Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod xzeit 3. 2. 2021 22:01

Kapr99 píše:Ja si myslim ze ten Exynos 2100 proste neni zadnej pruse* :-)

Osobne telefon zase tak moc pres den nepouzivam ale jsem rad ze tam ta vydrz je a ze nemusim nabijet kazdy den...nebo kdyz bych nekdy(haha) zase nekam sel a nemel uplne 100% tak vim ze s telefonem vydrzim.

Ja dal dneska telefon po 2dnech a 17hodinach na nabijecku. Obrazovka byla zapnuta cca 5 hodin a jeste jsem mel 19%. Takze pro mne je to vesmes 3 denni telefon :D :D

flatliners píše:tady foto srovnání S20U, Note20U, S21U. V 90% mi to přijde stejný, občas někdo vynikne, ale rozdíly v procentech bych neřešil..všechny fotí slušně:) Aneb pokud je nebudete mít vedle sebe, tak nepoznáte z čeho to je..teda krom makra na S21.

https://www.youtube.com/watch?v=8q24Fj7nBH0

To je presne to o cem mluvim. I oni maj na par fotkach vecer tu S21U neostrou(zvlast pod tim mostem je to hruza)...

Se zapnutým AOD? Wifi, BT, poloha a dalšími? šlo by to blíže specifikovat? S iednou SIM, nebo se dvěma?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 3. 2. 2021 22:34

Jinak ted jsem zkousel fotit vecer z okna a z 7 fotek 7 krasne ostrych...a tyhle uz jsou o dost lepsi.
Asi to chce opravdu ostrit na "stred"...coz mne nevadi preci jen je venku pekna tma a s tim co z toho vylezlo jsem spokojenej :-)

@xzeit: AOD vypnuty. Wifi +- 80% zapnuta. BT bylo jen cca 5 hodin v aute. Polohu mam zapnutou porad.
1080P s 120Hz(adaptivni).
Jedna SIM.

Telefon mi prijde ze nejvic zere kdyz pouzivam hodne fotak.
Zase ve "stand by" nezere vubec nic...
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 4. 2. 2021 08:02

Kapr99 píše:Ja si myslim ze ten Exynos 2100 proste neni zadnej pruse* :-)

Osobne telefon zase tak moc pres den nepouzivam ale jsem rad ze tam ta vydrz je a ze nemusim nabijet kazdy den...nebo kdyz bych nekdy(haha) zase nekam sel a nemel uplne 100% tak vim ze s telefonem vydrzim.

Ja dal dneska telefon po 2dnech a 17hodinach na nabijecku. Obrazovka byla zapnuta cca 5 hodin a jeste jsem mel 19%. Takze pro mne je to vesmes 3 denni telefon :D :D

flatliners píše:tady foto srovnání S20U, Note20U, S21U. V 90% mi to přijde stejný, občas někdo vynikne, ale rozdíly v procentech bych neřešil..všechny fotí slušně:) Aneb pokud je nebudete mít vedle sebe, tak nepoznáte z čeho to je..teda krom makra na S21.

https://www.youtube.com/watch?v=8q24Fj7nBH0

To je presne to o cem mluvim. I oni maj na par fotkach vecer tu S21U neostrou(zvlast pod tim mostem je to hruza)...

Jako ten Exynos neni taky pruser lebo ta vydrz je uz v podstate ok, ale proti Snap 888 to bude zase prepadak. Pockajme si vsak este ale na realnejsie testy z pouzivania.
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod PavelG2 4. 2. 2021 12:57

Zdravím,
Mám nově S21 5g a dělal jsem test v Antutu a výsledky mi přijdou dost špatné. Je někde v telefonu nastavení vyššího výkonu nebo mám vadný kousek a je to důvod pro reklamaci?
Jinak k telefonu mám připojené hodinky a jsou v něm 2 snímky. Apkijaci mám cca 30.
Díky
Přílohy
Screenshot_20210204-113959_AnTuTu Benchmark.jpg
Screenshot_20210204-112246_AnTuTu Benchmark.jpg
PavelG2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radyn1 4. 2. 2021 14:19

Právě jsem obdržel e- voucher k S 21...a hned objednáno �
radyn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bat44 4. 2. 2021 14:21

Teď přišel e voucher na dárky �
Bat44
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 4. 2. 2021 14:23

Jak to funguje? To musíš objednat u samsungu nebo třeba i jiného prodejce?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod radyn1 4. 2. 2021 14:30

Je to přesně popsáno v emailu, který Ti přijde.
Naposledy upravil guiz dne 4. 2. 2021 15:18, celkově upraveno 1
Důvod: Poslení příspěvek se necituje!!!
radyn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 4. 2. 2021 14:41

heh na webe mam Stav bonusu: Bonus bol odoslaný
ale mail este ziadny, snad kazdu chvilu
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S21 Ultra 256GB Black w/ Buds Pro
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod vladop F1 4. 2. 2021 14:51

Taky už taky přišel voucher :-)
vladop F1
Junior

Odeslat příspěvekod radyn1 4. 2. 2021 14:56

Jen škoda, že se nemůže vybrat barva...mám B live v černé barvě, třeba zde vyměním za bílé...mám bílý telefon..
radyn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 4. 2. 2021 15:16

kod uz mam, ale produkt nie je na sklade, takze asi zatial nic z toho... Buds Pro su skladom ale SmrtTag vyzera ze nie, tak asi kvoli tomu...
//edit: cesky Samsung ich ma skladom ako pozeram, cize sa to tyka asi len slovenskeho... divne, to nejako prekalkulovali ked je len 4.2. uz nie su skladom, ale nevadi, na uplatneni bonusu je cas 2 mesiace
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod ondrej.n 4. 2. 2021 15:52

Nevíte někdo co znamená když mám na str. samsung-bonus.eu napsáno "bonus odeslán"?Zda-li tím myslí voucher odeslán nebo samotná sluchátka?
ondrej.n
Junior

Odeslat příspěvekod radyn1 4. 2. 2021 16:02

ondrej.n píše:Nevíte někdo co znamená když mám na str. samsung-bonus.eu napsáno "bonus odeslán"?Zda-li tím myslí voucher odeslán nebo samotná sluchátka?

Myslím voucher...zboží musíš dát klasicky do koše
radyn1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 4. 2. 2021 16:18

Eddward píše:Na S20+ je original silikonovy velmi prijemny a tenky na S21 Ultra je to o dost hrubsie a to ze vystupuje okolo celeho displeja tiez nie je idealne pri gestach a podla mna je to aj zbytocne, stacilo hore a dole...
Tiez hladam nieco ine ete, rozmyslam Nillkin Frosted alebo FIXED Story... ja kryt chcem len kvoli skrabancom na zadnej strane, telefony mi nepadaju, takze zbytocne hrube nepotrebujem...
keby niekto mal taky kryt dajte info ako to vyzera

Odpoviem si sam. Mam uz FIXED Story, a je ovela lepsi ako original silikonovy od Samsungu. Je luxusne tensi a hlavne kraje ma zarovno s displejom, vystupuje akurat malicko hore a dole, ale len velmi jemne, akurat tak ze ked polozim telefon na displej tak sa povrchu nedotkne. Presne tak som si to predstavoval. Na telefone ho prakticky nevidno, takze ani nezväcsuje telo, velmi super. Samsung robi zbytocne monstrozny kryt. Chrani mozno viac ale prilis zväcsuje telo a ja to nepotrebujem. Fixed je navyse ovela lacnejsi.
Eddward
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka