Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod travasek 19. 7. 2021 20:49

Dnes další aktualizace na A52 5G...
travasek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 20. 7. 2021 17:05

Jo aktualizace: A526BXXS1AUG1 červencové bezpečnostní záplaty.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xyzero 20. 7. 2021 18:25

Mě přišla červencová záplata s touto aktualizací.
Přílohy
Screenshot_20210720-192232_Software update.jpg
xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod HaroldENG 29. 7. 2021 07:01

Zdravím,
vlastním A52 5G od samého počátku. S telefonem jsem maximálně spokojen (přešel jsem po cca 4,5 letech od Lenovo VIBE P1 Pro), ale co mě dost štve, tak je pomalé zpacovávání fotografií pořízených v režimu 64 Mpx. Zpracování trvá cca 3-5 sekund a v průběhu zpracování fotky nelze pořizovat další ...i když lze mačkat spoušť, tváří se, že to třeba vyfotilo, ale fotka nikde. Už jsem takto zmeškal dost fotek. Máte podobné zkušenosti? Zde v recenzi o tom také píší https://www.xda-developers.com/samsung-galaxy-a52-review/, přeji si, aby to v nějaké aktualizci vypelepšili.

Překlápění horizontálně/vertikálně v prostředí fotoaparátu se mi také zdá takové zdlouhavější.
HaroldENG
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hatyt 2. 8. 2021 20:16

Zdravím vespolek,chci se optat, mám občas problém s reproduktory.Na netu se psalo více o repro sluchátkovém,ale mě jednou za čas začnou chrastit a to znatelně oba reproduktory a jediné co pomůže,tak lehce pomačkat displej v místě reproduktorů a pak to po chvíli přestane a zase hrají dobře.Je to důvod na reklamaci?Jinak telefon naprosto v pořádku a s poslední aktualizací.
Hatyt
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cardi2 2. 8. 2021 20:47

Hatyt píše:Zdravím vespolek,chci se optat, mám občas problém s reproduktory.Na netu se psalo více o repro sluchátkovém,ale mě jednou za čas začnou chrastit a to znatelně oba reproduktory a jediné co pomůže,tak lehce pomačkat displej v místě reproduktorů a pak to po chvíli přestane a zase hrají dobře.Je to důvod na reklamaci?Jinak telefon naprosto v pořádku a s poslední aktualizací.

Jistě reklamu. Popiš problém a je to ;)
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beeda 3. 8. 2021 10:51

Ahoj,
nemáte někdo problém s BT u A52 jako já? Stává se mi, že po přepnutí z režimu letadla zůstane bluetooth vypnutý a nelze zapnout. Pomůže jedině restart.

A ještě jsem měl překvápko v cizině, kdy se odpojoval od sítě - poté co jsem nastavil manuální výběr sítě, tak už problém nebyl... Čekal bych že to bude bez problému.
beeda
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod rokane 3. 8. 2021 18:56

REKLAMOVAT!!
rokane
Junior

Odeslat příspěvekod Rebkos 5. 8. 2021 18:00

Zdravím. Jakým způsobem můžu telefon při příchozím hovoru ovládat, aniž bych hovor přijal nebo odmítl? Myslím tím, když telefon leží neaktivní na stole a přijde hovor.
Na Honor 10 stačilo swipe up a odemknout telefon stanoveným způsobem zabezpečení, pak se telefon standardně odemkl, příchozí hovor byl v horní stavové liště a telefon šel používat bez reakce na příchozí hovor.
iMod 5G + FiiO E12 + CustomArt Ei.3 + Linum BaX / Rock It Sounds R-50 (Shure Black Olives) / Shure SE215 / Beyerdynamic DT770 80 ohm
Rebkos
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mike_r 5. 8. 2021 21:02

Ahoj,
uvažuju o koupi A52 5G, prosím majitele o odpověď:
Má A52 5G možnost fotit v režimu PRO do DNG formátu ? A případně u jakých z těch 4 foťáků ?
Díky
M. ;-)
Mike_r
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xyzero 12. 8. 2021 19:12

Nová aktualizace .
Přílohy
Screenshot_20210812-200940_Samsung Internet.jpg
xyzero
Junior

Odeslat příspěvekod orgasmic 17. 8. 2021 14:45

Zdravím, tchán shání nový telefon v podobné cenové jako je A52 5G, doteď má starý chuawei P8 nebo P9, už ani nevím.

Tento mi padl do oka, je na něm výdrž na baterii opravdu nadstandartní? A jak je na tom signál GPS? To je jedno z nejhlavnějších kriterií, má to hlavně na navigování (řidič autobusu).

Děkuji
Naposledy upravil orgasmic dne 18. 8. 2021 09:09, celkově upraveno 1
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cardi2 18. 8. 2021 01:28

A na P9 byla výdrž nadstandartní? Jistě že nebyla
cardi2
BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 18. 8. 2021 08:38

Co s tím má daný požadavek společného? Nikde nepíšu, že byla u Chuawei nadstandartní výdrž. Zkus příště použít hlavu, než budeš zase za každou cenu psát nějakou blbost.
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rokane 18. 8. 2021 09:48

orgasmic píše:Zdravím, tchán shání nový telefon v podobné cenové jako je A52 5G, doteď má starý chuawei P8 nebo P9, už ani nevím.

Tento mi padl do oka, je na něm výdrž na baterii opravdu nadstandartní? A jak je na tom signál GPS? To je jedno z nejhlavnějších kriterií, má to hlavně na navigování (řidič autobusu).

Děkuji

GPS bez problémů,za mne SUPER !!
rokane
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků