Samsung Galaxy Watch Active 2 - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod merlin-007 22. 2. 2021 21:21

Tuhle ikonku tam nemas?
Přílohy
Health.jpg
Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch 4
merlin-007
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 22. 2. 2021 21:49

Meření EKG a tlaku funguje pouze s telefony Samsung.Otázka jde zda trvale či dočasně toto omezení platí...Ostatní musí buď postupovat podle XDA či psát *****é dotazy na podporu Samsung.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod KatyC 22. 2. 2021 21:52

Aha, takže tím pádem je to jasné...
Ikonku nemám a Samsung telefon taky ne.
Tak jdu psát na podporu ;-)
Hezký večer a díky všem.
K.
Jsem lama. Ale učím se ;-).
KatyC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod merlin-007 22. 2. 2021 21:54

Ja mam ikonku, aplikaci, telefon Samsung a stejne mi to nejde :D
Samsung Galaxy S10, Galaxy Watch 4
merlin-007
Junior

Odeslat příspěvekod BigTuti 23. 2. 2021 10:25

merlin-007 píše:Ja mam ikonku, aplikaci, telefon Samsung a stejne mi to nejde :D


Před chvílí se mi zaktualizovala aplikace Health v telefonu a EKG začalo fungovat.
Je také potřeba malinko větší tlak na to horní tlačítko - ale přiměřeně, ať jej nezmáčknete :-)

Krevní tlak mi nefunguje, zde mi to píše, že má mít Galaxy Watch Active 2 a novější - přitom GWA2 mám.
Ale dosud mi nepřišla žádná aktualizace, co v těchto dnech chodí. Tak možná až po ní..
BigTuti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod partykiller 23. 2. 2021 11:23

Včera vše vyzkoušeno, tlakoměr zkalibrovan podle normálního manžetového a aplikace běží ok. Co mi ale chvíli trvalo bylo dostat aplikaci Samsung health monitor do telefonu. Potom co se miaaktualizovali hodinky tak jsem v nich aplikaci spustil a pak se mi v telefonu objevila možnost instalace aplikace. Když jsem jí předtím hledal v samsung storu tak jsem ji nenašel. Pak už vše ok.
partykiller
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod voughne 5. 5. 2021 14:07

Mam sice Active1, ale predsa ... este pred tyzdnom mi hodinky pisali "nepodporovany region" a vcera ked som sa odhlasil z Galaxy Store, tak sa zacali diat veci :) Len nahodne som skusil Samsung Pay (prednadstavene horne tlacitko) a ejha, sa mi to rozbehlo :D Nainstaloval sa plugin, aktualizovala appka v hodinkach. Pridal som Curve kartu a ... vcera uspesne zaplatil v Tescu. Pravdepodobne to bude hlavne tym, ze hodinky mam zo Spanielska, na druhu stranu, ako pisem, pred tyzdnom to skoncilo vzdy na hlaske "nepodporovany region." Zeby to konecne Samsung zacal "testovat" aj tu, alebo je to cisto tym, ze hodinky su z ineho regionu? (inac cely system mam normalne v slovencine)
voughne
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bloodfrozen 6. 5. 2021 08:05

Čaute. Som čerstvý majiteľ Active 2. Neviete mi poradiť aby sa mi hodinky automaticky prepli do nočného režimu, tz, aby sa mi nerozsvecoval displej pri pohybe rukou nahor keď spím. Neprišiel som zatiaľ na to ako to urobiť, len ručne ho v apke Wear zapnúť. A ešte jedna otázka? Dá sa vypnúť autoamtická detekcia tréningu, aby ma hodinky neotravovali po 10 minútach chôdze stále. Ďakujem.
bloodfrozen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kukom6 6. 5. 2021 11:18

Ručne sa to dá aj priamo na hodinkách, keď stiahneš hornú lištu tak si tam môžeš dať napr. na prvé miesto Nočný režim.
kukom6
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bloodfrozen 6. 5. 2021 11:56

Áno, ja len či sa to nedá automaticky keď nastavím v konkrétnom čase.
bloodfrozen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 6. 5. 2021 14:13

ak mas nocny rezim v mobile tak sa ti prenesie aj do hodiniek
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 6. 5. 2021 20:22

Noční režim v telefonu není. Já to zjišťoval přímo na Samsung lince a nejde to. Buď nechat režim spánek zapnutý tak, aby se aktivoval po usnuti, což nefunguje vždy dobře, a nebo prostě každy večer a každé ráno stáhnout listů a stisknout režim dobrou noc. Pakarna na entou. Hlavně že máme bixby routines a nejde to tam nastavit..
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 6. 5. 2021 21:26

sory, rezim nerusit som myslel
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bloodfrozen 7. 5. 2021 06:36

Áno, to je pravda, dá sa synchronizovať režim nerušiť v mobile a zapne ho aj v hodinkách, tj vypne oznámenia, lenže nezhasne gesto rozsvietenia displeja zodvihnutím ruky. Nevadí, naučím sa ho zapínať ručne pred spaním, nie je ta zas nič strašné... A ešte jedna vec. Neviete poradiť či sa dá vypnuť automatické rozpoznávanie aktivity po 10 minútach? Otravuje ma to pri chôdzi, bicykli...
bloodfrozen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .Hardy 7. 5. 2021 08:18

Jde to. Na hodinkách - Samsung Health - Nastavení - Detekce cvičení.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků