Samsung Galaxy A50 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pablomino 6. 8. 2020 09:26

Vcera opet nova aktualizace, okolo 160MB, nic zasadniho, hlavne zabezpeceni s datem 1.8.2020.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod Sc0rpio 6. 8. 2020 18:44

Já ji měl už 3.8. Všiml jsem si, že můžu měnit jas i při použití širokoúhlého objektivu, tato možnost mi zmizela při přechodu z droidu 9 na 10...což jsme rád bo A50 fotky dost přepaluje...
Sc0rpio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Soukros 7. 8. 2020 07:47

Ahoj,
mám na firmě 8 kusů Samsung A50 a 2 Samsung A51 všichni se potýkáme s problémem, že se nám někdo nemůže dovolat jedná se o druhý SIM slot.

Zapnutí a vypnutí režimu letadlo pomůže ale na jak dlouho to nemám vypozorované. Zkoušeli jste někdo reklamaci zda vrátí peníze? Protože je to pro mě nepoužitelné. Děkuji za info
Soukros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 10. 8. 2020 11:16

Ja mam sice jen jednu A50 ale takovy problem jsem nepozoroval. Vsiml jsem si vsak ze prijem signalu negativne ovlivnuje blizkost nektere elektroniky, napriklad nekterych televizoru nebo LCD LED monitoru. Jinak pokud mam dostatecny signal, jsou bez problemu dosazitelne obe karty SIM.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod marczus 20. 8. 2020 08:51

Soukros píše:Ahoj,
mám na firmě 8 kusů Samsung A50 a 2 Samsung A51 všichni se potýkáme s problémem, že se nám někdo nemůže dovolat jedná se o druhý SIM slot.

Zapnutí a vypnutí režimu letadlo pomůže ale na jak dlouho to nemám vypozorované. Zkoušeli jste někdo reklamaci zda vrátí peníze? Protože je to pro mě nepoužitelné. Děkuji za info


máte nejnovější aktualizaci androida? stará verze mi odpojovala simkarty..
Jinak ten telefon bych si podruhé nekoupil.
marczus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Soukros 26. 8. 2020 14:08

Ano aktualizaci mám Android 10 z 1.8.2020
Teď jsem dostal zase email, že se mi nemohou dovolat a signál mám plný. V příštím týdnu zkusím jeden kus poslat na reklamaci každopádně bych se nedivil kdyby mi telefon přišel zpět s tím, že se jim závada neprojevila. Ono to nějakou dobu funguje ale po nějakém čase slot jakoby nefungoval.
Soukros
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mzurda 26. 8. 2020 18:16

Zkuste vyměnit sim karty za nové, já to udělal a je po problému. Měl jsem to samé, nebyl jsem na příjmu i když mi telefon ukazoval plný signál, a nikdo se mi nedovolal. Po výměně sim vše OK.
Mzurda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 8. 9. 2020 08:48

Nová aktualizace s datem 1.9. k dispozici, vylepseni stability AR emoji, vylepseni pripojeni a stability Wi-Fi, zlepseni kompatibility s aplikacemi tretich stran.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod zitrarano 12. 9. 2020 21:04

Po poslední aktualizaci mám problém s automatickým jasem displeje. Z ničeho nic se mi sníží na minimum a ve dne není ani na ten posuvník, abych si ho ručně nastavil, vidět. Dělá mi to tak dvakrát, třikrát, ale někdy i vícekrát za den.
zitrarano
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pablomino 15. 9. 2020 19:01

S timhle problemy nemam zadne ale vzpominam si ze po predposledni aktualizaci mi zmizelo tlacitko "Zavrit vse" a posledni aktualizace tu chybu opravila. Asi korejsti soudruzi nekde udelali chybu....
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod pablomino 1. 10. 2020 21:21

Nova aktualizace s datem zabezpeceni 1.10.2020 je tady. Neobsahuje nic zasadniho krome vylepseni stability, zabezpeceni a opravy chyb.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 15. 10. 2020 10:08

Prosím radu po poslední aktualizaci na Samsung Galaxy A50 nejde bočními tlačítky snímek obrazovky? Jak na to teď? :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pablomino 23. 10. 2020 18:16

Ja delam snimek obrazovky tak ze prilozim malikovou hranu ruky na levou stranu displeje a potahnu ji doprava. Tlacitka jsem nikdy k tomu ucelu nepouzival.
pablomino
Junior

Odeslat příspěvekod Romi97 23. 10. 2020 22:56

Mně screen funguje normálně stále dvojhmatem Vypínací a Vol-, zhruba 2 vteřiny současně drženo.
Romi97
Junior

Odeslat příspěvekod cinematic 29. 10. 2020 19:31

Nemáte prosím někdo zkušenost s tím, že přestal zaostřovat zadní (hlavní) fotoaparát? Širokoúhlý objektiv i ten "rozmazávací" 5Mpx fungují, ale hlavní 25Mpx je rozmazaný, nezaostřuje. Zkusil jsem vymazat paměť aplikace fotoaparát i jinou aplikaci na focení, nepomohlo. Samozřejmě ještě je možnost udělat tovární reset, ale to nechávám až jako poslední krok před servisem.
cinematic
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků