Samsung Galaxy S20,S20+ obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod figaro 25. 2. 2020 13:08

ejkina: Tiež som bol na začiatku rozhodnutý pre S20+ spolu s Galaxy Buds+ ako darček. Momentálne mám S9, ktorý mám 1,5 roka. Nakoniec som sa rozhodol inak. Galaxy Buds+ som si už kúpil samostatne za hotovosť. A uvidíme ako pôjdu ceny nových S20 dole niekedy na jeseň alebo na konci roka. Ak bude nejaká dobrá akcia, pôjdem do S20+. Zatiaľ zostávam u S9, aj keĎ po jeho aktualizácii na A10 batéria ubúda pred očami.
figaro
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2020 18:56

ejkina píše:Osobně jsem byl nadchnut a skoro rozhodnut pro S20 Ultra, teda až do doby, kdy jsem si ho měl možnost reálně osahat v prodejně. Nějak jsem nabyl dojmu, že to, co držím v ruce, mi za 35k asi nestojí :D. Takže jsem snížil své nároky a házím očko po S20+, což si jako přechod z mé S9+ ospravedlňuji hlavně silnější baterkou a lepšími fotografiemi. Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že je těch plusů na dvou generační posun dle mého vkus trochu málo, hlavně spolehlivá čtečka duhovky z S9+ mi bude chybět. Bohužel, dle očekávání, baterie už není co bývala a po upgradu na A10 ten telefon začal dost citelně lagovat.


Nezlob se na mě, ale to jsou strašný prdy...
S20+ ti nabídne lepší display, výdrž, foťák, výkon, design, rychlejší nabíjení...
Nějak si neumím představit jinou oblast, která není lepší a která je u mobilu podstatná :mrgreen:

pikropikro:
Ano, na displayi mobilu rozdíl nepoznáš u denních fotek a poslané komprimované přes Whatsapp či na Facebook.
Když je zkoukneš na větším displayi či TV, rozdíl bude markantní, hlavně u fotek s pro mobily nedokonalým světlem.
Vyšší výkon budeš potřebovat, abys využil těch 120Hz.
Jinak k S10e bys využil více místo pera lupu :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 25. 2. 2020 19:09

Me strasne bavi, jak tady nekteri delate vzdy z noveho modelu neco tak dokonaleho, ze starsi modely jsou k zahozeni a hlavne, ze na fotky starsich modelu se defakto neda ani divat hahahahahahaha.... vzpamatujte se! Fotky napr. z S9 jsou (budou) srovnatelne s S20tkama. Nedelejte z novych modelu dokonalost!!!!
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod šulda 25. 2. 2020 19:23

Tak nediv se, každej si to svoje nějak obhajuje.
Naposledy upravil šulda dne 25. 2. 2020 19:26, celkově upraveno 2
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2020 19:23

Opět se pleteš. Dokonalost ze starého děláš ty.

Připomínáš mi mého tchána. Chtěl si před časem udělat radost a koupil si S10+, protože jsem ho měl taky, přitom sám byl Huawei fanoušek.
Po nějaké době, že asi udělal chybu a měl si koupit P30 Pro...tak mi říká, ať mu S10+ prodám, že si objednal P30 Pro z Číny...říkám, fakt? Odpověď...no jasně a za 4 tis i s dopravou.

Poslal link, všechno vypadalo pěkně, až jsem juknul na YT, kde byly recenze těch telefonů a hrůza děs...tak mu říkám, že s prodejem ještě počkáme...no včera mu přišel a celý nadšený mi psal, jak je super.

Zde je video, ať si o sobě uděláš lepší obrázek :D
https://www.youtube.com/watch?v=OVjMfhcWReQ&t=1511s
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šulda 25. 2. 2020 19:35

orgasmic píše:Ano, na displayi..........
Když je zkoukneš na větším displayi........

Asi sem pozadu když používám češtinu = displeji. Z jakýho je to prosím jazyku ať můžu být taky yn :mrgreen:
šulda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2020 19:38

Nevím z jakého jsi kmene. Správně by měl být dotaz: "Z jakého je to prosím jazyka" :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 25. 2. 2020 19:41

Orgasmic: nechapu, proc tady pletes huawei. Ten tady nikdo nezminil. Asi uz jsi opet nemel argument, takze jsi to uhnul uplne nesmyslne jinam.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 25. 2. 2020 21:50

Přesně tak je to jen perfektně udělaná reklama,takový top mobil ,kde opravdu bude lepší jak S9 tak můžem o tom mluvit tak za 5-7 let kdy se vývoj opravdu posune znatelně dál,a ne tohle to jen proto,že je to S20=S9 to je celá p.r.d.e.l. :-D :-D
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod xzeit 25. 2. 2020 21:53

No tak ta napodobenina P30 pro z číny, to je teda masakr :D :D
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 25. 2. 2020 22:12

Nejlepší je ta čtečka otisku :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 25. 2. 2020 23:07

Čtečka otisků? Ve které minutě?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 26. 2. 2020 20:39

Když tady někdo píše S20=S9.. Můžete mi tedy poradit, jak "dohrát" do S9 3x optický zoom (30x digitální), větší baterii a třeba esim ? Třeba tu esim vidím jako velký bonus.. Nyní buď dvě sim a omezenou paměť v S9 anebo oželet jednu sim a pořídit si paměťovku..Díky esim se to vyřeší budu mít jak dvě sim, tak i paměťovou kartu...
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod haens 26. 2. 2020 22:43

S20 nemá 3x optický zům, ale asi 1,5x nebo tak něco (ani samsung to neoznačuje jako optický zům, ale jako jakýsi hybridní, tzn. klasická reklamština).
S20 má hybridní slot na sim, tzn. buď budeš mít esim + SDkartu, nebo esim + sim (aspoň u nás).
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 26. 2. 2020 23:12

Hybrid Optic Zoom 3x
Super Resolution Zoom up to 30x
https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s20/specs/
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků