Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dockalacek 14. 2. 2021 15:30

Manor, renek1:

pánové, docela bych ocenil, kdybyste na sebe přestali reagovat. Narážky na inteligenci protějšku či ostatních diskuzi nijak zásadně neobohatí. Děkuji.
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 14. 2. 2021 19:14

I já se připojím s žádostí o diskutování k tématu, nikoliv urážení se. Ty nejhorší urážky jsem smazal, neboť pro ně nevidím místo v diskuzi o nové generaci Galaxy S21 :)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 14. 2. 2021 20:21

Jak zjistím na s21+ warranty knox? Díky za odpověď. V recovery módu ho nikde nevidím..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Eddward 14. 2. 2021 21:44

Inak kto by chcel na 4 mesiace je mozne zdarma pouzivat Youtube Premium. Akcia plati do 5.3.2021.
PC: Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO, Win 11
Laptop: Core i5 1240P@4.4Ghz, 16GB DDR4, 500GB NVMe, Win 11
Phone: SG S23 Ultra 512GB Black w/ Buds Pro, Android 14
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod guiz 15. 2. 2021 06:26

Andoritek píše:Jak zjistím na s21+ warranty knox? Díky za odpověď. V recovery módu ho nikde nevidím..


Je to vidět přes aplikaci Phone info ,hned na první straně když se otevře.
guiz
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 15. 2. 2021 07:13

guiz : Dobře jste to viděl.. Teď vidím i já, 0x0.. Děkuji.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod pattto 15. 2. 2021 08:52

andrejo777 píše:
gerremi píše:Tuto

Reagujem na aktualizaciu UB3

Tiez mi to takto svieti, uz niekolko dni, ale zatial som do telefonu nedal ziadnu aktualizaciu od kedy mi prisiel.
Uz som sa pytal ci ste postrehli nejake znatelne zlepsenie vo fotkach, alebo videu, ale nikto nereagoval.

No som inac s fotaku, tak trochu aj sklamany. Ja fotim v pomere 16:9.
Uz tu niekto spominal, ze samsung "deformuje hlavy"
V podstate, jak je ten hlavny snimac sirsi ako je obvikle, tak ja na fotke mam vzdy aj to co nechcem.
Ked to chcem eliminovat, musim blizsie k objektu a uz dochadza k deformaciam a aj tak su vo fotke nechtene veci. Som 6 rokov zviknuty na uzsi zakladak nie 24 ale 35. Skuste si na hlavnom snimaci manualne priblizit 1,3 - takto som ja vzdy fotil. To vas donuti odist od veci dalej a tak k deformaciam nedochadza. Fotim deti a badam, ze bud maju kratke nohy, velke telo, natiahnutu hlavu a vsetko mozne co som do teraz vobec neriesil.
Uz mi zacina davat zmysel preco su na fotomobiloch huavei zakladaky menej siroke. Ved ked potrebujem sirsi pohlad mam ultrasiroky. Jedine fotit z vecsej dialky a potom orezat, ale to prichadzam o megapixeli.
A aj to makro som cakal trochu ine. Proste sa mi tie fotky nejako nedari zaramovat, tak ako ked si to dam na zoom 1,3. To vlastne dava odpoved aj na to preco na s20/s21 ten zomovy 64mpx objektiv je nazomovany na 1,1. Neviem ako to ma riesene iphone. Je tu niekto kto ma aj p20 tak ten isto vie o com pisem.

Kvalitu som porovnaval S20FE a je to v podstate dost podobne. Ano na snehu s21U ma lepsie detaili a sneh tak nehladi. Ale, aby bolo tieto zmeny vidiet treba to skumat 1:1. Video z S21U sa veru nechyta na s20FE 5G. Proste ja som nemal ziadny farebny sum, a ziadne zahladovanie. Vsetko bolo ostre, aj za svetla sviecok.
Snapdragon je ine kafe.


Si uz druhy clovek od ktoreho pocujem o tomtozoome probleme, a tom som si myslel, ze je to nepodstatna vec... mam huawei p20 pro a idem kupovat novy,no vela nespokojnosti s fotakom na S21 pocuvam tak asi pojdem do S20 ultra.....
pattto
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 15. 2. 2021 09:19

andrejo: Muzes postnout nejakou fotku, co tim myslis? Na ultrasirokaci k deformaci dojde asi vsude, i kdyz i tohle mi prijde, ze na nekterych mobilech je mnohem lepsi. Ale na hlavnim mi neprijde, ze by byla jakakoliv deformace ani u 12Pro ani u Max verze.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Bat44 15. 2. 2021 09:33

Yotube zdarma jen pro Ty, kdo v minulosti nevyužil, já měl k S20, tak teď už smůla :-) : Nabídka je určena jen pro ty zákazníky, kteří nejsou a nebyli v minulosti odběrateli služeb YouTube Premium, Google Play Music nebo YouTube Red a to včetně tří zkušebních měsíců daných služeb.
Bat44
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 15. 2. 2021 09:56

Chtěl bych se zeptat, jestli umí Samsung Tag komunikovat i s jiným telefonem. Přes nějakou aplikaci. Synovi jsem chtěl udělat radost, objednal jsem mu taky jeden, jenže s jeho Xiaomi neběhá.. Nebo si jej Samsung zatím uzamkl jen pro Galaxy? Děkuji za odpověď.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod ALDA._ 15. 2. 2021 10:48

Zdravim. Je tu nejaky majitel S20 a S21? Zajima me, jestli ma S20 a S21 stejny vibracni motorek. Dekuji.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod monty1234 15. 2. 2021 10:52

SmartTag je kompatibilní s telefony a tablety řady Samsung Galaxy s Android 8.0 a vyšší
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Black
monty1234
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 15. 2. 2021 11:28

Monty 1234: děkuji, to já vím.. Jen jsem se ptal, jestli je možnost ho spojit s jinou značkou přes jinou aplikaci třetí strany..
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod monty1234 15. 2. 2021 12:28

Na Samsungu tvrdí že ne.Že jen s tel. Galaxy.
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Black
monty1234
Junior

Odeslat příspěvekod michalreznar 15. 2. 2021 12:51

U S21 mě překvapilo, že Samsung tak prosazuje aplikaci Google Zprávy a nejde ji odinstalovat. Naštěstí je v telefonu i klasická aplikace od Samsungu, na kterou jsem zvyklý. Nemám rád, když se snaží někdo takto protlačovat nějakou aplikaci. Používáte nějakou SMS aplikaci, případně jakou? :-)
michalreznar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků