Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jamreyese 23. 4. 2020 23:21

Danča: jojo teď jsem to zkoušel a funguje v pohodě ...měl jsem ho tedy zapnutý jen 5min.
jamreyese
Junior

Odeslat příspěvekod Libb 24. 4. 2020 20:53

K tomu Bixby Routines a Foťáku, vám se po opuštění aplikace Fotoaparát vrátí původní režim? Protože mně ne. Řešením je třeba Tasker, kde si můžete uložit předchozí stav a v exit tasku zase obnovit původní hodnoty.
A nebo to v Bixby jde někde nastavit?
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farly 25. 4. 2020 15:29

Libb: mě se to na S20 vrátí do původního režimu kdykoliv opustím aplikaci fotoaparát.
farly
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 25. 4. 2020 15:42

Vrací se to do původního režimu.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Libb 25. 4. 2020 16:53

Tak to musím zjistit, proč u mě ne, protože Bixby reaguje přece jen trochu líp, než Tasker
Libb
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kaprar11 27. 4. 2020 19:26

drabek06 píše:Koupil jsem si držák do auta s bezdrátovou nabíječkou. Umí to i 10W rychlý nabíjení. Dnes jsem ale přišel na to, že je to vlastně k prdu. Jak je to černý a svítí na držák s nabíječkou a mobilem mozol, tak se mobil přehřeje a nabíjení se utne. Baterka ukazovala 45°C. Takže nastal stav, že 5 vteřin mobil nabíjel a 5 vteřin nenabíjel. Furt se kvůli tomu zhasínal a rozsvědcoval displej. Přepl jsem to v telefonu na pomalý nabíjení a bylo to lepší, ale i tak to mobil občas utnul. Takže v létě to je nepoužitelný úplně. Taky jsem si všiml, že jak ta baterka měla 45°C, tak se snížila sama obnovovací frekvence na 60Hz, ale v nastavení bylo 120Hz. Po pár minutách to opět skočilo na 120Hz.

Když jsem to tu psal při S9+ nebo S10+ teď si nevzpomenu to tu bylo řevu že to není pravda.Mám 15 W nabíječku bez kabelu používám jako předrežený držák v autě skoro za 2500 kč.Před tím než jsem ji zakoupil jsem se informoval to všichni hlásili jak jim to jede bez problémů s 15 W.A ano nejsem debil nemám ji na okně aby na ni pražilo slunce.A ani v zimě to není žádné hurá poněvadž člověk v autě nemrzne a tak má zaplé topení.A stalo se mi to i doma mám origo nabíječku Samsung co jsem dostal k S8+ či S9+ taky si nevzpomenu a po jedné teplé letní noci jsem ráno čuměl když byl mobil na 5% po celonočním ležení na bezdrátu.Jo ještě tady tvrdí že na bezdrátu se telefon nehřeje více jak na kabelu tak to je dobrý kec.
Motorola D160,D520,2xM3888,Amio,Telitel,Alcatel 501,2x 302,2x SE T630,SE D750i,2x SE K790i,SE C905,Satio U1,2x SE 108i,GT 5570 mini,2x S1 I9000,SIII I9300,S4 I9505,S5 G900F,3xTab3T111,N4 N910F,S7edge G935F,S8+ G955F,S9+ G965F,S10+G975F.
Kaprar11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 27. 4. 2020 20:35

Já jsem naprosto spokojen s tím, že telefon propojím a nabíjím kabelem a nechám zavřený ve středové přihrádce, kde je klima na 22C :) Vůbec na něj nevidím a sleduju jen Android Auto na displeji auta, tedy Waze / Tidal / hovory.

Na přístrojovku telefon nepatří a výrobci aut moc dobře vědí, proč jeho montáž neusnadňují.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drabek06 27. 4. 2020 21:45

To je sice pěkný, ale ve služební Dacií toho moc nevymyslím. Si teď tak říkám, že Apple plánuje odstranění všech konektorů na telefonu a nabíjení bude pouze bezdrátový. To teda nevím, jak tohle chtěj řešit . . .
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod miho 29. 4. 2020 07:38

Robotizovaný test výdrže baterie Snapdragon vs Exynos:


Zajímavé je, že Exynos je horší nejen v náročnějších úlohách ale i ve standby.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 29. 4. 2020 10:01

Květnová aktualizace zabezpečení dorazila s ATD5.
Na to, že je ještě 29. dubna, tak dost dobrá rychlost :D

Hláška o odpojení od sítě cca minutu po restartu, s eSIM, je tam stále.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 29. 4. 2020 11:35

miho píše:Robotizovaný test výdrže baterie Snapdragon vs Exynos:


Toto je ale naprosto irelevantní.

Když si koupím auto co má 300hp, a je fakt hodně rychlé, tak nebudu furt počumovat po jiném autě, které má 320hp a nadávat, že existuje ještě trošku rychlejší. Nechápu, proč toto někteří dělají se Snapdragonem. Není v Evropě, no tak není, a co má být? Je to objektivně velmi dobrý procesor. Že existuje i jiný ještě trochu lepší je nepodstatná informace.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi 29. 4. 2020 11:45

Ne to je jen fakt který Evropany štve. A je to fakt,k dyž něco muže fungovat bez přehřívání, padání fps a ještě to lépe fotit co? A ty napíšeš tohle? Njn
cardi
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 29. 4. 2020 11:59

Nefotí lépe Exynos?
Samsung pro něj má lépe odladěný firmware.
A opět, Evropany to neštve, ne tedy všechny, pro mne jako majitele S20+ je to irelevantní, že nějaká hra na nějakém jiném telefonu (S20+ v USA je jiný telefon) běží prý lépe. Fakt, 0% zájmu. Neexiustuje v EU lepší telefon než S20+, svých 28 tisíc bych prostě neutratil jinde. Jsem happy.

Když se někdo chce nervovat, jeho volba ;)
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karlosz_k 29. 4. 2020 12:21

Přesně. Mám S20U a nelituju těch peněz. Fotí to super, baterka dva dny. To že na tom někdo hraje nějaký dětský hry a seká se mu to, jeho problém. Nějaký zelený nádechy před aktualizací? NE! nějaký přehřívání? NE! To je jen problém BFU kteří s tím telefonem neumí, či dělají něco špatně.

A to že je tu jiný procesor může trápit jen zakomplexované jedince co honí pindíky v Antutu a podobných zbytečnostech.
karlosz_k
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod miho 29. 4. 2020 12:24

Já jen prezentuji data. Pro někoho může být ztráta hodiny on-screen time irelevantní, pro někoho ne. Koupit US variantu v EU není nemožné a v této generaci to je lákavější, než kdy jindy.

Rozdíl s každou generací zvětšuje. Pokud zákazník nezahlasujeme peněženkou, tak si výrobce bude myslet, že to je vlastně OK, když jsou lidé v EU zákazníky druhé kategorie.
Oh dear, I really ought to do something. But I am already in my pyjamas...
miho
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků