Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 16. 1. 2022 09:28

romo.11 píše:aktualizuj a bez FR. Naco? Az ked by boli problemy.


To je takovy zazity kult jiz od dob androidu 4.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jjrr 16. 1. 2022 10:32

To je již z dob Windows Mobile dávno před Androidem.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Galaxyfans 16. 1. 2022 14:42

Ale je to vážně lepší ;) na pohodu pak nic neblbne.
Galaxyfans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas-svk 16. 1. 2022 22:19

Galaxyfans píše:Instaluj stejně tě to nemine ;) doporučuji factory před updatem ;)

Pred alebo po? Resp preco pred?

Nebolo by lepsie to proste aktualizovat a potom spravit FR a nainstalovat appky resp. vsetko nastavit nanovo?

Dik
lukas-svk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2022 22:23

můj názor je že FR až po update, aby se odstřelily případné chyby v systému po aktualizaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukas-svk 16. 1. 2022 22:41

Len sa uistujem, lebo a12 pre A52s je na spadnutie tak treba byt ready. Dik.

Btw, mam taku otazku. Nepouziva niekto na A52(s) Whatsapp na telefone v kombinacii Whatsapp Desktop appkou na Windows? Mne to totiz robi sarapatu a neviem na to prist v com je problem. Tak rozne mi to vyhadzuje na Desktope klasicku zltu hlasku, Phone is not connected. Na taketo problemy moc nie som zvyknuty. Predosle Xiaomi Redmi 4x fungovalo uplne spolahlivo a to bol 4 x lacnejsi telefon oproti Samsungu. A este mal aj HW Proximity sensor, narozdiel od A52s.
Tak som patral ale zatial som na riesenie neprisiel. Akurat som zistil ze Samsung usetril este aj na WIFI antenach, namiesto 2 anten tak ako je zvykom u tejto triedy telefonov pouzili len jednu ... :-D
lukas-svk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Qual 16. 1. 2022 22:57

Tak jsem to aktualizoval hned včera a bez problémů (bez FR). Možná je trošku rychlejší a spolehlivější čtečka otisků.

Pár nových drobností v One UI 4 tam je, mě třeba zaujalo možnost omezit nabíjení na 85%, ocením, když to drtím trvale na nabíječce v autě.
Qual
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Galaxyfans 16. 1. 2022 23:27

Naopak Fr před update Nick zase neví co mluví:) stačí si to někdy vyzkoušet. Než napíšeš tuhle hloupustku
Galaxyfans
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lukas-svk 16. 1. 2022 23:36

Co som pozeral aj ine fora tak odporucali po. Niektori pisali ze urobia aj pred aj po, pre istotu. Mne pride logicke ze tym updatom sa asi aktualizuje tiez nejaka recovery particia ktora sa pouziva pri FR. A ked potom clovek spravi FR tak tym vlastne zmaze data a inicializuje system z nej? Cize clovek bude mat to najcistejsie co len moze, nie?
lukas-svk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 1. 2022 23:40

Cardi je mamlas, toho si nevšímej ;-)
tady v odborném článku hned první kapitola říká jasně, FR udělat po aktualizaci... samozřejmě kdo chce, může udělat i před, nic tím nezkazí
https://svetandroida.cz/obnoveni-do-tov ... nastaveni/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2022 07:20

lukas-svk píše:Co som pozeral aj ine fora tak odporucali po. Niektori pisali ze urobia aj pred aj po, pre istotu. Mne pride logicke ze tym updatom sa asi aktualizuje tiez nejaka recovery particia ktora sa pouziva pri FR. A ked potom clovek spravi FR tak tym vlastne zmaze data a inicializuje system z nej? Cize clovek bude mat to najcistejsie co len moze, nie?

ještě doplním, spousta uživatelů po aktualizaci FR nedělá, protože systém běží tak jak má, bez jediné chybičky, ten FR se dělá jen v případě, že se po aktualizaci vyskytnou závážnější problémy, které nezmizí ani po restartu, ostatně já loni dělal update na A11 a jelikož systém funguje perfektně, tak jsem také FR nedělal (a tím pádem ztrácí smysl dělat ho před, protože uživatel musí nastavovat celý telefon odznova a přitom je to zbytečné, když se potom po aktualizaci ukáže, že není důvod dělat FR)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Briko 21. 1. 2022 21:33

Tak dnes dorazila též verze 12, telefon kupován u českého Vodafonu. Zatím po aktualizaci vše vypadá OK, uvidíme časem.
Briko
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 21. 1. 2022 23:14

Potvrzuji, na mojí A52s už taky čeká, ani jsem si té 11 moc neužil, mám ten telefon teprve chvíli.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod panrt 21. 1. 2022 23:24

Také potvrzuji Android 12 je tu!
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod panrt 22. 1. 2022 11:28

Existuje Vivo X70 pro+ který má stabilizaci obrazu u všech snímačů.
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků