Samsung Galaxy Note 20 /Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod flatliners 15. 1. 2021 18:45

Ja teda po upgradu na one ui 3 mam prakticky stejnou vydrz jako na S10+, takze spokojenost. 120hz zapnuto. Kdyz ho pres den skoro nedam z ruky, tak vecer koncim s cca 25-30%, coz je uplne v pohode.
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 15. 1. 2021 20:38

Je to takze se to zlepsilo? Jak jsem psal ja koukam po S21 Ultra ale mam s ni trochu problem ze se mi zepredu moc nelibi(takovej obyc telefon jako kazdej druhej). Ty zada se mi ale libi a matna cerna je super.

Vim ze Note bude horsi vesmes ve vsem ale taky je levnejsi se stejnou pameti skoro o 7k(i kdyz penize moc neresim)...ale je to proste "polozka" v rozhodovani.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 16. 1. 2021 17:06

Kolik myslíte, že mi dají za note 20 ultra, když ho budu chtít vyměnit za Note21 ultra, až bude? :D dají aspoň 20, když ho mám teď 2 měsíce? :-D
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 16. 1. 2021 17:49

To by mě zajímalo v čem je note 20 ultra horší než s21 ultra.Podle mě S21Ultra nemá nic navíc.Měla by vydržet více na jedno nabití toť vše. Vždycky koupím nový model každý rok,protože podle recenzí to je extrémní posun kupředu, ale v reálu nic.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod kouless 16. 1. 2021 18:43

Poluxtroj píše: "Vždycky koupím nový model každý rok, protože podle recenzí to je extrémní posun kupředu, ale v reálu nic. " Přesně tak, taky mám tu zkušenost.
kouless
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 16. 1. 2021 19:48

poluxtroj1 píše:..................... Vždycky koupím nový model každý rok,protože podle recenzí to je extrémní posun kupředu, ale v reálu nic.

Takže mi chceš říct, že kdyby ti někde v recenzích někdo tvrdil, že namazat si lejno na chleba je lepší než když sis doteď mazal nutelu, tak si to lejno namažeš a pak si budeš stěžovat?? :tleskani
Přeci si můžeš udělat vlastní názor a zastavit se v nějakém samsung obchodě a tam si to sám otestovat. :idea:
Nechci tě urazit, ale tady se mi potvrzuje, že chytrý telefon je někdy chytřejší než jeho majitel. :hm
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 16. 1. 2021 22:23

Nemáš pravdu. Na tvůj koment bych mohl odpovědět zbytečnou narážkou, ale z toho jsem už vyrostl.To,že si vyzkouším telefon v obchodě mně opravdu nic neřekne a na fórech je to těžce neobjektivní,takže nezbývá než si telefon koupit a čekat jestli je něco pravdy na recenzích.No a jak to většinou dopadne jsem už psal.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 17. 1. 2021 10:00

Jo, a v čem teda nemám pravdu? Na to, abych věděl jestli se mi telefon vyplatí koupit (líbí se mi) si já osobně projdu parametry, recence a pak jdu do obchodu, kde si třeba i dvě hodiny s telefonem hraju a porovnávám se zjištěnejma informacema a i s předchozím modelem a pak se rozhodnu. Co je na tomhle těžkýho nebo "neobjektivního", to opravdu netuším? Možná pro některé jedince je to těžké, ale pro mě opravdu ne. Navíc máš možnost nákupu v eshopech, tak máš 14 dní na vrácení a tudíž i na vyzkoušení a pokud ani díky této době nejsi schopný poznat zda je pro tebe telefon vhodný, pak už nevím co víc by si potřeboval???? :hm
Musel bych bejt narušenej, abych nepoznal zda mi bude vyhovovat. ;-)
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod poluxtroj1 17. 1. 2021 11:28

Tak to jsi opravdu dobrý,že poznáš už v obchodě a podle parametrů,jak je na tom dotyčný telefon s výdrží,fotoaparátem v různých situacích,chování displeje v různých podmínkách,chodem po osobním kompletním nastavením a nainstalovaní všech aplikací atd.
Vím do jisté míry co kupuji a proto jsem nikdy nevracel zboží.
Nepochopil jsi příspěvek,ale to nevadí.
poluxtroj1
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 17. 1. 2021 13:37

Koukám, že jsi opravdu komplikovaná osoba a tak už se nebudu pouštět do ničeho složitého. Pokud víš co kupuješ, tak si nestěžuj a pokud ti nestačí na otestování pár dní, během kterých můžeš telefon vrátit, tak už nevím
poluxtroj1 píše:..............Vždycky koupím nový model každý rok,protože podle recenzí to je extrémní posun kupředu, ale v reálu nic.

Tím vlastně říkáš, že každý rok kupuješ telefon zbytečně, že bys vystačil s telefonem třeba 5let starým. :tleskani
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 17. 1. 2021 20:15

Nabíjíte někdo nouta bezdrátovou nabíječkou od Samsungu NG930? Když na ni dám v 10 večer telefon, tak mi to napíše, že do cca do 3h bude nabito a v 5 ráno to ještě není...
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod madmaxkimi 17. 1. 2021 20:31

"Note3",,,bezdrátovou nabíječku občas používám,,,není to sice od Samšuntu,,,mám Philipse,,,ale to nabíjení trvá taky dlouho,,,něco jak píšeš ty,,,bude nabito za třeba 3:45 a nakonec to trvá třeba 5:30,,,něco podobného je s neoriginálníma nabíječkama,,,i když mám zaškrtlé rychlé a super rychlé nabíjení a nabíječka je třeba 30w,,,tak to stejně trvá 2 - 3 hoďky,,,u originální nabíječky to frčí v pohodě + - 1 hoďka...
madmaxkimi
Junior

Odeslat příspěvekod Note3 17. 1. 2021 20:44

Já jsem měl právě čínskou a ta docela šlapala, ale pak začala nějak cvrlikat, že jsem u toho nemohl ani spát, tak jsem vyměnil za tuto. Tak to má napsat rovnou, že to bude za 6 hodin :-D
Note3
Junior

Odeslat příspěvekod Ukrutor 17. 1. 2021 21:23

Ja vecer kdyz jdu spat kolem desate polozim Nota na bezdratovku Alza Power a rano je vzdy na stoprocent. I kdyz potrebuji vyrazit brzy a vstavam ve 4, tak je nabito
Ukrutor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod renek1 17. 1. 2021 22:20

Je až zarážející, že někdo kdo dá takový peníze za Note 20 ho pak nabíjí starou sračkou, nebo neoriginálem a ještě se podivuje, že telefon nemá nabitej tak jak by měl bejt. :tleskani :tleskani
Je to jako si koupit ferrari a místo benzínu chcát do nádrže a divit se, že to nejede. :roll:
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka