Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 1. 3. 2021 17:12

DxoMark je dobrá hovadina, když o rok starší a viditelně horší S20 Ultra má o 6 bodů víc :D :D
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 3. 2021 18:51

No ja co videl fotky a rozmazle portrety bez detailu, tak se nedivim.
Ale chapu. Jsem ve spatnem vlaknu :D
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 1. 3. 2021 18:58

Portréty z S21 Ultra jsou nádherné, co dávám fotky na FB, a to i z přední kamery, samá chvála ;) Ne, že by z S20 Plus to bylo špatné, ale S21 Ultra je viditelně o třídu výš. A detaily ze 108Mpx? Netřeba mluvit.

Teď mi spadnout S21 Ultra na zem, jdu bez sebemenšího zaváhání pro ten samý telefon znovu.
Asi tolik ke spokojenosti.

A to hodnotím jako majitel, ne člověk, "co někde něco viděl".
Byl bych ochoten okamžitě zaplatit 35 tisíc znovu, kdybych musel.
Přesně za to co mám.
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 3. 2021 19:28

DxoMark: Hi there, we did test the Exynos with the updated firmware.

Radek: Tak se koukni na https://www.dxomark.com/samsung-galaxy- ... provement/
A par stranek zpet jsem daval test portretu, kde S21U nemela detaily.
Ty, tak rozumny clovek, by mel vedet, ze detaily a pixely nejsou promo umerne a bohuzel ve vetsine situaci ma 12Mpx fotka z iPhonu o mnoho detailu vice.
Je to tak a snad Samsung jeste polepsi soft.

Jinak pro ty, co tu placaji o pokroku.
S21U ma primarni kameru s uplne stejnejma parametrama jako lonsky model.
A ze Samsung zprasil soft uz vime. Takze jak jsem psal jiz vyse, jeste nez vysel test, ze Samsung nema na konkurenci. A potvrdilo se.
Je to proste tak. Ale nerikam, ze kdyz Samsung poladi soft, situace nebude treba i vyrazne lepsi.
Ale na krale fotografie Huawei a iPhone proste Samsung nema. Nalijme si cisteho vina.
Naposledy upravil SerifJohn dne 1. 3. 2021 19:36, celkově upraveno 1
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Radek.Hulan 1. 3. 2021 19:35

Hele, mě vůbec nezajímá "hodnocení" člověka co ten telefon nemá, lezeš sem dost zbytečně. Jak jsem psal výše, rozmlátit jej, utrácím 35 tisíc za to samé. Co hovoří lépe? ;)

Zrovna portrétní režim je pecka, má to asi 10 variant krát 6 sub-variant jak se dá nastavit.
I ex-post, fakt pěkný.
A i z přední kamery.

Nejlepší displej na světě.
Skvělá rychlost.
Podpora pera.
Stabilní a graficky velmi hezký software (což Huawei nemá).
Jako fakt nevím co víc bych si měl přát...
Radek.Hulan
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 3. 2021 19:37

Radek.Hulan píše:Hele, mě vůbec nezajímá "hodnocení" člověka co ten telefon nemá, lezeš sem dost zbytečně. Jak jsem psal výše, rozmlátit jej, utrácím 35 tisíc za to samé. Co hovoří lépe? ;)

Zrovna portrétní režim je pecka, má to asi 10 variant krát 6 sub-variant jak se dá nastavit.
I ex-post, fakt pěkný.
A i z přední kamery.


Radku. A ty mas ostatni telefony, ze rikas tyto plky.
Proste vidim fotky s exifem z ruznych telefonu a je jasne, ze Samsung je daleko za iPhonem a Huawei.

A k cemu je ti 10portretnich rezimu, kdyz to nema ve finale detaily a je to mizerie.
https://www.phonearena.com/news/Galaxy- ... n_id130296

A ted mi najdi post ty, kde recenzenti rikaji opak.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod Maxpayne2019 1. 3. 2021 19:41

Radek nereaguj naňho, je to webovy trol, stále sa tu ohana s DXoMark a pritom vieme vsetci co je to za web,im to foti inak,lebo peniažky im neprisli od samsungu,ved na čo, Vy co ho máte viete aké to je delo a ze realita je úplne ina ako nejaký pochybny web co dal clanok. Inak dakujem Serifko ze si mi potvrdil co si,keď sa tu stale ohanas tym blbym webom.
Maxpayne2019
Junior

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 3. 2021 19:43

Maxpayne:
Ten test, kde pisou o mizernych detailech je taky phonearena.
Takze tam taky nezaplatili :D
Hosi hosi. Honte si tu pytliky. Tady jde o to, ze Samsung to doprasil a mel by to poladit.
A nemeli byste tu slepe jasat, kdyz vam chlebidarce da polotovar, ktery foti oproti spici mizerne. A s tim HW co Samsung ma, by mel byt na absolutni spici!!!

Ale lidi na zahranicnich forech nadavaji dost, takze to snad Samsung doladi ;)

Radej: Jinak ty jsi extremista, ktery neni objektivni.
Me je jedno co mam za telefon. Mel jsem Nota, Huawei a ted iPhone. Ty by sis iPhonem nepodlozil ani zidli. Ale aspon fotit by s ti m mel radeji, nez s Ultrou, protoze alespon momentalne bys mel lepsi snimky.


Btw: DXOMark priznal, ze ma Snapdragon verzi, kterou testuje!!!
Tak uvidime. Verim, ze SD verze bude podstatne lepsi.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod danny222 1. 3. 2021 20:28

SerifJohn, uz par dni te tu sleduju a s prominutim neznam vetsiho hnupa nez jsi ty. Lidi jako ty by meli mit zakaz internetu, pac jim to leze dost na mozek. Ty ten tel ani nemas a videl jsi ho mozna tak na youtubu, a stale tu postujes jakysi zbytecny moudra. Mel bys rict doktorovi, aby ti predepsal silnejsi tabletky, a nebo lepe zmenit doktora. Jsi tu uplne zbytecnej a jaksi mimo misu.
danny222
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SerifJohn 1. 3. 2021 20:31

No ja jen predkladam argumenty. Podlozene testy, recenze.
Koupit telefon a vychvalit si ho uni kazdy sulinek.
Ale byt objektivni, to se tady nenosi.
A kritika vasi modly... to vetsina nesnese.
Jeste ze tu jsou rozumni lidi jako Sateza apod, kteri nemaji ruzove bryle a vidi chyby na vsech telefonech a neprihriva si jen svoji polivcicku.
SerifJohn
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 1. 3. 2021 21:00

Prosím bez vulgarit a celkově už zvolni, několik stránek hádek nemá žádný význam! Děkuji za pochopení
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar




Odeslat příspěvekod rony135 1. 3. 2021 22:07

Důvod , že loňská Ultra získala víc bodů než U 21 je v tom , že loni DXO Mark Ultru testoval až po dlouhé době
až ji samsung dostatečně vyladil , ale letos ji otestoval za syrova . V zoomu je letošní vlajkovka lepší o parník , ale z hlavního objektivu je to opravdu zatím nedodělané. A to je problém Samsungu hodí to do prodeje a pak to půl roku ladí loni to bylo stejné . Už jsem si zvykl kupuju to každý rok nový.
rony135
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků