Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 6. 7. 2022 16:54

Reklamace, tohle není v pořádku.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod yetti1 6. 7. 2022 18:44

Ještě zkusím továrko, ale moc šancí tomu nedávám. Jinak i pro jistotu vyměněná karta od operátora.
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod vavca 6. 7. 2022 19:05

mám to samé, s22U, od počátku to fungovalo ok (unor 2022) a cca od dubna se mi to děje také, zatím se mi to stalo cca 4krát, řeší to restart tlf..
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod yetti1 6. 7. 2022 19:11

Já naposledy v květnu a teď 2x během dvou dnů. Člověk nikdy neví, kdy se to stane.
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 7. 7. 2022 03:19

Důvod proč nejdete reklamovat? A budete sem jen psát, vám moc nepomůže kluci :)
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 7. 2022 04:42

jelikož se dle mého názoru jedná o softwarový problém, tak by Samsung měl vydat opravnou aktualizaci
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 7. 7. 2022 05:34

Proč to teda nedělá každému, když je to Sw chyba?
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod DirtyKing 7. 7. 2022 06:49

Protoze je naprosto bezne a standardni, ze se SW chyba objevuje jen na malem poctu zarizeni. To ze je to SW chyba opravdu neznamena, ze to bude delat na vsech zarizenich. Trosku se technicky dovzdelej.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jan.machalik 7. 7. 2022 07:19

JirkaGalaxy píše:Proč to teda nedělá každému, když je to Sw chyba?


Protoze se muze jednat o SW chybu v kombinaci s urcitym nastavenim telefonu, urcitym operatorem, lokalitou, nainstalovanymi aplikacemi atp...

Ja treba na S22U po updatech s nedostupnosti hovoru popr. hluchym hovorem nemam problemy. Ale stale mam problem s datovym pripojenim, kdy chci nacist stranku a treba 5-10s se nic nedeje a pak se to rozbehne. Jakmile se spojeni navaze tak pak bezi plynule do doby, nez telefon uspim.
Galaxy Spica>Xperia X1>HTC Touch HD>Galaxy Ace>Galaxy S Advance>Galaxy S2>Galaxy S4>LG G3>LG G4>Honor 8>Huawei P10>P20>P20 Pro>P30 Pro>Galaxy S10+>S20+>Mi10T Pro>S21U>S22U>S23U->S24U
jan.machalik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 7. 7. 2022 07:48

Protoze to dela jen pri urcite specifikaci site.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 7. 7. 2022 08:28

Takže ovlivněno tím, že dotyční mají v mobilu brajgl :) a já se mám technický dovzdelat. Tak to sedí od pana Kinga..
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod yetti1 7. 7. 2022 09:23

A jak jsi došel k tomu, že mám v telefonu dle tvého vyjádření brajgl. Že by věštecká koule?
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 7. 7. 2022 09:50

No kdyby si opět ti co mají problém přečetli pár stránek zpět, kdy tohle někdo reklamoval a problém mu to vyřešilo, nemuselo by se to zde zase rozpitvávat.
Ještě před tím bych zkusil tovarko, ale to asi je fakt jedno zda člověk udělá u téhle chyby.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod yetti1 7. 7. 2022 11:25

Docela dost to tady sleduji a že by se tu zrovna řešil tenhle problém si teda nevzpomínám. Řešily se tu jiné problémy s voláním, respektive nedovoláním.
Samsung S22 Ultra
yetti1
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 7. 7. 2022 11:57

Řešit to asi s vámi dal nemá cenu. Kdo má problém s tím zajít do servisu, tak bude trpět jako vy. Tečka a tak to je.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků