Samsung Galaxy Z Fold3 5G & Z Flip3 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eaazy 15. 5. 2022 20:03

DaveCS píše:Chci varovat vše budoucí majitele telefonu Galaxy Fold 3. Po necelých 4 měsících používání se začali v ohybu displaye objevovat male prasklinky. Telefon jsem reklamoval 4.1.2022 a dodnes jej nemám opravený. Dokonce mí zamítly záruku přesto že jsem ji naprosto jistý že jsem ničím display nepoškodil.
Nakonec mě dotlačily do pojistné události na Samsung Care + ,ale jnějak zapoměli informaci předat autorizovanému servisu.Takže mi dnes chtěli přivést neopravený telefon. To bych u telefonu za 50 000 nečekal .Velké zklamání. Samsung už není co býval.


Vidím, že nic nového - mě zase na prvním Flipu (také za krásných 39k) praskla UTG vrstva - servisem zamítnuto s vyjádřením, že jsem silně a cíleně tlačil na ohebný displej až do okamžiku prasknutí.

Po řešení přímo se Samsungem mi přišlo vyjádření, že jakékoliv poškození ohebného displeje jde za uživatelem a to v každém případě - musíte využít Care+, jinak Vám telefon neopraví...
Eaazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pokinator666 15. 5. 2022 23:26

jjrr píše:Řekl bych že ne, pocitově jsem po žádné aktualizaci nic na baterii nepoznal. Ale s výdrží baterie jsem spokojen, nabíjím každou noc. Výdrž baterie se mi zlepšila vždy cca měsíc až dva po flashování nové ROM díky té funkci "adaptivní baterie", která umístí nepoužívané appky do "hlubokého spánku". Flashoval jsem několilrát různé ROMky kvůli funkci nahrávání hovorů, proto to mám vyzkoušené s tou adaptivní baterií, že to zafunguje cca po měsíci až dvou.
Pant mi nijak nepraskal nikdy, řekl bych, že ze začátku to bylo dost tuhé, tedy větší odpor při otevírání a zavírání, teď to jde lehčeji s menším odporem, mám ho od začátku září 2021, takže přes 8 měsíců.
Také bych řekl, že ze začátku se mi při zavírání displej vypnul, když tam byla cca 1 cm mezera, teď se vypíná až pŕi cca 5 mm.


Díky moc za odpověď. No byl jsem na vážkách a z důvodu nemoci když jsem dnešní den D na rozhodnutí prospal, jsem akci s A22 prošvihl. Každopádně jsem četl i další novější příspěvek, že problémy v ohybu jsou (sice se to týká Folda, ale i tak žiju v nejistotě) No přiznám se, že Flip jednoho dne rád koupím, i když více prahnu po Foldu, ale nechci co se týče Folda dát za něco 40k a pak po půl roce řešit nějaké nepříjemnosti. ( Samozřejmě i 20 co se týče Flipa) Musím si vše pořádně rozmyslet a já děkuji za zpětnou vazbu na Z Flip 3.
Pokinator666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 16. 5. 2022 20:19

Si myslím, že na podzim bude už Flip4 a Fold4. :D
jjrr
osobne


Odeslat příspěvekod jjrr 25. 5. 2022 19:59

Rozměry
Flip3 166 × 72 × 6,9 mm, 183 g,
Flip4  165.1 x 71.9 x 7.2mm.

Takže menší, ale tlustší.
https://www.techadvisor.com/news/mobile-phone/samsung-galaxy-z-flip-4-3811925/
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 6. 2022 11:23

Samsung Galaxy Z Fold3 dostáva update, ktorý vylepšuje fotoaparáty

Samsung Galaxy Z Fold3 dostáva vylepšený režim nočného portrétu
Hneď na úvod spomenieme, že najnovšie označenie softvéru je F926BXXS1CVEE. Dočkali sme sa 66 opráv bezpečnostných chýb. Okrem toho však vývojári kládli dôraz aj na fotoaparáty. Výsledné fotografie by mohli byť po aktualizácii o čosi lepšie. Konkrétnejšie zlepšením prešiel režim nočného portrétu. V Pro režime odteraz budete môcť využívať i teleobjektív.

[Zdroj: mojandroid.sk]
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgasmic 22. 6. 2022 14:52

Koukám ze srandy na Alzu a následně na Samsung.cz a Foldy nejsou vůbec skladem, co se děje? To už jsou nové Fold4 na cestě? :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MilosMokry 6. 7. 2022 17:16

Chtěl bych se zeptat. Při otevření hlavního displeje se jeho pozice nerozevře úplně na plocho a je v pozici mírného V asi 0,75 cm na každou stranu. Telefon mám 9 měsíců a 2x mu byla v servisním středisku vyměněna vnitřní fólie. Je v perfektním stavu. Říkám si čím by to mohlo být nějaká porucha ohýbacího mechanismu nebo něčeho jiného ? Pokud byste někdo něco věděl nebo máte podobný problém napište mi sem. Odnesu ho i tak do servisu. Děkuji za případné postřehy či info.
MilosMokry
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jjrr 6. 7. 2022 18:36

Fold nebo Flip?
jjrr
osobne


Odeslat příspěvekod Teroo 26. 8. 2022 18:41

Prosím Vás používatelia foldu, ja rozmýšľam nad fold 4.
Je zbytočné sa obávať poškodenia displeja pri bežnom používaní?
Ryhy na displeji ? Alebo je to dostatočne odolné? Skúsenosti s fold 3 ?
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Odeslat příspěvekod jjrr 27. 8. 2022 15:56

Když si koupím bezdrátovou nabíječku, bude s Flip3 fungovat i přes plastový kryt? Mám ho tam nalepen oboustrannou samolepkou, takže sundávat bych ho kvůli nabíjení nechtěl.

Např. tahle nabíječka:
https://www.planeo.cz/katalog/1322617-sencor-sch-806-nabijecka-bezdratova.html
jjrr
osobne

Odeslat příspěvekod RossiD 27. 8. 2022 22:21

Manželka Flip 3 nabíjí (i s krytem) na nabíječce Samsung EP-P4300BBEGEU i na Samsung EP-N5200TBEGWW. Žádný problém.
-= Jestli neumíš udělat chybu, neumíš nic =-
RossiD
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod orgáč 28. 8. 2022 11:55

Teroo píše:Prosím Vás používatelia foldu, ja rozmýšľam nad fold 4.
Je zbytočné sa obávať poškodenia displeja pri bežnom používaní?
Ryhy na displeji ? Alebo je to dostatočne odolné? Skúsenosti s fold 3 ?


Hele, rozhodně display nešetřím, syn 5 let na tom masti pořád hry a známé dětské nehtiky a display je bez jakéhokoliv poškození.
Priblble komentáře na kvalitu čteš jen od těch, co takový telefon nikdy neměli.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Teroo 28. 8. 2022 12:52

Ďakujem.
V podstate dokopy nič také som nečítal, možno ešte pri prvom folde.
Ja len pre istotu lebo predsa len to je niečo iné. Skúšal som fold 4 a mne teda príde ten displej odolný dosť. Akurát ma napadlo, že voľakedy dávno som vlastnil HTC Tytn II Kaiser, ktorý mal pero a normálne sa mi zdá, že tam bol displej taký podobný a nikdy sa mi nepoškriabal. Možno sa mýlim a displej (materiál) bol iný.
Viac ma veru láka fold ako s22 ultra, keď už zmena z note 10 tak mám pocit, že pri fold bude citeľná.
Ešte raz ďakujem za odpoveď.
Audio: Samsung Galaxy Buds 2 Pro
Home Cinema: EPSON EH-TW7400, Denon X2500H, DALI Zensor 7, DALI Zensor vocal, DALI Zensor 1, DALI Alteco C-1, DALI SUB E 12F.
TV: Nepotrebujem.
Teroo
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků