Samsung S21 5G, S21+ 5G, S21 Ultra 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod orgasmic 29. 7. 2021 08:10

Přesně, S21 Ultra má nejpřesnější čtečku na trhu. Hlavně se dá zvyknout, kde čtečka je a pak odemykám tak, že do toho místa jen lehce dvakrát poklepnu, abych probudil display a on se rovnou odemkne.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi2 30. 7. 2021 10:42

orgasmic píše:Přesně, S21 Ultra má nejpřesnější čtečku na trhu. Hlavně se dá zvyknout, kde čtečka je a pak odemykám tak, že do toho místa jen lehce dvakrát poklepnu, abych probudil display a on se rovnou odemkne.


Souhlasím i když jsem zkoušel jen u přítelkyně na S21. Ta přesnost je neskutečná a stačí se jen lehce dotknout a hnedka odemknuto.
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod quapor 30. 7. 2021 15:34

Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod Davedroid100 1. 8. 2021 14:25

Prosim, presli jste nekdo z iPhonu ma S21/plus/Ultra?
Z jakeho iPh a jste ted spokojeni a u Sam zustavate?
Diky
Davedroid100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod quapor 1. 8. 2021 17:35

quapor píše:Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.

Odpoviem si sam, je to jeho vlastnost, co je teda skoda, minimalne 4k 30fps ma zvladat
s21 ultra je konkurencia pre napr iphony a tam aplikacia iMovie to zvladne
Aj toto je vec, kde sa uzivatel rozhoduje o kupe zariadenia
Ja si nemam co kupovat nejaku apku za 15e do 1200e premioveho mobilu

Hladal som nahradu, co zvlada vystup 4k, nie je toho vela..
Dokonca adobe premiere rush nepodporuje s21, aktualny stav, pol roka od uvedenia na trh
quapor
Junior

Odeslat příspěvekod cardi2 1. 8. 2021 18:03

quapor píše:
quapor píše:Hi, samsung editor videa, editujem 4k video, ulozim a vystupne video je 1080p,
V programe pri edite nikde nevidim nastavenie vystupu, kvalitu, je taka moznost, ci musim pouzit externu aplikaciu
D.

Odpoviem si sam, je to jeho vlastnost, co je teda skoda, minimalne 4k 30fps ma zvladat
s21 ultra je konkurencia pre napr iphony a tam aplikacia iMovie to zvladne
Aj toto je vec, kde sa uzivatel rozhoduje o kupe zariadenia
Ja si nemam co kupovat nejaku apku za 15e do 1200e premioveho mobilu

Hladal som nahradu, co zvlada vystup 4k, nie je toho vela..
Dokonca adobe premiere rush nepodporuje s21, aktualny stav, pol roka od uvedenia na trh


Njn ;) tohle slyším poprvé že někdo postrádá:)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 1. 8. 2021 18:55

Davedroid100 píše:Prosim, presli jste nekdo z iPhonu ma S21/plus/Ultra?
Z jakeho iPh a jste ted spokojeni a u Sam zustavate?
Diky


Ahoj, já přešel z iP11 Pro na S21 a naprostá spokojenost... foťák srovnatelný, výdrž cca taky. Iphone neumí widgety - pořád byl nějaký problém nebo se neaktualizovaly, fotky se ukládaly do jedné složky a mobil to neuměl sám třídit, takže neuvěřitelný bordel ve fotkách z whatsapp, foťáku...přišlo mi že má i o dost méně aplikací v marketu (alespoň na který jsem zvyklý tak některé na appstore nejsou - ale asi by šlo vyřešit jinou podobnou app), vydržel jsem na něm cca měsíc a půl a šel z domu. Nicméně bych teď počkal na iP13 co ukáže, to už by se mohlo S21 trošku rovnat - 120hz display, AoD atd....
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 8. 2021 19:09

iPhone složky umí. Třeba WA si nastavíš, aby ukládal obrázky do své složky.
Co tam není za appky, na které jsi tak zvyklý z Androidu?
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kockagejsa 1. 8. 2021 22:09

Třeba na iphone chybí aplikace domácí odečty (spotřeba energii) a dále výborná apka Fuelio na sledování nákladů a spotřeby auta.
Naposledy upravil kockagejsa dne 1. 8. 2021 22:10, celkově upraveno 1
kockagejsa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .Hardy 1. 8. 2021 22:10

Mně by třeba vadila absence sleep as android. :-)) Omezení platformy (ať už v dobrém či špatném) jednoduše neumožňují port aplikace. A ono čistě subjetivně, když se podívám na Samsung včetně vychytávek z Good/Fine Locku jako Sound Assistant, tak se na iPhone a nebo obecně jiné Androidy přechází dost těžko.
Ryzen 1600 | GTX 1060 | 16GB DDR4 2666MHz | RM550x
.Hardy
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 1. 8. 2021 22:43

Na energie máš na iOS výborný Energy Tracker, který je i v češtině. Na auto zase Drivvo – Správa vozidla.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 2. 8. 2021 05:46

Na iOS mi chybi hlavne locus (osmand to nenahradi).A Cgeo to je taky bozsky program. AOD mi vubec nechybi, mam stejne hodinky a 120Hz taky neresim, hledim spis na vydrz. Ale iOS porad ma praci se soubory dost triskni a bojuju stim kazdy den. Takze bych rekl, ze kazdy system ma sve plus a minus. A ultra je hodne povedeny foun.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 2. 8. 2021 08:26

Jojo, správa souborů je asi největší negativum na iOS, ale postupně se to zlepšuje.

Ajfoňáci neznaj geocaching, ti chodí třeba do nákupních center :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davedroid100 2. 8. 2021 12:30

Jak jste psali, ze Ultra ma nejlepsi ctecku prstu, myslite tim celou radu S21 nebo jen model Ultra? Myslel jsem, ze maji vnitrnosti stejne, alespon tu ctecku a procesor.
Davedroid100
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod drabek06 2. 8. 2021 13:23

Mám základní S21 a za sebě můžu říct, že zde čtečka funguje parádně. Je to úplně něco jinýho jak v S20. Spíš si ale myslím, že je to hlavně tím, že aktivní plocha tý čtečky v S21 je větší, takže se človět líp trefí prstem a telefon má větší vzorek prstu na porovnání.
drabek06
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků