Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

Odeslat příspěvekod Eidyrbd 25. 2. 2021 18:40

Searss píše:Však nahore v ikonách v notifikační liště máš vypnutí otáčení

To je nieco ine. Nema to vplyv na rotaciu pri foteni.
Eidyrbd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eddward 25. 2. 2021 18:42

snowfrost767 píše:eddward: pokud vím, tak se dá animace při odemčení vypnout.

Neviem ci sa da len tato, ale v nastaveniach je moznost vypnut celkovo animacie. To funguje, ale to nechcem. Animacia je fajn, len by mohla ist pekne vzdy, nevadi. To je len take sperkovanie detailov.
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S21 Ultra 256GB Black w/ Buds Pro
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 25. 2. 2021 20:18

Eidyrbd píše:
Vdaka. Ale aj tak nepochopim, preco si na taku jednoduchu vec musim instalovat aplikaciu a nie je niekde v zakladnych nastaveniach.

Hele, tahle aplikace se ti může hodit i na jiné aplikace, kde by si chtěl mít jen určitou orientaci.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod karlos_santana 27. 2. 2021 08:25

Zdravím chtěl jsem se zeptat mám na vyzvednutí s21 ultra 512gb ale dle recenzi nevím jestli ji mám vyzvednout poradite nebo přesvědčíte jestli ji mám vzít dekuji jsem na vaskach
karlos_santana
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 27. 2. 2021 09:41

Proč by tě měl někdo přesvědčovat??
Sám přeci víš co od telefonu očekáváš a jestli za to chceš ty peníze dát.
Já ti ho můžu za sebe vřele doporučit, ale nemám nic víc co ti k tomu říct. 8-D
Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Black
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 27. 2. 2021 09:45

Stávající majitelé ti řeknou, ať si ho koupíš, ti, kteří řadu S21 vraceli nebo odpůrci samsungu ti řeknou, ať si ho nekupuješ. Pokud si myslíš, že tě zde někdo nečím přesvědčí relevantně o tom, zda si ho máš koupit nebo ne, tak jsi na velkém omylu. Zde ještě nikdo nikomu neporadil tak, že by zhonotil věc jako celek s jejími klady, ale i zápory. Zde se totiž vždy vytvoří 2 tábory, které pak jdou proti sobě a argumentují kolikrát jako malé děcka na pískovišti.

Já ti poradí, že pokud o něm uvažuješ, pročetl sis už něco, shlédl recenze a videa a stále jej chceš, tak si jej kup. Pak máš 14 dnů na to si ho vyzkoušet a sám zjistit, jestli ti vyhovuje a odpovídá tvým požadavkům.

Zde ale relevantní a solidní odpověď, která by tě popostrčila kterýmkoliv směrem, nečekej.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 27. 2. 2021 09:57

Sateza
No to jsou ale moudrá slova. Tak proč sem vůbec chodíš, když je to tu tak špatný, ty dospěláku co znáš na vše odpověď a nechováš se jako malej??
Nebudu říkat negativa na něco s čím jsem spokojenej jen proto, aby ty si měl pocit, že jsem objektivní. Nejsem nezaujatý recenzent, ale pouze uživatel, který když si něco koupí, tak jen proto, že se mu to líbí. :idea:
Objevit se třeba něco může, ale zatím jsem nic nenašel a to Samsung značku používám spoustu let.
To že vývoj jde dopředu a né vždy je to ku spokojenosti zákazníka je fakt, ale já za negativum považuju něco zásadního s čím bych se nespokojil. To jsem u tohodle telefonu zatím nenašel.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod Kapr99 27. 2. 2021 10:34

karlos_santana píše:Zdravím chtěl jsem se zeptat mám na vyzvednutí s21 ultra 512gb ale dle recenzi nevím jestli ji mám vyzvednout poradite nebo přesvědčíte jestli ji mám vzít dekuji jsem na vaskach

Pokud na to mas penize a nevadi ti ze je vetsi/tezsi tak proc ne?
Je to vesmes nejlepsi telefon co si ted muzes koupit.
Kapr99
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 2. 2021 10:36

Krasny test na phonearene ohledne portretu.
https://www.phonearena.com/news/Galaxy- ... n_id130296

Bohuzel Galaxy S21U je docela spatenka. :hm Jedinej pouzitelnej z toho vysel iPhone. Samsung bud spatna separace od pozadi, nebo vyzehlene az do neprirozena a strasne malo detailu.
Nejlepe to je videt na te fotce s dzinama. Tam nema Samsung zadne detaily. :hm Snad to jeste sw poladi.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 27. 2. 2021 11:23

Tohle porovnávání pinďourů je děsný zlozvyk. :oboze
Pokud si někdo primárně kupuje telefon kvůli foťáku, ať si ho tedy porovnává.
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 27. 2. 2021 12:21

Renek: No on volat umi kazdej a apky jsou vsude alternativni. Takze ano, fotak je docela dulezitej parametr. Nemyslis ?
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 27. 2. 2021 12:26

renek: a že jsi to vztáhnul hned na sebe Renečku?

jen jsem napsal, jak to vidím. Poradil jsi mu snad něco jiného, než jsem říkal? Prostě nikdo zde není objektivní a to je fakt. Žes to vztáhl na sebe je tvůj problém ne můj.
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 27. 2. 2021 13:44

Co je neobjektivního na tom, že je někdo se svým zařízením spokojený Satezáčku? :-D
Na světě jsou důležitější věci, které má člověk řešit, než je to, že je telefon o 40g těžší než jeho předchozí a nebo, že je o 2mm vyšší jak to tu někteří vidí jako děsnej problém.
Co máš ještě víc poradit člověku, který si prošel spousty recenzí? Prostě jak bylo napsáno, pokud se ti líbí, tak ho kup a pokud to není to pravé a vidíš nějaký "zásadní" problém, tak ho ve 14ti denní lhútě vrať a kup si Iphone :D :D :D
renek1
Junior

Odeslat příspěvekod karlos_santana 27. 2. 2021 14:24

Spíše jde o to že to půjde na firmu pak to nejde vrátit v dané lhůtě tak se ptám na klady a zápory kdo ji samozřejmě fyzicky má nýbrž ji mám ještě bloklou v datartu za cca 35tis - DPH děkuji
karlos_santana
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 27. 2. 2021 14:41

Jak můžeš chtít po lidech klady a zápory, když jsme každej jinej? Tady někdo uváděl, že je pro něj nepřijatelné o 40g víc než měl a mě by ani nenapadlo se tím zabejvat.
FatalError.cz píše:Tak se musím přiznat, že S21 Ultra 512 GB také vracím, protože je to prostě moc velký a hlavně těžký (229g) telefon. Přecházel jsem s Iphone 11 Pro (188g) a nikdy bych neřekl, že 40 g je takový rozdíl. ..........

Dalšímu vadí fotky, protože je maniak na focení, atd
Já jsem psal tady:
renek1 píše:Já jsem přecházel z Note 10+ jelikož dostupné zprávy jsou takové, že Note už letos nebude. Nejdřív mě to opravdu štvalo jelikož používám S-pen dost intenzivně. Díky tomu, že se však samsung rozhodl využít tu možnost používat S-pen i na řadě "S" tak mě přechod tolik nebolí a pořídil jsem tedy i kryt s S-penem a můžu to všem kdo ještě váhá přejít z Note doporučit. Je trochu škoda, že S-pen není integrovanej přímo v těle telefonu, ale na druhou stranu je větší a líp se drží v ruce při používání.

No a jinak jsem po 20ti dnech dál spokojený. Displej je luxus a výdrž baterie je slušná, telefon nemá slot na kartu, ale vzhledem k velkému vnitřnímu úložišti je to nepodstatné. Velké plus jak jsem psal je možnost použití S-penu na kterej sem zvyklej a usnadňuje mi práci. Mpje postřehy prostě vychází jen z mého běžného používání bez toho abych porovnával s jiným přístrojem, kromě toho co jsem měl a to byl Note 10+ a od něj je 21Ultra zase o kus dál. Za sebe ti tedy telefon doporučuju na práci i zábavu a rozhodně stojí za každou korunu i když levnější by mohl být vždycky.
renek1
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka