Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod .Hardy 18. 2. 2021 23:22

Na Samsung bych přecházel, pokud by mě nějak extra zaujal jejich ekosystém. To provázání s Wearables a Microsoftem je dneska už na celkem slušné úrovni. V čistém porovnání bez ohledu na ekosystém bych zůstal u OnePlus.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 25. 2. 2021 08:26

Update launcheru..konečne adresár má 4x4...
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Scully 26. 2. 2021 19:53

Dá se dneska někde koupit Snapdragonová S20+? Před Vánoci jsem trochu koukal na ebay, Britové jich pár měli, ale dneska s DPH to postrádá smysl. Kupoval jsem si Oneplus 8 Pro, z hlediska systému (i designu) je to naprosto úžasný telefon, ale pro mě jsou klíčové fotky a tam je realita o něco horší než sliby a testy... tak si říkám, jestli S20+ přeci jen není o trochu lepší... (Snapdragon myslím kvůli výdrži... nějaké výkonnostní testy mě nezajímají).
Mr.Scully
Pokročilý

Odeslat příspěvekod drabek06 26. 2. 2021 21:06

Ber řadu S21
drabek06
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 8. 3. 2021 11:42

Samsung Galaxy S20+ obdržel novou aktualizaci: má 157,94MB Březnové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tifar 21. 3. 2021 15:49

Dnes som náhodou zistil,že moja S20 s poslednou aktualizáciou prestala s origos nabíjačkou rýchli nabíjať...nemáte podobné skúsenosti?
Alebo dobrú radu?

Ďakujem.
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 21. 3. 2021 21:56

S20+ nabíjím originální nabíječkou rychle bez problémů.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod BaldaP 22. 3. 2021 13:09

Blbá otázka, ale nepřeplo se ti to náhodou na to normální nabíjení?
BaldaP
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 22. 3. 2021 20:35

Pořád nabíjím na rychlonabíjení.Nic se nepřeplo :-D Píše to dokonce superrychlé nabíjení.Nemáš třeba špatný kabel?
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod tifar 23. 3. 2021 07:41

Ďakujem za ochotu pomôcť,ale kábel aj nabíjačka je v poriadku,veľmi málo používané. Nabijam rok cez wireless nabíjačku cez noc.
Jednoducho všetko je oki a aj tak to nejde...hľadal som na webe a zdá sa,že nebudem sám kto má ten problém.
Mám Slovensku tms verziu software.
tifar
Junior

Odeslat příspěvekod .soul 23. 3. 2021 13:54

Mel jsem stejny problem na Note 10+. Stacilo jednou uplne vybit a pak zase uplne nabit a den na to zas rychle nabijeni fungovalo.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 25. 3. 2021 11:04

Stava sa aj vam ze po cca 2-3 mesiacoch pouzivania od factory resetu vam zacne nieco viac zrat bateriu ? Behom cca roka som tel (S20) daval 2x do factory resetu 2-3 mesiace slapal vzdy v poriadku (SOT cca 4 hodiny) ale posledne 2 tyzdne pri tom istom pouzivani, pri tych istych aplikaciach sa vzdy dostanem niekde cca cez 3 hod na SOT, je to proste citit ze ten telefon vydrzi menej. Restartoval som ho, premazal cache nic nepomaha. 3x sa ma factory reset uz ozaj nechce davat, zacinam mat nato nervy :hm
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 25. 3. 2021 20:10

Skus vyhodit odinstalovat aplikace co opravdu nepoužíváž tam bych asi začal pokud nepopmůže,pak kompletní přehrání firmweru a o5 odinstalovat nepotřebný balast.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod _vpa 26. 3. 2021 16:49

Mě zlobí až teď poslední aktualizace. 3 telefony, všechny stejně.
_vpa
Junior

Odeslat příspěvekod l.hrudka 16. 4. 2021 19:09

Ahoj mám po poslední aktualizaci na S20+ problém s Gmailem nechodí my emaily ale musím otevřít aplikaci aby se nečetli dělá to taky někomu jinému nebo jen mě díky
l.hrudka
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků