Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Andoritek 20. 2. 2021 23:30

ALDA. mám to asi 3 hodiny, zatím nepozoruji nic.. Udělal jsem ze srandy Benchmark a lepší, než před týdnem �
Uvidím, co to udělá s baterií.. Ale to poznám až v týdnu, v plném pracovním zápřahu..
Andoritek
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 20. 2. 2021 23:40

No tak hotovo a funguje, jen doufám, že to nebude způsobovat zatím neznámé chyby tím, že je to Indonesie.
Při nejhorším lze nahrát česko
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 2. 2021 00:34

Diky za info.
Asi by byl nejvetsi pruser, kdyby nefungovalo google pay.
A mate obyc S21? Ne S21+ ani Ultra?
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 21. 2. 2021 08:04

ALDA : Já mám s21+, Google Pay se zatím tváří, že je v pořádku, platit budu až dnes, tak uvidím. Myslím si, že pokud stáhneš správnou ROM, tak asi bude jedno, jestli máš 21,21+ anebo Ultru.
Andoritek
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 2. 2021 08:54

Tak zatím to vypadá, že vše co používám funguje včetně google pay. Nahrávky jsou krásně čistě slyšet z obou stran. No dokud v indonésii nezakážou nahrávání hovorů, tak máme vystaráno :lol:
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 21. 2. 2021 09:27

A nebyl by prosim presny navod pro mene zkusene ? ;-)
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 2. 2021 09:32

Už to tu bylo postnuto a je to právě návod pro méně zkušené.
https://forum.xda-developers.com/t/call ... t-84423755
Pokud ti ještě není něco jasné, klidně se ptej
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod andrejo777 21. 2. 2021 12:32

snowfrost767 píše:Vím, že tady už někdo před několika (spíše více dny) psal o té deformaci a údajně to způsobuje velikost čipu nebo ohnisková vzdálenost čoček?! Já nejsem fotograf a v tomhle se nevyznám, ale té deformace jsem si už mnohokrát všiml. Údajně je pak lepší fotit osoby na širokoúhlou kameru a trošku si přistoupit blíže. Širokoúhlá to prý nedělá.

Neviem ako to ma klasicka s21 - ta ma menej siroky zakladat, ale Ultra to je katastrofa pre fotenie ludi hlavnym najlepsim fotakom. Mozete si kazdy skusit sam fotnut S21/S21U, niehoho stojaceho dospeleho, alebo dieta u dvery - ja som skusal v byte. Mozete fotit zdaleka kde budu na fotke naozaj maly, alebo zblizsia, tak vsetko bude divne. Skusal som z urovne oci, alebo brucha... sak skuste sami experimentovat.
Este horsie vysledky su ked fotografovana osoba nieje v strede fotky, ale ju zaramujete ku kraju. Dalsi problem nastava pri foteni skupiniek, dospely a male deti, alebo ked je jeden v strede, druhy na kraji - zamerajte sa na to.
Vsimajte si jak je z hlavy siska, a ako tiez neprirodzene vyzeraju nohy. Az mate moznost skuste si to fotnut iphonom.
Potom pisnite, ako fotky dopadli a ci sa vam pacia.

-- 21. 2. 2021 11:38 --

renek1 píše:Tak zatím to vypadá, že vše co používám funguje včetně google pay. Nahrávky jsou krásně čistě slyšet z obou stran. No dokud v indonésii nezakážou nahrávání hovorů, tak máme vystaráno :lol:

Tak to potesilo, ale zatial som na Ultru nenainstaloval. Mam strach, aby som nieco nezbabral, knox, zaruku a aby bola cesta bez problemov spet. Ale myslim, ze by to snad malo byt v poriadku.
Naposledy upravil andrejo777 dne 21. 2. 2021 14:29, celkově upraveno 1
andrejo777
Junior

Odeslat příspěvekod snowfrost767 21. 2. 2021 12:43

Jojo, hlavne, kdyz jsem to psal uz kdysi ve vlaknu o S10, tak mi vsichni psali, ze je to rukama a ze neumim fotit.
snowfrost767
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 2. 2021 12:53

andrejo777 píše:
renek1 píše:Tak zatím to vypadá, že vše co používám funguje včetně google pay. Nahrávky jsou krásně čistě slyšet z obou stran. No dokud v indonésii nezakážou nahrávání hovorů, tak máme vystaráno :lol:

Tak to potesilo, ale zatial som na Ultru nenainstaloval. Mam strach, aby som nieco nezbabral, knox, zaruku a aby bola cesta bez problemov spet. Ale myslim, ze by to snad malo byt v poriadku.

Logicky by neměl být žádný problém, jelikož je to ofiko FW nahraný i ofiko cestou. Možná pouze nějaké regionální rozdíly, ale to jsem opravdu nepostřehl. Jen mi to nabídlo instalaci asi dvou aplikací, ale to jsem nechtěl. Uvidíme v průběhu používání, ale není nic jednodužšího než nahrání FW pro česko pokud by byl nějaký problém.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 2. 2021 17:01

Z aplikace Frija jsem stahl verzi XID (6,3 GB). Pak jsem kouknul na XEZ verzi a ta ma 7,2 GB. Tusite proc?
A na xda jsem se docetl (jen nevim, jestli jsem to spravne pochopil), ze staci prehrat v Odinu jen home_CSC a ostatni soubory nemusim. Je to pravda?
Jsou ceny na google play v cestine?
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod Reliks 21. 2. 2021 17:23

Nevím proč je rozdíl ve velikosti firmwaru. Někdo to tam psal že stačí jen soubor Home_CSC, ale já raději vždy flashuji všechny soubory. V češtině je všechno, včetně cen na Google Play, nevím proč by nemělo být.. .
Přílohy
Screenshot_20210221-162049_Google Play Store.jpg
Reliks
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 21. 2. 2021 17:46

renek1 píše:Už to tu bylo postnuto a je to právě návod pro méně zkušené.
https://forum.xda-developers.com/t/call ... t-84423755
Pokud ti ještě není něco jasné, klidně se ptej

Nainstaloval jsem komplet z odkazu, jako čistou instalaci. Zatím vše cajk, takže díky :-)

Na XDA jsem se jen dočetl, že je jen něco nefunkční se Samsung Pay, ale to nás tady trápit nemusí.
hhitmen
Amatér

Odeslat příspěvekod ALDA._ 21. 2. 2021 18:10

Takze do Odina vlozit ty soubory, pak vypnout mobil, podrzet obe tlacitka hlasitosti a pripojit mobil k PC. Objevi se nazelenala obrazovka, dam continue a pak v odinu dam start...a hotovo. Je to tak. Dekuji.
ALDA._
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 21. 2. 2021 18:10

přesně
A zkusíš jen ten home_CSC?
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka