Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Terminator3 25. 8. 2020 22:02

Mám ho normálně v horní liště, ale na její druhé stránce...
Škoda Fabia II Combi 4x2 R3 12V
Terminator3
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 26. 8. 2020 06:49

Keby to bolo také jednoduché,že je to na druhej obrazovke,neotravujem tu..
Skúšal som reset tlačidiel,wipe cache,a aj tak v ponuke vôbec nieje
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 26. 8. 2020 08:54

One UI 2.5 je tady sérii S20!

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod jan.machalik 26. 8. 2020 13:29

Trochu s křížkem po funusu. Já už mám update 4. den a dokonce to tu i někdo psal...
S21Ultra / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 26. 8. 2020 16:48

Asi tak. A ještě tím tady zaplácl celou stránku. :roll:
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod mira_s 26. 8. 2020 18:48

Wireless DeX je normálně v menu DeX, není to zvláštní tlačítko - pokud jdeš z rychlé nabídky, tak pod ikonu, Detaily, tam máš po zapnutí DeX volbu propojit bezdrátově, ne? Já teda nemám S20, ale Tab S7plus, ale to by mělo být plus minus stejné, je to taky OneUI 2.5
Teď jsem to zkusil po updatu S20 u syna - tlačítko DeX se objeví normálně v rychlé volbě (druhá stránka, jak bylo řečeno), musíš ho zapnout a potom naběhne menu a hledání zařízení pro bezdrátové spojení - pokud Ti to po aktualizaci nenaskočilo, tak asi nemáš OneUI 2.5...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 26. 8. 2020 20:54

Ďakujem za snahu mi pomôcť..

.už od začiatku riešim prečo nemám tlačítko dex v rýchlej voľbe..a ani sa tam nedá pridať,jednoducho neexistuje.
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod .Hardy 26. 8. 2020 21:47

Otázkou je, co je nejnovější FW. Tenhle měsíc totiž vyšly dva. První byly pouze záplaty, druhý pak obsahuje aktualizaci nadstavby (doporučuji zkontrolovat nastavení – o telefonu - informace o softwaru - verze One UI).
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 27. 8. 2020 07:53

Pod najnovším Androidom rozumiem aktualizaciu na ui2.5..malo to okolo giga...

Keď nad tým rozmýšľam urobil som chybu,len ju neviem napraviť.

Štandardne som mal dex vypnutý cez package disabler..
Aktualizoval som s20,v rýchlom menu tlačítko dex bolo,ale bolo šedé,takze tuknutim sa nič nestalo...napadlo ma či nepomôže reset rychleho menu. Po resete už tlačítko zmizlo a ani nie je v ponuke...neskôr ma trklo,že keby som najskôr v package disabler dex zapol,možno by som tento problém nemal.
Lenže teraz je už neskoro, dex utility tam už zapnuté sú,ale je mi to nanič,pretože nejdú spustiť..myslím však že v nejakej aktualizácii sa to časom vyrieši samo.

Možno by to chcelo urobiť nejaké update rýchleho menu,alebo niečo podobné..
Neviem,časom sa uvidí..
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod wit.cz 27. 8. 2020 08:09

Jo, to jsou ty přínosy vypínání systémových součástí...
wit.cz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod flatliners 27. 8. 2020 08:41

Hlavne je to uplne zbytecny, protoze na baterku to nema absolutne zadnej vliv.. osobne vyzkouseno na predesle s10+.
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Marv_S 27. 8. 2020 19:42

Zdravím všechny,
rozhodl jsem se vyměnit Mate 20 za S20 5G. Mé dojmy jsou takové rozpačité, ale přivádí mě jedna drobnost, se kterou jste se možná někdo setkal. černý rámeček, kterým končí zobrazená plocha na displeji. Vpravo dole mám v něm "vykousnutých" pár pixelů v jedné řadě (cca 10). Myslel jsem, že jsou vadné, ale po restartu je to v pořádku. Po pár minutách se to ale zase vrátí. Někdy se to samo srovná i za běhu. Není to nic dramatického, ale štve to. Chtěl jsem schovat navigační lištou místo gest, ale ta není všude černě podbarvená. Díky moc za případné tipy, jak vyřešit.

Doplnění, tady jsem to vyfotil:
Obrázek
Naposledy upravil Marv_S dne 28. 8. 2020 08:08, celkově upraveno 1
Marv_S
Junior

Odeslat příspěvekod jan.machalik 28. 8. 2020 07:44

Normální to neni. Zkus továrko a pokud to nezabere, tak reklamace..
S21Ultra / Watch GT2
jan.machalik
Junior

Odeslat příspěvekod sareth 29. 8. 2020 15:06

Funguje vám 120Hz počas videohovoru cez Messenger a zobrazení Picture in Picture? U mňa sa vtedy displej zjavne prepne na 60Hz.
sareth
Junior

Odeslat příspěvekod Hexyl1990 29. 8. 2020 18:36

no po precitani som pozrel na ten spodok displeja aj ja a mam to taktiez :D ale podla mna to bude softwarova chyba skor ako vadny displej

zbezne som preletel net a ine fora ale nenatrafil som na diskusiu kde by sa to riesilo a nebyt teba tak si to ani nevsimnem asi ako plno inych ludi :D :D :D a teraz ako narokom tma budem stale zazerat :-- :grr: :D
Hexyl1990
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka