Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Kapr99 22. 1. 2021 08:33

Tak ono jeste aby ne s takovou baterkou a s tim co o novem Exynosu tvrdili.
Chapu ze je hlavni konkurent iPhone protoze je to uplne stejne retardovana bitva jako PS/XBOX nebo AMD/Nvidia a lidi to tahne...

Ale pro mne je hlavni porovnani se starym Exynosem 990. O jakej kus se opravdu posunuli.
Prijde mi ze tohle je takova "dokonala" verze toho co chteli udelat u S20U a jeste o neco vylepsena Note20U.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 22. 1. 2021 09:21

https://mobilenet.cz/clanky/mezigeneracni-fotoduel-foti-galaxy-s21-ultra-opravdu-lepe-nez-galaxy-s20-ultra-vcetne-nocnich-snimku-42779

Podle techto snimku pres den asi velmi podobne, ale v nocnich snimcich je videt posun. Hlavne zlepsenim/odstranenim zluteho nadechu.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 1. 2021 10:58

Za dobrého světla fotí všechny top mobily pěkně, tam už spíš záleží, jestli se povede správně zaostřit.
Ale noční fotky o dost lepší a hlavně ten Superzoom je masakr.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 22. 1. 2021 11:08

SerifJohn píše:Nepsal jsi nic. Ten test je o internet browsingu a a tam je to burt. Ono se to prokazuje, ze i s 60Hz je vykon Samsungu s ohledem na obri baterii nic moc. Pokud by byl optimalizovanej ja jablko, da 20hodin.
No ale v testu, kde neni jen internet dostava na frak i s obri baterii.. proc?

Ale psal....

xzeit píše:
SerifJohn píše:Prvni testy vydrze baterie. Celkem ok. Na iPhone nema, ale jinak slusny.
https://youtu.be/FR-hh5pBn-A

Stačí přepnout displej na 60Hz (jako ma iPhone) a ten tvůj iPhone to hravě překoná...
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 1. 2021 12:33

A prekona. Tento test byly zcela nerealne specificke podminky, kdy displej sporil a byl refresh mene nez u iPhonu.
Viz test jiny, kde mu iPhone ukazal zada i s baterii o tretinu mensi. :D

Realne ti muzu udelat tucet testu, ktere jsou lepsi pro jeden, ci druhy telefon. Tady jde ale o to, ze iPhone by proste nemel vyhrat nikdy, protoze ma vetsi vykon a mensi baterii.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 1. 2021 12:34

Alza navysila slevu na predobjednavky u vsech modelu S21 series.
Přílohy
3C6D38CB-0097-4649-8CFC-9D8BC32B0633.jpeg
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 22. 1. 2021 12:44

Za mesic bude sleva tak bura. Ja bych pockal.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod DirtyKing 22. 1. 2021 13:12

Tak není se čemu divit, počet předobjednávek je hodně hluboko pod očekávaným cílem. Takže si taky myslím, že ta cena poletí bleskově dolů.
DirtyKing
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 1. 2021 14:04

Ale na druhou stranu je to docela trapárna. Předobjednat něco, k čemu jsou drahé dárky zdarma a ještě nakonec dávat tak velkou slevu na samotný telefon.
Samozřejmě dobře pro někoho, kdo to chce a dost ušetří...
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 22. 1. 2021 14:15

Pred chvili jsem mel telefon ze samsungu, ze maji dobrou zpravu, ze mnou objednana s21 je jiz skladem a mohu si ji vyzvednout. Nicmene jsem frajerovi rekl, ze jsem objednavku uz pred 3 dny stornoval, ze maji mobily o cca 2000 Kc drazsi nez u konkurence.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 22. 1. 2021 15:05

Jo taky mi ted prislo ze uz si S21U muzu vyzvednout. Ale mam ji objednanou u Alzaka kde vesmes za stejnou cenu dostanu 512GB nebo o 3000+- levneji tu stejnou 256GB.
Navic sluchatka k tomu maj taky a ten tyden si vazne pockam :-D
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Pan_Filuta 22. 1. 2021 15:22

Zdravím, narazili jste prosím na video nebo informaci která by vyvrátila infromaci, že S21 modely (kromě ultra) už nemají "Edge Panels" (takové ty widgety z boku obrazovky)
Řeší se to zde: https://www.reddit.com/r/GalaxyS21/comm ... ooks_like/
Pan_Filuta
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 22. 1. 2021 15:27

Galaxy S21 v testu AnTuTu propadl. Slibovaný zázrak se nekoná

Obrázek
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Motorola Moto G 5G Plus + Garmin Instinct Solar
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod Kapr99 22. 1. 2021 15:33

https://www.youtube.com/watch?v=OmzKPmSW1Bw

Tady u toho "testu" jde krasne videt jak jsou tyhle "testy" bohuzel uplne mimo.
Ne ze bych neveril ze S21U porazi iPhony...to diky baterce porazi ALE aby byl Note20U s Exynosem 990 +- nastejno s iP Pro MAX je vazne blbost...
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod Rival1 22. 1. 2021 17:22

Tie benchmarky a pod. uz ani velmi nepozeram. U mobilov ide hlavne o optimalizaciu hardvera a softvera. Lebo moze mat nejake ciske Xiaomi silny procesor a vela RAM a ziskat vela bodov v benchmarku, ale v konecnom dosledku moze aj tak lagovat ked nie je dobre optimalizovany softver resp. dana nadstavba na androidu. Pekny priklad su iPhony, ktore maju malo RAM, ale maju tak dobre optimalizovany iOS, ze ide vsetko hladko aj bez väčšej RAMky. A momentalne si dovolim tvrdit, ze Samsung ma najlepsie zvladnutu nadstavbu so vsetkych vyrobcov na trhu, ktory pouzivaju android. Takze spolu s tym novym procesorom nemam obavu, aby mal nejaky problem.
Rival1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka