Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 23. 4. 2021 05:19

Vyzkoušel bych alternativní aplikace např Snap Camera, Footej Camera. Jinak fotky mohou být zkreslené i samotným displejem, zvláště pokud je nastavený režim živé barvy.

Focení do RAWu naštěstí umožňuje �
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neonik 26. 4. 2021 16:31

V niektorých porovnaniach 4g vs 5g hovoria aj o rozdielnej kvalite fotiek - fotoaparatov. Mate niekto s tým skúsenosť?
Neonik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 29. 4. 2021 22:49

Podle tvého komentu to vypadá jako kdyby si právě teď vystřízlivěl a zjištoval co se vlastně děje.Hrozně tupý komentář,místo abys místo svoji zdechlosti hledal co potřebuješ. 8-)
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Carismatico 30. 4. 2021 07:26

Sachmar a jakou přidanou hodnotu má tvůj urážející komentář? Nikdo nezná všechno a není nic špatného na tom, se zeptat. Zkusil bych doplnit rezervy ve slušném chování. Ne se chovat jako hulvát. �
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Neonik 30. 4. 2021 08:11

:-D Trochu rozpíšem: tu bolo porovnávané S20 fe 4g medzi S20 fe 5g - procesor, prehrievanie, výdrž baterie .... Ja som čital, že na 4g je optika od Samsungu a na 5g je od Sony ( optika - to su vzadu na mobile tie sklička ) Preto sa pýtam na Vaše skusenosti, postrehy, ako fotia vaše mobily, ste stými fotkami spokojný?? Robí to fotky, alebo malované obrázky?? :-D :-D
Neonik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 30. 4. 2021 09:53

Úplně ve zkratce,je 5G FE Snapdragon verze lepší ve všech směrech.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Sachmar 30. 4. 2021 11:20

Tomu se říká první dojem. :D :D
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Carismatico 30. 4. 2021 14:21

Co jsem zkoumal rozdíly, tak u 5G mají výsledné snímky lepší kresbu, lepší dynamický rozsah, 5G varianta má i lepší pohotovostní výdrž na jedno nabití. Výkon je taktéž vyšší, spolu s menším zahříváním. Za mě určitě 5G.
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachmar 1. 5. 2021 00:28

Plně souhlasím i do budoucna,když pominu foťák tak 5G bude a je jasná volba.Já osobně při rozhodování koupě mezi 4G a 5G variantou jsem si raději připlatil za 5G verzi a rozhodně bych dnes udělal to samé.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod Neonik 1. 5. 2021 19:56

:shock: ako mam rozumieť " když pominu foťák " Fotí zle??? ja ho chcem hlavne pre foták. Alebo radšej ešte pozrem xiaomi. Samsungi asi trochu kreslia - nefotia. (nemam kde vyskusať ) :hm
Neonik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 1. 5. 2021 21:54

Šak ti odpovídám , že 5G verze je lepší co se týče foťáku.Záleží už potom na tobě jak se rozhodneš,ale jak chceš top fotomobil tak Samsung S20 FE 5G je jasná volba.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod hurec 10. 5. 2021 18:59

Zdravim, jak jste spokojeni s fe 5G? Jsou uz vsechny stare neduhy vyreseny? Zvlast ty ghost touche? Kolik mate cca SOT? Premyslim, ze bych presel z p30 pro. Diky
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanz.nb 16. 5. 2021 22:23

Přešel jsem z LG G8S Thinq a je to fakt povedený mobil (5G 8/256). Vše běhá svižně, oproti LG mi konečně funguje VoLTE a VoWiFi, čtečka 100% úspěšnost, výdrž slušná, absolutně žádný problém, jako za 12 tis. je to asi nejlepší mobil, který lze aktuálně pořídit.
hanz.nb
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pepek_k 17. 5. 2021 06:40

5G 8/256 za 12t? Kde se dá sehnat?
pepek_k
Junior

Odeslat příspěvekod hanz.nb 17. 5. 2021 18:59

Je to EU distribuce a koupeno rovnou bez DPH, ale musí to být placeno převodem z podnikatelského účtu.
hanz.nb
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků