Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xyzero 24. 1. 2022 08:04

Potvrzuji. Aktualizace na Android 12 je dostupná pro Samsung A52 lte.
Přílohy
Screenshot_20220124-080246_Software update.jpg
xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod vormen 24. 1. 2022 12:00

Tak a teď po dotazech, kdy už konečně přijde A12, začnou to je strašný, já chci zpátky A11 :D
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Briko 24. 1. 2022 12:52

Myslím, že nepřijde nic, není poznat rozdíl :-)
Briko
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 24. 1. 2022 14:20

Vzdyt je to skoro to stejne. A clovek snad nepozna poradne rozdil.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vormen 30. 1. 2022 07:48

Další malá aktualizace pro A52 LTE je ke stažení.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nyron 3. 2. 2022 02:27

Zdravím lidickove, mám takový dotaz ohledně následků aktualizace telefonu na A12, jestli se vám to děje taky.
Za 1 se mi často stává, že mi videa na internetu, používám chrome při zvětšení na celou obrazovku nezobrazí obsah. Prostě tmavá plocha. Video jede na pozadí, ale obraz nikde. Někdy na podruhé někdy i na po 8 se to po opětovném zmenšení a zvětšení chytne, ale je to otravné.
Za 2 si všímám, že se mi po aktualizaci nějak laguje prohlížeč. Swipnu a nic znova nic a pak se to chytne a funguje to normálně. Tohle se take děje většinou po minimalizovani videa nebo po načtení nové stránky atd.
Vím že mě štvalo ještě něco, ale teď si nevybavim.
Dělá vám vaše A52s něco podobného, nebo mám zas "jako obvykle" já nějakého zmetka? :D
Dík za odpověď.
Nyron
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 3. 2. 2022 03:15

No spíš než aby to byla chyba Update bych to viděl na Chrome.. Ten sice já nepoužívám (strašný prohlížeč) ale tohle spíš bude chyba Chrome, zkus jiný prohlížeč a nebo odstraň chrome a znovu naistaluj.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Kitt2002 3. 2. 2022 07:46

Potvrzuji S10+ android 11,ještě jsem kvůli firemní aplikaci neupdatoval, a chrome dělá to samé.Videa na full screen u mě také zlobí a laguje od začátku,co ho použivám.Kdybych nebyl línej,už letí.Od PC dob,kdy podělali funkčnost opery,tak jsem na něj přešel na PC a díky tomu ho mám i v telefonu.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod jiri.filip 3. 2. 2022 19:45

Ahoj, setkal jste se někdo s tím, že by se u A52s 5G samovolně v telefonu vypnula mobilní data? Telefon je nový od Vánoc minulého roku. SIM je nová, v síti VF. Uživatelka v něm údajně zatím nenainstalovala ani jednu aplikaci, používá jen z výroby předinstalované.
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod polda 3. 2. 2022 23:07

Mohla se resetovat sim a její nastavení. Mě se to občas stane na jiném samsungu.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jiri.filip 4. 2. 2022 06:18

Polda: O tom, že by se mohla sama resetovat SIM, slyším poprvé.
Jak často se to stává na tom jiném Samsungu? Stává se to v závislosti na něčem, nebo je to zcela náhodné?
Doposud jsem žil v domnění, že mobilní data na mobilním čísle zapíná/vypíná a případně mění jejich nastavení síťový operátor. A že v mobilním telefonu může uživatel v nastavení tato data zapnout/vypnout (vč. nastavení pro roaming).
jiri.filip
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 2. 2022 08:02

Tak vzhledem k tomu, že se nejspíš jedná o ne příliš zkušeného uživatele "Uživatelka v něm údajně zatím nenainstalovala ani jednu aplikaci" tak to budou spíš omylem vypnutá data uživatelem, stačí stáhnout roletku a kliknout.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2022 10:35

Nenapsal jsem sama resetovala.

Podle mne to dělá něco telefon x vysílač. U kamaráda to skončilo 2xvýměnou sim O2.
U mě půjde simVF příští týden do pryč. Někdy 1 za půl roku. Někdy 4x do měsíce.
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepapepapepa 4. 2. 2022 12:24

Měl jsem hodně samsungu. Ted mám 52s 5g ale tohle se mi nikdy nestalo.
pepapepapepa
Junior

Odeslat příspěvekod polda 4. 2. 2022 12:52

Proč? Mají lidi mraky problémů s telefony, které já jsem nikdy neměl a nepřesvědčuji je o opaku. Tady padl dotaz o nějakém problému a já napsal,že se mi to stávalo taky .

Sim se odhlasi a po novém přihlášení je bez zapnuteho internetu.

Může postižená zkusit dát sim do druhé pozice v supliku SIM
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků