Samsung Galaxy A52/A52 5G/A52s 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod mirdasl 29. 11. 2022 20:30

A52s 5G A13 nainstalováno. Naprosto hladce. Funkcnost se uvidí behem používání..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 29. 11. 2022 21:17

Po updatu na A13 se mi interní paměť ukazuje jako 0b/0b. Restart na nęjakou dobu ponůže. Sd karta funguje stále. Nemuzu ulozit soubory ani nic vyfotit.

Nejaka rada ?
Alianna Hitomi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 29. 11. 2022 21:29

Alianna, jaký telefon..
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 29. 11. 2022 22:45

Karta bude pravděpodobně naformátovana na A12 , takže nově zformátovat. Pokud na ni něco je , nahrát do PC
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deawon 30. 11. 2022 07:40

Tak jsem včera aktualizoval na A13. Zatím je výhoda úpravy zamykací obrazovky (customizace by mohla být určitě větší), větší písmo v notifikacích.Jinak jsem moc rozdílů nenašel.
Motorola T180 Talkabout(jo, kde jsou ty časy), Alcatel 302, Alcatel 535, SE W810i, HTC Touch Pro, Nokia N86 8MP, Samsung Galaxy S2, Samsung Galaxy S4 LTE-A (I9506), LG G4 leather black, LG G7 Platinum, Samsung Galaxy A52s 5G
Deawon
Junior

Odeslat příspěvekod pnovc 30. 11. 2022 11:33

Ma nekdo zkusenost, jak je to s instalaci vlastnich APK po aktualizaci na A13? Pry ma byt moznost instalace vlastnich APK (napr. f-droid, humblebundle) na A13 omezena, tak bych uvital prakticke zkusenosti, jak to jde/nejde. Diky
pnovc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Elnc 30. 11. 2022 11:38

Nastavení / Aplikace / "3 tečky vpravo nahoře" / Speciální přístup / Instalovat neznámé aplikace - zde povolit, odkud se mohou instalovat, např. Moje soubory, Chrome atd.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 30. 11. 2022 14:20

Tak odemčení obličejem se pekne seká..A52s 5G
Fallout 1 a Fallout 2 herní klenoty této planety.

Mirek
mirdasl
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vormen 30. 11. 2022 14:47

Stejně tak se sekají animace, ale to se dělo i před aktualizací, prostě divnej telefon. Jinak je vhodné znovu naskenovat otisky prstů, nově se při skenování poloha přiložení prstu posunuje, takže dojde k dokonalejšímu naskenování a odemykání je prokazatelně rychlejší.
vormen
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 30. 11. 2022 21:58

mirdasl píše:Alianna, jaký telefon..


A52 ,

Jde o interni pamet co blbne , sd karta ukazuje a funguje v pohode
Po restartu mi to ukazuje normalne v Moje Soubory 96gb/128 gb. Po nejake dobe, mam pocit jak je twlefon delsi dobu zamknuty tak nemuzu fotit , stahovat soubory a interni pamet ukazuje 0b / 0b
Alianna Hitomi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pnovc 30. 11. 2022 22:34

Tak potvrzuji, ze po updatu A52s na A13 jdou APK instalovat, viz muj dotaz vyse.
Zadne problemy, sekani zatim nepozoruju, ikdyz mobil mam chvilku, tak vpodstate jsem cekal, az prijde A13.
@Alianna Hitomi - zkus vypnout RAMplus (Nastaveni-Pamet-RAMplus)
pnovc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 3. 12. 2022 22:51

Pomohl az factory reset
Alianna Hitomi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chikin 4. 12. 2022 17:00

Ahojte, neviem ci to je tou poslednou aktualizaciou, alebo len nahoda, ale asi den po nej mi mobil zacal sekat a displej neisiel zapnut. teraz uz nejde displej vobec, ale telefon je zapnuty, spravy nan chodia, aj s hodinkami je spojeny, aj zvoni. data nemam zalohovane, je moznost sa k nim nejako dostat? cez usb ho k pc pripoji ale neotvori. videl som ze sa da prepojit cez usb hub a pripojit k nemu hdmi a aj mys bezdrotovu , tym by som ho na TV videl a myskou ovladal?. uz to niekto skusal? dakujem za kazdu info. Galaxy A52s
chikin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Elnc 4. 12. 2022 17:25

Pokud je telefon odemknutý, pak se po připojení k PC přes USB musí ukázat v Průzkumníkovi souborů. Jestli je ale displej mrtvola a nejde ani odemknout telefon, tak smůla a jedině servis. Jinak toto sotva souvisí s aktualizací na A13, spíš časová shoda a ten displej by nejspíš zdechl i tak.
"Johne Spartane, máte pokutu dva kredity za porušení slovního morálního statutu!" :P
Elnc
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chikin 4. 12. 2022 21:11

ja som telefon dokazal odblokovat cez findmymobile, ale aj tak ked ho pripojim, tak ho sice otvori ako A52, ale priecinok je prazdny. Neotvori ho ako USB na prenos dat. dnes som kupil aj USB hub typ C s vystupmi na HDMI a USB. mys funguje, ale hdmi nic nejde, neotvori ho na TV. a este som aj klikal myskou, tak som si vypol aj bluetooth aj wifi na nom, takze uz neni ani s hodinkami sparovany.
Ide o to , ze je este v zaruke, len ked ho tam dam, pocitam, ze asi pridem o vsetky fotky a kontakty, ktore dost potrebujem.
chikin
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků