Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 1. 2022 13:10

No provedl bych před i po Hard Reset.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod orgasmic 6. 1. 2022 23:54

Tak aktualizováno na Foldu a nějak zatím nevidím žádný rozdíl :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jjrr 7. 1. 2022 01:52

Není tam teď napsáno u verze androidu 12 místo 11? :D U verze One Ui 4 místo 3?
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod orgasmic 7. 1. 2022 08:11

No čekal jsem nějaký grafický rozdíl ve stylu proklamovaného Material NEXT a nic se v Samsung nadstavbě neděje. Kdyby se update sám sosnul na pozadí a nainstaloval, ani bych si ničeho nevšiml :D

EDIT: Beru zpět, když si chci upravit jas manuálně, je tam jiný posuvník :mrgreen:
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eetg 7. 1. 2022 12:14

Hlavní je, že to šlape OK.
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod orgasmic 19. 1. 2022 23:43

Parádní akce na Fold 3 na Alze.
Se šrotovným 42tis + Galaxy Watch Classic 46mm LTE zdarma :shock: :-)

https://www.alza.cz/samsung-galaxy-z-fo ... 639585&o=2
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod welby 21. 1. 2022 19:58

Přímo na stránce Samsungu je možnost do 23.1. využít navíc slevový kód SV15 (sleva 15%). Takže se dostanete na 40 tis za Folda 256GB s hodinkami Watch4 Classic 46mm a navíc je tam šrotovné 5tis.

Takže s využitím šrotovného bude cena 35 tis za telefon a hodinky. Lepší cena zatím asi nebyla. Plus můžete při koupi do košíku dát příslušenství a na to bude sleva 50%.

Flip3 má podobnou akci. S kódem SV15 a šrotovným 3,5tis se dostanete na cenu 19.500 Kč a za to dostanete Flip3, sluchátka Galaxy Buds Live a pouzdro. A samozřejmě je tam i ta sleva 50% na příslušenství.
welby
Junior

Odeslat příspěvekod vasakucera 28. 1. 2022 07:14

Ahoj, mám dotaz. Na Foldu 3 mám nejnovější aktualizaci tedy android 12, a nedaří se mi aktualizovat a nainstalovat nějaké aplikace. Má někdo další takové problémy? Díky
Přílohy
Screenshot_20220128-071335_Google Play Store.jpg
vasakucera
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mira_s 5. 2. 2022 11:03

Stalo se mi přesně to stejné, zkusil jsem všechny možné reinstalace a vyčištění paměti Google Play a účtu Google a nakonec jsem musel jít do hard resetu. Teď už to jede, od té doby jsem ještě aktualizovat FW přes odin, jestli se to nestalo jen mně, je to asi nějaký bug ve FW...
mira_s
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 5. 2. 2022 11:57

Hard Reset před takovou velkou aktualizací, to je prostě základ. Pokud si někdo stěžuje na chyby po aktualizaci, a neprovedl před ní Hard Reset, je to chyba uživatele.
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Andoritek 5. 2. 2022 21:24

Zdravím.. Vysvětlí mi někdo, proč jsou tady tak levné?
Díky
https://www.vas-mobil.cz/category/281/samsung-galaxy-z/
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 2. 2022 02:33

Asi podvod pouze na úplné hlupáky, vždyť tam jsou u Flip3 i fotky úplně jiných mobilů. Tohle musí každý vidět na první pohled přeci?
:D

Zákazník objedná Flip3, příjde mu něco jiného a pak se může soudit s firmou ze Slovenska.

A recenze na eshop také tragické.
https://www.zbozi.cz/obchod/131673/
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod Andoritek 6. 2. 2022 03:43

Díky za názor. Protože když klikne člověk koupit na Heurece, tak mu naskočí tyhle ceny. A při nákupu přes Heureku je přece garance vrácení peněz. Tak jsem z toho jelen
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod eetg 6. 2. 2022 04:28

Proti ceně ale nikdo nic nemá, však koruna díky ČNB za poslední měsíc až dva hodně zpevnila vůči Euro nebo USD. Zrovna u toho tebou postnutého eshopu ale není tlačítko "Koupit na Heurece". To máš tedy nějaké popletené.
https://mobilni-telefony.heureka.cz/samsung-galaxy-z-flip3-5g-f711b-8gb-128gb/#prehled/?sort-filter=price_asc
eetg
osobne

Odeslat příspěvekod Andoritek 6. 2. 2022 09:20

eetg: díky za upozornění. Když klepnu koupit na Heurece, tak se objeví obchod Mobily.eu, tak je o 100 Kč dražší, než jsem poukazoval na předchozí obchod. Takže pořád teda levný jako prase, ikdyž na jiném eshopu.. Ale přes Heureku.. Takže asi s garancí vrácení peněz.. Nějak to páchne tou levností..
Andoritek
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků