Samsung Galaxy S20 FE /5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cz pida 27. 5. 2021 07:23

Ahoj, je nějaké ochranné sklo, které sedí a neodlepuje se po stranách ?...díky
cz pida
Junior

Odeslat příspěvekod r_konf 27. 5. 2021 10:11

Mám Panzerglass spolu s originál krytem (Samsung Silicone Cover) a max. spokojenost. Přesah krytu tvoří se sklem rovinu, takže se např. gesta dělají úplně krásně, bez zadrhávání.
r_konf
Junior

Odeslat příspěvekod BigJerryCZ 21. 6. 2021 07:21

Vyplatí se koupit s20Fe ještě teď?
Na A*n.de mají 5g verzi za 499€ a 4g Snapdragon za 449€. Vyplatí se připlatit za 5g, nebo je to k ničemu?
BigJerryCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod f1sker.com 9. 7. 2021 20:05

Zdravim, mam S20 FE 5G a v poslednej dobe som narazil na dost velky problem. Vonku na priamom slnku vydrzi max. jas par sekund a potom displej ztmavne na cca 50% a je dost tazko citatelny (jas je nastaveny naplno, adaptivny jas zapnuty). Nepomoze vypnut adaptivny jas a jazdit jazdcom jasu. Ked telefon restartujem tak displej sviati ako ma, vse pekne citatelne ,ale len par sekund. Vyzera to, ako keby tam bola nejaka ochrana proti prehriatiu (telefon ale neni nejak silne zahriaty). Stretli ste sa uz s tym?
f1sker.com
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 10. 7. 2021 13:27

Kdysi mi to taky tak dělalo přehrál jsem firmware a potom už byl klid zatím všecko šlape super a z mobilem jsem max. spokojen Fe5G.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod brazda.l 11. 7. 2021 05:48

Zeptám se, jak Vám funguje GPS na S20FE5G v Praze? Mimo velká města nemám problém, všechno je rychlé a přesné, ale jakmile se začnu přibližovat např. k Praze (ještě jsem nevjel ani do města) a navigace je úplně zmatená, pochvíli se začne chovat tak, jak kdyby byla o 2 minuty opožděná, prostě mi to tvrdí že jsem aktuálně v místě, kde jsem byl před dvouma minutama :-D

Stejné chování jsem pozoroval např. ve Zlíně. Mám podezření že mobil má problém s GPS jakmile začne cítit 5G vysílače, i když mám 5G v mobilu vypnuté.

GPS signál ve městě je silný, GPS fix proběhne okamžitě, ale jakmile se rozjedu mobil to zjistí až pochvíli že jsem už jinde :-)

Děkuji
PC: Asus P8P67 Pro | Intel Core i5-2500K + Cooler Master Hyper 212+ | Gigabyte GTX560 Ti OC | Kingston 4GB DDR III 1333Mhz | Seagate 500GB | Asus DRW-2014L1T | Enermax 600W NAXN 80+
| HP LP2275w

Notebook: Lenovo Thinkpad R500 2732-7JG
brazda.l
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ogyn 11. 7. 2021 07:09

Nevím je li to řešení zrovna na váš problém, ale u každého GPS zařízení je důležité první připojení, mělo by se dělat ve volném prostoru a dát zařízení dost času na vyhledání největšího počtu satelitu
Ogyn
Junior

Odeslat příspěvekod hromadcicka 16. 7. 2021 16:00

zdravim, mame S20 FE z EU distribuce, ale zaboha v nem nemuzu najit predinstalovanou kalkulacku. Je nejaka skryta nebo chybi uplne? Diky.
hromadcicka
Junior

Odeslat příspěvekod Cardic 16. 7. 2021 18:47

Chybí, musíš si ji najít v obchodu google. Taky jsem nechápal, když jsem kolegovi musel doinstalovat na A51 �
Cardic
Junior

Odeslat příspěvekod Sachmar 17. 7. 2021 13:03

Na telefonu 5G Fe. normálně kalkulačka je.
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod rava007 21. 7. 2021 06:38

hromadcicka píše:zdravim, mame S20 FE z EU distribuce, ale zaboha v nem nemuzu najit predinstalovanou kalkulacku. Je nejaka skryta nebo chybi uplne? Diky.


Keď bol pôvodne distribuovaný S20 FE (5G) s Androidom 10, tak som tam kalkulačku nemal, až po update na A11 je tam natvrdo. Pôvodne som si teda musel nejakú stiahnuť z GooglPlay...
rava007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pavel.n. 23. 7. 2021 16:38

Čauky. Jako nový majitel tohoto zařízení, se chci zeptat, zda někdo neví jestli je na zadním skle fotoaparátu nějaká ochrana? Na displeji je totiž prý GorilaGlass 3, což už nějaký ten pátek pamatuje. Tak by mě docela překvapilo kdyby na foťáku vůbec něco bylo, vzhledově to nevypadá.
pavel.n.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachmar 25. 7. 2021 22:23

Kdyby jste opravdu tento mobil měl,tak by jste lehce zjistil jestli má vzadu na foťáku nějakou ochranu skla. 8-)I nevidomí by tu ochranu zadního foťáku nahmatal. 8-)
Sachmar
BAN

Odeslat příspěvekod pavel.n. 27. 7. 2021 09:15

Bohužel mi nikdo neodpověděl, asi nikdo neví. Odpověď od tvora Sachmar nemá žádnou vypovídací úroveň, kromě dalšího důkazu (stejně jako v jiných vláknech) že na tomto webu nemá co pohledávat.
pavel.n.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cardic 27. 7. 2021 11:43

pavel.n. píše:Bohužel mi nikdo neodpověděl, asi nikdo neví. Odpověď od tvora Sachmar nemá žádnou vypovídací úroveň, kromě dalšího důkazu (stejně jako v jiných vláknech) že na tomto webu nemá co pohledávat.

Určitě tam nějaké ochrané sklo je jelikož by to bylo hnedka poškrábáné. A nemáš to fuk? To je zase dotaz :x
Cardic
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků