Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 14:20

Davedroid100 píše:Jak jste psali, ze Ultra ma nejlepsi ctecku prstu, myslite tim celou radu S21 nebo jen model Ultra? Myslel jsem, ze maji vnitrnosti stejne, alespon tu ctecku a procesor.


Celá řada má stejnou čtečku ;)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ríša17 2. 8. 2021 21:38

Já tedy nevím, ale asi mna z telefonu picne. Dal jsem ní tolik a telefon nabíjí stále velmi pomalu.
Nabití telefonu z 0 na 100 trvá většinou 70 minut. Když ho však nabíjím pomocí 45W nabíječky Samsung, trvá mi úplné nabití přibližně 100 minut (1 hodina 40 minut).
Když nabíječku zapojím okolo 10-15%, ukazuje mi, že se úplně nabije asi za 50 minut až 1 hodinu, ale jak čas plyne, toto číslo se zvyšuje a já dostávám zcela nabitý telefon asi 1 hodinu 40 minut. Má někdo zkušenost jak to řešit?
Ríša17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 22:20

Ríša17 píše:Já tedy nevím, ale asi mna z telefonu picne. Dal jsem ní tolik a telefon nabíjí stále velmi pomalu.
Nabití telefonu z 0 na 100 trvá většinou 70 minut. Když ho však nabíjím pomocí 45W nabíječky Samsung, trvá mi úplné nabití přibližně 100 minut (1 hodina 40 minut).
Když nabíječku zapojím okolo 10-15%, ukazuje mi, že se úplně nabije asi za 50 minut až 1 hodinu, ale jak čas plyne, toto číslo se zvyšuje a já dostávám zcela nabitý telefon asi 1 hodinu 40 minut. Má někdo zkušenost jak to řešit?


A super rychle nabíjení zapnuté máš? :) tohle je trošku divné
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ríša17 2. 8. 2021 22:31

Jo samozřejmě :D Mám kontatovať podporu Samsungu? Je to hodne divné. Nevím, proč sa čas predlžuje a píše na začátku nabíjení v podstate dobrý čas a postupne sa predlžuje a je z toho dobrá hodina a púl (od 15% do 100%)
Ríša17
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod FoxoRTT 3. 8. 2021 10:29

Ahoj chcem sa spytat ohladom s21 ultra,telefon mam ulozeny v robote v plechovej skrinke,a ked sa ho cely den ani nechytim 12hod tak dokaze zozrat aj 20%baterky...Ked ho mam polozeny doma rovnaky cas tak zozere 4-5%...V robote je horsi signal,1-2 palicky je to kvoli tomu ? Dakujem
FoxoRTT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 3. 8. 2021 10:43

Zkus zapnout režim letadlo, až ho znovu budeš dávat v robotě do skříňky.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 3. 8. 2021 10:51

Je taky otázka co tam máš vše spuštěné. Bluetooth které se marně snaží najít tvoje hodinky, nebo data která ztrácejí signál, případně pokus o připojení na wifi. Před vložením do skříňky není od věci vypnout co jde, klidně dej režim letadlo, pokud stejně celý den mobil nepoužiješ.

Určitě si to alespoň vyzkoušej, uložit se zapnutím a s vypnutím toho, co normálně třeba necháváš běžet a pak dej vědět, co na to baterka.
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 3. 8. 2021 11:03

Tak hlavne v te plechove skrince je jako ve faradyově kleci, takze signal absolutne zadny a mobil hleda a hleda a hleda...
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod FoxoRTT 3. 8. 2021 11:17

No v podstate mam vsetko vypnute data,wifi aj bluetooth...Mam ho v kryte rokform ktory ma na zdanej strane 2 silne magnety,mozno aj tie maju vplyv v tej plechovej skrinke v ktorej je slaby a niekedy ziadny signal...Kazdopadne skusim zapnut rezim lietadlo a uvidime co na to baterka...Do 17.8 mam dovolenku tak potom dam vediet co ako...zatial dakujem za rady
FoxoRTT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 8. 2021 11:44

Ano, to neustálé hledání signálu ti za tu dobu vycucne energii.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockagejsa 3. 8. 2021 21:17

orgasmic píše:Na energie máš na iOS výborný Energy Tracker, který je i v češtině. Na auto zase Drivvo – Správa vozidla.


Energy Tracker není špatný, ale Domácí odečty jsou přehlednější a to samé je u Fuelia. Ale jako náhrady jdou použít.
kockagejsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod orgasmic 3. 8. 2021 22:10

Pro některé uživatele přes to nejede vlak, třeba jsou i tací, co potřebují záznam z 528 zmeškaných hovorů :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 4. 8. 2021 09:52

Orgasmic: jj, je tady jeden takovy, ktery si kvuli historii hovorů starou asi 83 let, nemuze poridit novy foun :D
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod ze.us 4. 8. 2021 10:10

Ne foun, ale ajfoun
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 4. 8. 2021 12:33

Ale určitě by jinak hrozně chtěl :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků