Samsung Galaxy S10e, S10, S10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod foto1977 11. 1. 2022 08:32

Tak už mi na S10e dorazila...
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave_de 11. 1. 2022 12:47

Zdvořilý dotaz zkušeným. Pokud nainstaluju A12 (bez Hard Resetu) zmizí mi nějaké dosavadní app a např. nastavení přístupu a ověřování el. bankovnictví? Nastavení e-mailu, atd.?
Resp. co po instalaci zmizí? Případně poprosím o zkušenosti po instalaci A12 na SGS10+.
Děkuji.
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 11. 1. 2022 12:57

Ne, nezmizí ti nic. Při velkém updatu se HR doporučuje, ale jsou i takoví, kteří to nedělají a nestezuji si na žádné potíže. Pak jsou takoví, kterým po updatu na vyšší A dělá systém neplechu. Je to strašně individuální, zejména podle toho, co člověk v mobilu má všechno nainstalováno nebo nastaveno. Vždycky ale ten HR po instalaci na A12 můžeš udělat později, pokud by ti to dělalo problémy.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod dave_de 11. 1. 2022 12:59

To Sateza: Díky za rychlou reakci. Jen jsem se děsil, že budu muset znovu nastavovat banky, maily, net, atd...
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod Abracas 11. 1. 2022 19:01

Po upgradu na 12 mám různou rychlost v prohlížení fotek v galerii. Pokud mám telefon na výšku, fotky se mi "přehazují" pomaleji než když držím telefon na šířku. Do teď jsem nikdy nic takového neregistroval, dělá vám to taky? Ničemu to nevadí, jen by mě zajímalo, zda je to bug or feature.
Abracas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 11. 1. 2022 19:25

Na S21 s A12 to dělá taky, na A11 to bylo podobně, ale ten rozdíl v rychlostech nebyl tak markantní.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Xharry 11. 1. 2022 22:18

Taky potvrzuji na S10e.. Mě mrzí, že do A12 nedali to automatické otáčení displeje. Když bych ležel, mobil by rozeznal pomocí fotoaparátu, že do něj koukáte vodorovně a tudíž by se nepřeklopil. Uměla to i stařičká S4 a teď to Google do Pixelu zavedl jako revoluční novinku. Samsung se na to vyprdl. �
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 11. 1. 2022 22:56

Ani funkcia zapnuteho displeja ked nan pozerate nefunguje vobec ani na A11.
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zásemitosmaz 12. 1. 2022 08:55

Xharry píše:Taky potvrzuji na S10e.. Mě mrzí, že do A12 nedali to automatické otáčení displeje. Když bych ležel, mobil by rozeznal pomocí fotoaparátu, že do něj koukáte vodorovně a tudíž by se nepřeklopil. Uměla to i stařičká S4 a teď to Google do Pixelu zavedl jako revoluční novinku. Samsung se na to vyprdl. �


Nevím co ti nefunguje ale já jsem udělal factory před A12 a funguje vše jak na A11. I otáčení displaye i galerie a i jak píše borec v posledním prispevku funkce zapnutého displaye. Vše funguje jak má nemám sebemenší problém S10+ XEZ

Xhary: vše funguje i v galerii ;) něco je špatně u tebe hochu.
Zásemitosmaz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kasprik 12. 1. 2022 09:07

S10e, A12 potvrzuji, že vše funguje jak má. Otáčení displeje, senzor otevřených očí a zapnutého displeje také.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Xharry 12. 1. 2022 13:08

To Zásemitosmaz: Takže mi chceš říct, že prvek, který z Androidu 12 do One UI 4.0 nedali, tam po factory resetu bude? :D Mluvím o tomhle. Detekování obličeje, když budu ležet na boku v posteli, displej by se neotočil.

A ta rychlost galerie podle mě nemá nic společného s resetem. Mají tam nastavenou odlišnou rychlost animace.
Přílohy
158118-homepage-news-feature-how-to-use-android-12-s-new-auto-rotate-with-face-detection-feature-image1-5czdk8haio.jpg
158118-homepage-news-feature-how-to-use-android-12-s-new-auto-rotate-with-face-detection-feature-image1-5czdk8haio.jpg (22.88 ) Zobrazeno 3995 krát
Xharry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod glider 12. 1. 2022 13:45

S10e SK distribucia update dorazil.
.bad.decision.matters.

goes 24.5.2020 23:11
:D dnes jsi vitez

evlo 29.3.2021 13:26
Gliderovo doporučeni autowerks cajk
glider
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 14. 1. 2022 10:55

Ahoj, už jsem to zase delší dobu nedělal a tak potřebuji poradit, i když je to taková blbost :-)
Potřebuji si nastavit jednotlivé zvuky. Když jdu do: nastavení- zvuky a vibrace - zvuk oznámení, tak mi pak vše, co mi přijde, notifikuje stejným zvukem. U Gmail jsem to vyřešil v nastavení aplikace. Ale třeba u klasické SMS jdu ve Zprávách do nastavení- oznámení a tam je pouze na výběr z: povolit zvuky a vibrace nebo doručit tiše. Není tam už možnost vybrat svůj tón. U whatsappu ta možnost v nastavení je.
Je to už nějakou dobu, kdy jsem toto musel znova nastavovat a už si to ta boha nepamatuji. Díky.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod dave_de 14. 1. 2022 15:43

To pikropikro: Telefon - kontakty - stisknout konkrétní kontakt - "i" v kroužku - upravit - sjet až dolů - zobrazit více - zvonění - a dokončit z úložiště, kde jsou ring tóny.
Obdobně pro skupinové vyzvánění.

-- 14. 1. 2022 15:49 --

Moje zkušenost s A12. Instalace proběhla bez problémů. Před i po jen wype cache. Veškeré nastavení funguje jako dřív. Nějaké zásadní změny (kromě zakulacených rohu widgetů např...) jsem nenašel.
Avizovaný kompaktní (stejně barevný) vzhled ikon a pozadí (paleta ikon) funguje jen na některé ikony (asi ty defaultně daný), což bohužel ztrácí poněkud smysl - pokud nemám něco špatně nastavenýho...

-- 14. 1. 2022 16:02 --

To pikropikro - teď to čtu znovu ... jde-li o zprávy, tak po kliknutí na zprávu - tři tečky vpravo hore - nastavit vlastní zvuk oznámení... ale jestli to rozliší zvuky od více odesílatelů jsem nezkoušel. Jednotlivé zvuky řeším jen u vyzvánění.
dave_de
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 14. 1. 2022 16:26

Po aktualizaci na a12 se mi mobil při poklepání na displej probudí a stejně tak i uspí (zhasne display).
Před tím na a11 mi to šlo jen uspat. Dá se to probouzení někde vypnout?
foto1977
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků