Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod polda 7. 8. 2022 12:30

Asi ji chybí aplikace Office nebo Acrobat apod
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plavii 16. 8. 2022 11:36

Ahoj, řeším takový zvláštní problém se svým A52s 5G.

Telefon používám s dvěma SIM kartami. SIM1 je T-Mobile soukromá, SIM2 je Tesco Mobile pracovní. Když mám vypnutý telefon na noc, resp. režim Letadlo a někdo mi zavolá na mé soukromé číslo, tj. na SIM 1, tak ráno po zapnutí telefonu mi přijde SMS o zmeškaném hovoru, ale nepochopitelně mi chodí SMS od Tesco Mobile, tj. na druhé číslo, na SIM 2.

Už mi párkrát večer volal kamarád nebo sestřenka na moje soukromé číslo na SIM1, tel.byl vypnutý a ráno mi přišla SMS o jejich zmeškaném hovoru ale od Tesco Mobile (v textu SMS podpis Tesco Mobile) na SIM2 ačkoli oba to telefonní číslo SIM2 ani neznají. Jako WTF :shock: Zní to neuvěřitelně ale já to prostě nechápu.

Nesetkal se s tím někdo už? Díky
Plavii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod myšpulín 16. 8. 2022 17:18

Ve správci SIM - další nastavení SIM karty - Dvě SIM karty vždy zapnuté máš zvoleno zapnuto?

Pokud ano tak máš zapnuté přesměrování z jedné SIM na druhou nebo obousměrně podle nastavení v položce Vybrat SIM kartu.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Plavii 18. 8. 2022 17:43

Mám zapnuto no. To mě nenapadlo, že to způsobí tohle :D Děkuji
Plavii
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Dave44 19. 9. 2022 13:50

Zdravím, nevíte jak se zbavit lišty na obrazovce?
(v liště je shora funkce 1. číst nahlas vstup z klávesnice 2.ztlumit všechny zvuky 3.nevím název, přepína se na bílý režim displeje 4. název nevím, přepíná se na jiný tmavý režim než mám běžně)

Díky

-- 19. 9. 2022 15:09 --

Už jsem na to přišel, děkuji.
Přílohy
Otravná lišta.jpg
Dave44
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod reznicekjan1 27. 9. 2022 17:34

Přátelé, funguje na A52s 5G nějaká aplikace na záznam hovorů, např. ACR? Děkuji
reznicekjan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaSmoula 5. 10. 2022 19:35

reznicekjan1 píše:Přátelé, funguje na A52s 5G nějaká aplikace na záznam hovorů, např. ACR? Děkuji

Napis mi do soukrome zpravy a poradim ti ohledne nahravani hovoru.
JirkaSmoula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 10. 2022 20:13

JirkaSmoula
Toto fórum je veřejné a nikoliv soukromé, uživatelé zde sdílejí své zkušenosti, poznatky a rady týkající se mobilních telefonů, a proto každá zde poskytnutá rada, návod, může posloužit i jiným uživatelům, a z toho důvodu je pro fórum přínosem, pokud se diskutuje a radí ve vlákně, nikoliv tajnůstkářsky přes SZ
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ulrico 17. 10. 2022 18:46

Ahojte, měl bych jeden blbej dotaz. Může se poškodit foťák (zaostřování či nevím co ještě), když jej zapnu a objektiv je zakrytý? Často se mi stává, že mám mobil položený na stole, zavadím o ikonku fotoaparátu no a obrazovka zčerná, protože mobil "čumí" do stolu a marně se snaží něco zaostřit.
Ulrico
Junior

Odeslat příspěvekod reznicekjan1 17. 10. 2022 18:50

Ulrico píše:...


Ne.
Naposledy upravil Nick Cave dne 17. 10. 2022 19:09, celkově upraveno 1
Důvod: upravena citace předchozího příspěvku
reznicekjan1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 10. 2022 18:07

Rozhoduju se mezi A52s a S20 FE - oba ve 256GB 5G verzi.
FE je samozrejme drazsi, a krome par vylepseni (lepsi video, HDR+) ma i nejaky mouchy (bez 3,5mm jacku) takze nevim, jestli ty 4 litry navic vlastne stoji za to. Nejaky doporuceni?
Vicemene jsem na tehlech telefonech skoncil, protoze chci za rozumnou cenu : Android, 256GB+ ROM, dual sim, slot na kartu (muze byt hybrid), ARCore certifikaci a idealni bez cinsky nadstavby.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 30. 10. 2022 18:35

S20FE se snapem má lepší procák i foťák. Je o kus vedle. Jestli chceš dát 4t navíc , to už je na tobě.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Scully112 30. 10. 2022 19:16

S20FE je mnohem lepší ale na druhou stranu mu mnohem rychleji ubývá šťáva
Scully112
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 30. 10. 2022 20:39

Jo, tom souhlas. SOT jsem měl 4,5h a to když byl dobrý den.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Noclaf 30. 10. 2022 21:58

Nechci rict ze by mi procak byl jedno, ale jedina hra co hraju je Ingress. :-D Takze vydrz/vykon je hlavni spis pod normalnim vyuzitim - email, Telegram/Whatsapp, "volnocasovy" appky, Waze.
Takze pokud budu mit kvalitni fix na GPS, telefon se nebude cukat pokud budu prepinat mezi mp3 prehravacem, wazem a telegramem - tak budu asi happy. :-D Akorat chci aby mi telefon zase nejakou dobu vydrzel (ted mam Xiaomi Mi A1, abyste tusili, z jakyho stroje upgraduju).
Paradoxne ten blbej jack vidim so far jako nejvetsi issue. Oblibil jsem si spunty za 160 co super hrajou a kdyz mi odejdou nebo je nekde zapomenu, tak se nic nedeje.
SI ALTERUM SIT OPTANDUM, MALIM EQUIDEM INDISERTAM PRUDENTIAM QUAM STULTITIAM LOQUACEM
Merida AM 3000D 2008 + Sigma Sport Mirage EVO X;
Noclaf
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků