Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mino11 13. 2. 2023 11:02

Tak dneska to prišlo
Přílohy
Screenshot_20230213_110114_Software update.jpg
mino11
Junior

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 20. 2. 2023 21:53

Tak co, kdo už zkusil aktualizaci 5.1, podělte se prosím o zkušenosti. S plynulostí, vydrží baterie apod. Díky
hulman_posvatny
Junior

Odeslat příspěvekod adam.jacques 21. 2. 2023 09:04

Ahoj. Žádný rozdíl nepozoruju. Změny jsou jen kosmetické a výdrž baterie je stejná. Jedine, co mi připadá, že se změnilo, je nižší intenzita při max. hlasitosti reproduktoru.
adam.jacques
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pierrosse 21. 2. 2023 09:10

Taky nepozoruji žádné větší změny...
Pierrosse
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EOS1300D 21. 2. 2023 09:12

Já naopak bohužel cítím trošku horší baterku. Zdá se mi, že ty procenta mizí teď trošku rychleji, než dřív. Na A13 jsem fungoval půl dne a vše bylo v poho, skočila mi na to aktualizace na UI 5.1, tak jsem ji nechal nainstalovat, abych měl klid. Teď trošku lituju :roll:
EOS1300D
Junior

Odeslat příspěvekod FilipCmelaku 22. 2. 2023 11:14

Zdravíčko.

Snažím se marně najít nastavení na skrytí preview zpráv pro whatsapp. Jelikož to vypadá, že se tu scházejí experti na S21 (mám S21 FE), doufám, že bude někdo vědět.

Mám dojem, že jsem prolezl všemožná nastavení horem dolem, zleva i zprava a pak ještě jednou a stejně jsem nic nenašel. Předchozí telefon to uměl, tak mi přijde divné, že by to S21FE neuměl. Chci vidět, že mi někdo poslal zprávu na WA, ale nechci tam vidět kus té zprávy. Je možné to nějak pošéfit?

Díky!
FilipCmelaku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 19Eisenkolb79 22. 2. 2023 14:06

Zdravím, prosím o pomoc. Na 21 Ultra mám o čárku méně, než na xiaomi. Navíc to jde znát i na LTE připojení. S21 jede 100Mbit. Xiaomi o 50 více. Nevíte, kde je zakopaný pes?
A ještě jedna věc. Má S21 ovládání zvuku na samostatnou aplikaci zvlášť. Xiaomi to tak má.
Děkuji za odpověď.
19Eisenkolb79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dwxx 22. 2. 2023 14:49

FilipCmelaku -> nastavení - oznámení - oznámení na zamykací obrazovce - zobrazit obsah (vpravo kolečko nastavení) a nastavit jednotlivé aplikace. Takhle je to na S23, tak snad je to podobné..
dwxx
Junior

Odeslat příspěvekod FilipCmelaku 23. 2. 2023 08:53

Děkuji za odpověď a radu. Bohužel jsem myslel něco trochu jiného. Zakázat viditelnost zprávy na lock screen jsem zvládnul, měl jsem na mysli zakázat viditelnost zprávy takovém tom přehledu upozornění, který stáhnu při odemčeném telefonu z horního okraje obrazovky.
FilipCmelaku
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Novi. 24. 2. 2023 11:08

Zdravím všechny , co se týče aktualizace One Ui 5.1 ,tak na mé S21 také nepozoruji žádné komplikace baterka v pohodě, dokonce mi to píše větší výdrž baterie než co jsem měl před aktualizací, zřejmě budou mít hlavně problémy majitelé S22 jak se píše.
Novi.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod 19Eisenkolb79 27. 2. 2023 17:37

Zdravím všechny, mám dotaz ohledně pomalých instalací na S21 FE. Asi se to tu řešilo. Instalace z Google Play apod., trvají dost dlouho. Na netu je plno návodů - nic mi nepomohlo.
Jedu na posledním firmware, žádný DNS, všechny kontroly v telefonu vypnuté. Udělaný factory reset. Možná řeknete, proč ti vadí těch pár sekund čekat. Od Snapdragonu jsem to nečekal. SD 870 je dokonce rychlejší.
Děkuji.
19Eisenkolb79
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vocapmen 11. 3. 2023 08:39

Aktualizace
Přílohy
Screenshot_20230311_083152_Software update.jpg
vocapmen
Junior

Odeslat příspěvekod hannys85 23. 3. 2023 18:11

V prodejnách Comfor teď mají S21 za 12 990 Kč. Uvažuji nad koupí pro partnerku. Nyní má S9 a už ji zlobí (slabý mikrofon, slabá baterie, má uštíplý kousek hrany). Chce hlavně dobrý foťák a nechce do mobilu moc investovat. Předpokládám, že když si chválí fotky u S9, tak z S21 snad horší fotky nevylezou, ne ? Předpokládám, že za tu cenu asi nic lepšího v relativně ještě "kompaktním" provedení nesežene, co ?
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod slava688 26. 3. 2023 08:01

Ahoj,přecházím z S7 na novou S21 fe5g a nevím si rady s nastavením prvního spuštění, tím myslím, co všechno zaškrtnout při prvním spuštění telelefonu. Je tam spoustu nových možností a nechci tam mít zbytečné věci. Je někde možné např. na YouTube najít video ?. Diky
slava688
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 26. 3. 2023 09:18

hannys85 píše:V prodejnách Comfor teď mají S21 za 12 990 Kč. Uvažuji nad koupí pro partnerku. Nyní má S9 a už ji zlobí (slabý mikrofon, slabá baterie, má uštíplý kousek hrany). Chce hlavně dobrý foťák a nechce do mobilu moc investovat. Předpokládám, že když si chválí fotky u S9, tak z S21 snad horší fotky nevylezou, ne ? Předpokládám, že za tu cenu asi nic lepšího v relativně ještě "kompaktním" provedení nesežene, co ?


U cinanu nevim jestli jde koupit neco maleho, ale co se tyce S21 o fotak bych se nebal foti moc dobre. Ja kupoval v datartu S21+ v srpnu a pod 15K, takze ta cena za S21 je dost vysoka...
kultus
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků