Samsung Galaxy Note 10, Note 10+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod figaro 3. 5. 2022 12:00

Mal som podobný problém po aktualizácii Note10+, ale stačilo odobrať kartu z GP a znovu ju pridať. Potom už išli platby bez problémov.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod dolphy_68 31. 8. 2022 20:07

Zdravím,vlastním telefon Samsung Galaxy Note 10+ a minulý týden jsem si pořídil tablet Samsung Galaxy Tab A7 Lite.A teď řeším problém.Na telefonu mám A12 a přesunovat aplikace z interní paměti na SD funguje úplně bez problémů.Tablet jsem koupil nový s A11,přesouvání aplikací na SD je tady na místě a i fungovalo do chvíle,než jsem spustil aktualizaci na A12.Od té doby i když karta je prázdná to napíše "nedostatek místa" a aplikaci nepřesune.Poradíte někdo,kde by mohl být zakopaný pes?Díky za rady a pomoc
dolphy_68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod faajn 6. 10. 2022 20:39

Víte někdo kde by se dal ještě koupit obal led view cover na note 10 plus?? At googlim jak googlim nacházím už pouze na 10 :/
faajn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dendy64 10. 10. 2022 09:43

Dendy64
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod So1a 8. 11. 2023 06:50

Dobrý den mám samsung note 10 plus a z ničeho nic mě přestal fungovat mikrofon.Restartovala obnovila zařízení ocistila od prachu prostě vše ale mikrofon stále nefunguje. Dokonce byla výměna základové desky mikrofonu ale taky jsem neuspěla. V oprane telefonu mi řekli že nelze zpravidla že je to softwarem. Můžete mi prosím poradit. Nechce se mi dát ho pryč...dekuji
So1a
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgáč 8. 11. 2023 10:10

Pokud mikrofon nefunguje ani po továrním nastavení, nejedná se o SW závadu, ale HW.
Pokud nějaký servis měnil mikrofon, máte nárok danou opravu reklamovat. Záleží jak je to dlouho od dané opravy.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků