Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 1. 7. 2022 07:48

Mam zakladny model S22, na zaciatku za mna vydrz velka spokojnost ale teraz to ide dole vyraznejsie jak na mojej 2 roky starej S20 s tragickym exynosom.

Vieme overit nejako neoficialne kapacitu baterie cez nejaku aplikaciu ?
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 1. 7. 2022 08:54

Nenainstaloval jsi nějaký battery drain ? Jinak si to neumím vysvětlit. Vydrž co jsem zde četl si každý pochvaloval.

Tak jak píše dole Nick pokud máš čas udělej factory a máš jistotu. Ale není to pro každého příjemná věc.
Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 1. 7. 2022 10:12, celkově upraveno 1
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 7. 2022 09:08

cosemdesiatsedem píše:Mam zakladny model S22, na zaciatku za mna vydrz velka spokojnost ale teraz to ide dole vyraznejsie jak na mojej 2 roky starej S20 s tragickym exynosom.

Vieme overit nejako neoficialne kapacitu baterie cez nejaku aplikaciu ?

Urob tovární nastavení
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 1. 7. 2022 14:49

Idem dnes na dovolenou, takze ked pridem skusim ten factory... stiahol som zatial apku AccuBattery a ta mi ukazuje kapacitu baterie 3488 mAh ... co moze byt real, kedze realne bateria nema deklarovanych 3700 mAh ale trosku menej.
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 1. 7. 2022 16:19

Jak může mít míně?? Co je to hloupost? Spíš apka píše nesmysl. U Accu se ani nedivím.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod gerremi 1. 7. 2022 21:28

Kurňa ľudia, jak môžete mat problém s batériou?! Bežný deň, večer ešte 50%...Malá S22.
Přílohy
Screenshot_20220522-235036_Device care.jpg
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 2. 7. 2022 00:12

Jsou někteří, kteří instalují blbosti a pak se diví. A ještě to hážou na kapacitu baterie ;)
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod hurec 2. 7. 2022 05:30

Tak staci treba jen to, ze nemas bluetooth hodinky spojene s mobilem cely den. K tomu treba dalsi bezdratove sluchatka a spotify. Hledani na slunci nake informace, kdy je jas naplno. A procenta jdou dolu pred ocima. Dale nevime jak mas wifi/data pri vypnutem displeji. Chrome 1hodinu. Me vydrzela takova 3310 i tyden. Ale tobe to staci, tak bud v pohode.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 2. 7. 2022 09:51

cosemdesiatsedem píše:Ako pocitujete vydrz baterie po novom update ? Zda sa mi ze to je horsie a horsie kazdym updatom.. alebo mi odchadza bateria po pol roku...

Na zaciatku som sa v pohode dostal na 4,5hod SoT a to konstantne, teraz si telefon robi co chce, teraz to je medzi 2,5 az 4hod. Aplikacie a pozuivanie mam od zaciatku totozne.


Za mě je po každe aktualizaci lepší a lepší ;-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 2. 7. 2022 10:10

Za mě taky na plusku paráda.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod gerremi 2. 7. 2022 11:36

Hurec @ ano, nepoužívam hodinky, ale bluetooth mam zapnuty vždy kôli chytrej domacnosti, rovnako ako data/wifi, NFC...Ja nevravím ze S22 je nejaky držiak na baterku, ale cely deň dam v pohode a určite ho nesetrim. Len mi nejde do hlavy ako niekto končí pri 2-3h SOT. Samozrejme záleží od používania, ale za tie mesiace co ju mam sa mi nestalo žeby som musel cez den dobíjať.
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 4. 7. 2022 06:47

JirkaGalaxy píše:Jak může mít míně?? Co je to hloupost? Spíš apka píše nesmysl. U Accu se ani nedivím.


Tak vidim ze netusis ako to cele funguje. Objasnim ti to. To ze vyrobca napise ze bateria ma kapacitu 3700 mAh neznamena ze ju realne aj ma. Vzdy je to o nieco menej a vyrobca to ma napisane aj v podmienkach predaja telefonu. Cize realne ma baterka medz 3550 a 3650 mAh.

-- 4. 7. 2022 08:33 --

Kolko baterie denne vam zoberie Carrier services?
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod renek1 4. 7. 2022 08:05

Carrier services “Služby operátora”, jsem nikde ve spotřebě ani nezaznamenal, takže asi nic, nebo nepostřehnutelné minimum
Samsung Galaxy S24 Ultra 12GB/512GB Titanium Black
Folie S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=6EtopHzd40Y
Sklo S24Ultra: https://www.youtube.com/watch?v=7Vap9u8T7aU
Nativní nahrávání hovorů: https://www.youtube.com/watch?v=A9LRnRvuee4
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bolek007 4. 7. 2022 10:59

Tak venku je další aktualizace, podrobnosti tradičně žádné... Uvidíme
Přílohy
Screenshot_20220704-115741_Software update.jpg
Bolek007
Junior

Odeslat příspěvekod anonymius 4. 7. 2022 11:03

Band Lock porad nefunkcni ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků