně funguje. Po restartu opět funguje, ale dost mi vadí, že nepoznám zda zrovna funguje nebo ne. Nějaký nápad co s tím? Ještě se mi nechce přecházet na novější foun, když tenhle je jinak OK. díky
407sw
Junior

Odeslat příspěvekod karf 15. 3. 2023 11:08

Prosím o radu s placením resp. mám v tom trochu hokej. Měl jsem v telefonu (S10e) nahranou jednu debetní kartu tzn. zapnul jsem nfc a kdykoliv jsem mohl telefonem zaplatit. Nedávno jsem potřeboval přidat druhou od fio, tak jsem v mobilní aplikaci banky dal přidat kartu do Gpay. Jaksi jsem ale nepřišel na to, jak vybrat kterou budu vlastně platit. Tak jsem nainstaloval Penežena, kde mám obě. Je to totéž a nebo jsem předtím využíval kartu jiným způsobem?
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 15. 3. 2023 12:06

Zdravím,Gpay byla přejmenována na Peněženku.Tak aby byla nějaká změna zase.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod karf 17. 3. 2023 00:39

Mně ale připadá, že mám v telefonu peněženky dvě. Jedna funguje jakmile je aktivní nfc a je tam jen jedna karta. Když pak spustím aplikaci peněženka tak tam jsou karty dvě, můžu si vybrat jednu k platbě...
karf
Junior

Odeslat příspěvekod Matjbc 12. 1. 2024 15:53

Samsung DEX.
Ahoj, měl bych dotaz na DEX. Můj starý S10+ ve stationu fungoval bez chyb. Tlf jsem prodal, koupil jinou značku a abych nepřišel o DEX, zakoupil jsem bazarový S10, který v v tom mém stationu vůbec nenaběhne. Není náhodou potřeba někde něco povolit nebo tak něco? Díky
Matjbc
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matjbc1 25. 1. 2024 07:26

Problém vyřešen

Matjbc píše:Samsung DEX.
Ahoj, měl bych dotaz na DEX. Můj starý S10+ ve stationu fungoval bez chyb. Tlf jsem prodal, koupil jinou značku a abych nepřišel o DEX, zakoupil jsem bazarový S10, který v v tom mém stationu vůbec nenaběhne. Není náhodou potřeba někde něco povolit nebo tak něco? Díky
Matjbc1
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků