Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vocapmen 20. 9. 2022 13:40

I na S21 je to min. kolem kamery dobře vidět. Po krajích mu to mohlo ale zakrýt pouzdro.
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod BlueDragonFS 20. 9. 2022 16:26

Rio Killer píše:@BlueDragonFS - tak teď jsi mě dostal, protože když se na to dívám pod lampou, tak tam fakt je ještě jedna fólie od výroby a je tak dobře nalepená, že jsem si ji vůbec nevšiml. Chápu to dobře, že je to ta klasická, co si lidi normálně lepí, aby se předešlo rozbití displaye?

Např. tato
Kód: Vybrat vše
https://www.alza.cz/tempered-glass-protector-rameckove-pro-samsung-galaxy-s21-cerne-sklo-na-kameru-d6310383.htm


Pokud ano, tak to zřejmě bude na oné fólii, protože se jedná o jemné rýhy :-)


Nech tam ten originál. To byla jedna z mála věcí který byla na mé S21+ super :D Na S10+ to bylo 3 roky, nic jiného to nenahradilo, protože se to odlepovalo :D
BlueDragonFS
Junior

Odeslat příspěvekod Rio Killer 20. 9. 2022 16:50

Kraje zakryl obal a kamera sice je vykrojená, ale ten lem přesně obtáhl tu tmavou část čočky, takže mi to jednoduše nepřišlo, i když uznávám, že je to moje chyba, že jsem si nevšiml resp. jsem to ani nečekal, že to tam bude od výroby.

Určitě to tam nechám, dokud se to po nějakém čase nezačne odlepovat samo nebo to bude natolik poškrábané, že to bude vadit.
Rio Killer
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vocapmen 20. 9. 2022 17:30

Chtěl jsem to původní jenom dočasně, než si objednám nové s tím, že do kdy bude držet, tak ho tam nechám. Mám přes ho rok a kromě jednoho malého ťukance je pořád jako na začátku a to mám jenom zadní obal. S tím tvojím krytem to musí vydržet úplně bez problémů.
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod Capita 21. 9. 2022 14:09

Rozhodně neodlepovat. Je to fakt to nejlepší. Na s10e jsem to měl celé dva roky a úplně v pohodě. Na S21 už tam mám dvě takové bublinky a chci s tím vydržet co nejdéle (prostě dokud mně to nezačne nějak s....:)
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 21. 9. 2022 17:05

Maji tu origo na S21+ vubec jeste nekde? Nektere obchody pisou ze maji origo, ale vypadaji jako nonOEM.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod tondaskater 2. 10. 2022 13:20

Když nahrávám zpomalené video "ne superpomalé", tak se dle mého cca tak jednou za 4-6 vteřin zasekne obraz, na chviličku, ale je to hodně nepříjemné. Prostě se video "škube" jak v telefonu, tak v počítači. Chybí tam vždy třeba 0,3 vteřiny obrazu a pak jede zase dál... mohu dát třeba i na youtube, pokud to chcete někdo vidět.
Dle mého to mám od začátku, takže nějaké aktualizace telefonu s tím asi nemají co dělat.

Máte stejný problém, nebo ne?
Samsung Galaxy S21 Ultra
Samsung Galaxy S23 Ultra 12GB/512GB Green
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Samsung Galaxy Buds Pro
tondaskater
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Capita 3. 10. 2022 07:44

zkusil jsem teď dvě videa (klasická malá S21) a neškube to...20vtařin video - vše se zdá ok
Nokia N8, Sony Xperia z3c, Galaxy S7, Galaxy S10e, Galaxy S21 5G

Samsung UE55RU8002
Capita
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 3. 10. 2022 15:33

Mne nic neskube, vyzkouseno. Ale nevite jestli se da v task manageru zamknout spustena aplikace, aby se po uspani telefonu treba za 15min nevypla? Na huawei to slo a treba jizdni rady, fotak atd. zustali otevrene tak jak jsem je zanechal a nespousteli se nanovo.

Edit: tak nic, uz jsem to nasel.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod haens 6. 10. 2022 10:56

S21, volný prodej - aktualizace, asi jen zabezpečení k 1.10. (217MB)
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 7. 10. 2022 05:01

kultus: kde jsi to nastavil ?
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod vajo7174 7. 10. 2022 13:43

Otvor ponuku sputene apky. Klikni na ikonu apky a otvorí ti ponuku
vajo7174
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 7. 10. 2022 14:03

anonymius píše:kultus: kde jsi to nastavil ?

Task manager->kliknout na ikonu apky kterou chces zamcit a vybrat keep open
Přílohy
Screenshot_20221007-150030_One UI Home.jpg
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 7. 10. 2022 14:28

Dekuju. Jinak XID Indonesia take aktualizace 1.10.
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Rio Killer 10. 10. 2022 11:59

Na telefonu mám nastaveno heslo + otisky, ale po x přihlášeních přes otisk si telefon vynutí přihlášení heslem a možnost pro otisk neumožní. Je možné to někde vypnout, abych heslo zadával pouze v případě, že to opravdu chci (např. mokré prsty) a jinak to šlo jen přes otisky? Hledal jsem v nastavení, ale nějak to tam nevidím.
Rio Killer
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků