Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod SerifJohn 31. 1. 2021 21:43

Carismatico píše:
gerremi píše:To si ho 3x nabijal? inak mohli by ste aj pisat aky model S21 mate ked uz pridate screen baterky ;)

S21 256GB, jinak 3. Udělal jsem mraky fotek, na druhou stranu jsem nevolal, žádné sms, žádné prohlížení webu. Jen občas Facebook a sdílení fotek. Možná tam dělá neplechu, že jsem přenášel aplikace a obsah z druhého telefonu. Udělám reset a uvidím.

Zkus nacist toto. Prehriva se ti take?

https://eu.community.samsung.com/t5/gal ... -p/2733433
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 31. 1. 2021 22:04

SerifJohn píše:
Kapr99 píše:Vysvetlil ale asi mas kratkou pamet... ty ve sve sobecke hlave jsi na vse odpovedel ze pro tebe je to kravina a konecna...
Navic muzes jit prosim te zas*rat komentama apple forum?
Staci co za naprostou kravinu jsi "napsal" kingovi...ale ty ten iPhone budes tlacit i za cenu absolutnich nesmyslu ze? :-D

A je, zase mistni machr.
:hm
Kdyz dam relevantni odkaz na profi testery/fotografy, tak tlacim iPhone :mrgreen: A na Apple foru je nuda, nic moc se tam neresi :hm

Carismatico:

Nema cenu...:-D :-D
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 31. 1. 2021 22:14

Kdyz nemas nic k veci, radeji mlc.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Ver. 31. 1. 2021 22:22

SerifJohn píše:Jen posledni dobou jsem zjistil, ze zivot s iOS je jednodussi a mam vice casu na jine veci, nez na telefon :)

Na jaké věci? Spamování fóra?
Ver.
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 31. 1. 2021 22:30

Treba :D
Ale ted vazne. Je tu spousta konstruktivnich prispevku.
Staci se jen nechovat jako p.... Snazim se pomoct, jak to jen jde ;)
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 31. 1. 2021 22:48

Pomáhá třeba Gerremi, i ostatní co víme, že bez chyby není nic a nikdo.. Snažíme se najít řešení, protože jsme si ho koupili.. Ano, není úplně ve všem úplně waauu a bez chyby, ale prostě jsme si jej koupili a dělíme se o zkušenosti a rady, snažíme se jeden druhému poradit a snažíme se, aby nám S21, S21+ nebo S21 U byla dobrým telefonem.. Kriričtí umime být taky, ale hledáme řešení.. Vrátit, špinit a pomlouvat.. Sorry.. Tohle na fóru nemá co dělat... Koukal jsem na Tvé příspěvky, nikomu si ještě neporadil....
Andoritek
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 31. 1. 2021 22:55

A koukal jsi poradne?
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 31. 1. 2021 23:06

Asi jsem nepochopil, jaký je rozdíl mezi radou s cílem něco posunout a radou s cílem si do toho Samsungu jebnout..
Dám Ti příklad.. Můj syn přešel na IPhone 12 Pro Max a strašně ho sere, že nemá z Facebooku bublinky na ploše, prý to zatím na něm nejde.. V životě bych mu neřekl, že je ovce nebo ze IPhone stojí za hou... Prostě to zatím tak je a věří on i já, že se to vyřeší.. Tak jako on věří, že S21+ se ve foťáku polepší, ikdyž asi po 3 aktualizacích.. Taky to nechápe, ale věří..
Andoritek
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 31. 1. 2021 23:27

Nechápu proč tomu strupovi odpovídáte, já ho nahlásil za
SerifJohn píše:Takhle modry nebe jsem nikdy nevidel

a ještě, že má nadrobenou pizzu v klávesnici a sabotuje rodiče ohledně večerky. Tak snad to klapne:-))
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 1. 2. 2021 04:12

ondrej: pořád si myslím, že se dá s člověkem pracovat k lepšímu, jako když právě dojdou aktualizace na naše S21 �
Andoritek
Junior

Odeslat příspěvekod flatliners 1. 2. 2021 11:21

Zajimave foto srovnani Mate 40 pro, S21 Ultra, Mi 10 Ultra.
To cukani videa je fakt tragicky.. jinak ve foto mi prijde Samsung nejlepsi. Co me ale prekvapilo je Xiaomi, neni vubec tak spatny jak sem si vzdycky myslel.. Huawei je barevne mimo.

https://youtu.be/h-Lu9rVKz2E
flatliners
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 2. 2021 11:50

Novej testik fotek klasickejch S21

https://mobilenet.cz/clanky/otestovali-jsme-jak-foti-novy-samsung-galaxy-s21-ve-dne-i-v-noci-42854#

Nebudu nic psat. Nazor si necham pro sebe, at tu nejsem narcenej z hejtovani.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 1. 2. 2021 11:59

Po pár dnech s S21 Ultra max spokojenost.

O víkendu jsem udělal asi 100 fotek, otestoval vše od portrétního režimu po 10x teleobjektiv, a vše velmi povedené, vždy ostré, odpovídající barvy, plus neuvěřitelné množství detailů.

Velký skok z S20+. Upgrade z S10+ na S20+ jsem docela litoval, nemělo to moc smysl, skok S20+ -> S21 Ultra je znát mnohem zásadněji. Nejenom na kvalitě fotek, ale i kvalita displeje, čtečky, rychlost CPU.

Dnes ráno hodinový call s Google Meet (+ zapnutá kamera), telefon chladný celou dobu.
Radek.Hulan
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 1. 2. 2021 13:00

Takže já dneska S21 vrátil do Alzy a hned vedle jsem si vyzvedl v Datartu opět iP12 Pro.

Nicméně...určitě ta S21 není vůbec špatný telefon! Hlavně se mi strašně líbí desgin. I když iP 12 Pro vypadá krásně, tak S21 se mi líbila tedy více. Krásně sedí v ruce a je to poznat, že to je pořádný kus HW. Displej je TOP, zde není co vytknout. Spojení s hodinkami Garmin je nejlepší, co mobily umí.
No...a foto/video... zde jsem zklamaný už od řady S10, takže tohle už zde rozvádět nebudu, protože už jsem zde k tomu několikrát rozepsal. Jako určitě fotí dobře a spousta lidí je/bude spokojených. Ale některé věci se mi nelíbí a je to o osobních preferencích. Takže všem majitelům řad S21 hlavně, ať dobře slouží.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 2. 2021 13:01

Jinak pokud by nekdo chtel Ultru, tak maji hodne kousku rozbalenych na Alze se slevou.

Sateza: Jak ja te chapu. ;-)
SerifJohn
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka