Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod GalaxyS22plus 29. 3. 2022 06:17

Zkus tuhle otázku položit na forum Samsung comunity třeba ti někdo odpoví.
GalaxyS22plus
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bobino38 29. 3. 2022 06:36

GalaxyS22plus píše:Zkus tuhle otázku položit na forum Samsung comunity třeba ti někdo odpoví.


Neviem na koho reaguješ
bobino38
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GalaxyS22plus 29. 3. 2022 06:45

Třeba asi na poslední tvůj příspěvek??
GalaxyS22plus
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 3. 2022 09:15

Ono je těžké odpovědět, když nevíme, co ti v nastavení chybí :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polux 30. 9. 2022 14:43

Expert RAW konečně ke stažení v Galaxy Store pro Skovou a Note řadu x20 Ultra, plus Z Fold2.
Polux
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petr311 8. 10. 2022 08:24

Ahoj vespolek. Mám dotaz, jestli je možné na Note 20 povolit režim více uživatelů? Potřeboval bych prostě něco podobného jak je třeba u Windows, povolit mimo mně ještě jednoho uživatele. Pátral jsem po netu a údajně Samsung tuto možnost oficiálně nepodporuje. Skutečně není možné nijak povolit druhého uživatele? Jediné co jsem zatím zjistil že lze třeba přepínat uživatele na Facebooku. Ale ideál kdyby šlo přepnout celý mobil nebo systém pro druhého uživatele i s jeho vlastním nastavením. Nebo třeba něco jako funkce Host? Lze toto vůbec na tomto modelu nějak nastavit, příp. prosím o postup? Díky předem.
petr311
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 8. 10. 2022 16:28

Já mám na Samsung Flip3 funkci Zabezpečená složka, používám to jako druhého uživatele, zkopíruješ si do ní aplikace, které potřebuješ spouštět jako jiný uživatel. Ale nevím, jestli to Samsung předinstaloval na všechny Samsungy. Bohužel to neumí třetího uživatele, což bych potřeboval.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Vlasti Note Ultra 20 9. 11. 2022 06:47

Pozdravujem, ma niekto skusenost na Note 20 ultra s volanim cez esim? Je to spolahlive? Sprava sa to ako fyzicka sim? Napriklad presmerovanie a pod zluzby na esim?
Vlasti Note Ultra 20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 9. 11. 2022 22:59

Vsetko ide normalne
Maxpayne2019
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků