Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Domin7 7. 8. 2022 19:12

Jarda.malch:
Mel jsem asi 3 S21U, 2 S21, pak 2x S22 a 4x S22U, vzdy jsem to prolozil mobilem, jehoz jmeno se zde nesmi vyslovit. A u vsech byly osoby, ale i nejake predmety, našišato. Ortodoxní jedinci to zde popřou a jeste mi zde zacnou nadavat, to se vsadim.
Android je mi blizsi, strasne moc rad bych si Samsung nechal, protoze jinou znacku s Androidem nechci - Číňany rozhodne ne a zbytek stoji za hov.no.
Ale kvuli vypadkum signalu, kdy se mi lidi nedovolali, kvuli chybam ve foceni, jsem nemel jinou moznost, nez zustat u znacky, jejiz jmeno zde opet vyslovit nemohu.
S diskuze zde mam ale pocit, ze snad nejmene problemu maji S22+, ale je to muj velmi subjektivni dojem.
Stale se upinam na radu S23 a moc si preji, aby byla lepsi, jinak u soucasne znacky jiz zustanu.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod jarda.malk 7. 8. 2022 19:49

Domin7: Já zatím kromě té šišatosti v režimu "Fotoaparát" žádný problém nemám. Je ale fakt, že telefon mám 2. den, takže uvidíme, jaký bude stav dále. Snad to vydrží :-) Vracím se k Samsungu po 100 letech (měl jsem první Galaxy S, a pak vždy jiné značky (vždy na Androidu) - nyní jsem přecházel z OnePlus 7T), přičemž hlavním důvodem pro mě byla lepší konektivita s mými GW3, neboť s OP7T už to občas drhlo. A zde je zatím vše OK.
jarda.malk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 03:04

Domin7: reklamace by vše vyřešila to je jen tvůj problém že jsi neschopn tohle řešit. Výměna základových a měl bys po problémů. Promiň je to tak tvá neschopnost. A ano je to jeden z problémů co se tu čte často co Samsung pos.... na ultimum
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod kultus 8. 8. 2022 04:40

Domin7 píše:Jarda.malch:
Mel jsem asi 3 S21U, 2 S21, pak 2x S22 a 4x S22U, vzdy jsem to prolozil mobilem, jehoz jmeno se zde nesmi vyslovit. A u vsech byly osoby, ale i nejake predmety, našišato.

Nechci se nikoho dotknout, ale jestli to nebude rukama. Na S21+ zadne sisatosti nepozoruji a to jsem ze zacatku fotil i s FW z 4/2021 a ted nejnovejsim, ta by se mozna projevila kdybych fotil sirokacem, coz je u osob pokud to neni nejaky "umelecky ci akcni" zamer, blbost takhle fotit...porad tady cekam na ty sisate fotky.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 05:03

Kultus: naprostý souhlas
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod miromen4 8. 8. 2022 06:43

jarda.malk píše:Včera jsem si pořídil S22+ a také patřím mezi ty, kterým přijde, že lidské postavy (zejména hlavy) v režimu "Fotografie" jsou šišaté. Po pár testovacích snímcích jsem ale přešel do režimu "PRO" (jsem amatérský fotograf, který má mobil jen jako doplněk FF přístroji, takže jsem stejně počítal s tím, že budu fotit do RAWu) a v tomto režimu jsou postavy/hlavy OK (samozřejmě s přihlédnutím k tomu, že jde o přepočtené ohnisko 23 mm). Tím pádem je jasné, že to není optická vlastnost objektivu, ale pouze výsledek SW zpracování, takže je naděje, že to Samsung časem vyladí. Škoda jen, že se nedá ten režim "PRO" nastavit jako defaultní a musím si vždy hlídat, že se mi to samo nevrátilo do režimu "Fotografie".


To je prostě jasny fakt a je třeba s tim počitat. Prostě deformace se tyka kompletni řady S22 a jde o vlastnost a ne vadu. To, že tu jeden či par debilku bude žvatlat, že tomu tak neni je bezpředmětne a mimo realitu.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 06:51

Mirome: ale já vážně žádnou deformaci nemám. Takže to žádná vada celé S22 rady fakt není. A to slovo s de... si laskavě odpusť.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 8. 2022 08:09

JirkaGalaxy píše:Kultus: naprostý souhlas


Takze jsem mel udelat reklamaci nebo je to rukama? Reklamaci u 8 kusů!?

Ty jsi ten klasicky troubelin, co zde jen papouskuje a je presny priklad ortodoxniho vyznavace a kývače. Jo a nezapomen mi zase, jako vzdy, poslat soukromou zpravu s urazkama a napadanim a pak se tase muzes citit dotcene, kdyz ji tady dam do diskuze, aby kazdy videl, co jsi zac a ze nejsi vubec schopen vest dialog, diskuzi!
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod romo.11 8. 8. 2022 08:42

kultus: ja mam s21 a ak je fotena osoba na kraji, tak tam ta sisatost je z urciteho uhlu viditelna. Proste vlastnost optiky...
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 09:15

Domin7: jiste osum kusů. Tuhle pohádku jsi nám zde ale předtím nevyprávěl :) že by něco co sis tedka krásně vymyslel? Ano já ty sisate nemám to je asi fakt rukama. Jinak píšu zrovna tobě že máš reklamovat ty vypadky hovoru o kterých jsi zde tak básnil. Takže i když to zde nepíšu jen já že nemám problém jak s hovory tak s šiškami a každý takový je u tebe prikyvavač. Ok pane a pak tu hod Sz konverzaci kde ze sebe uděláš úplnou nulu. Zatím se měj hezky a nauč se fotit.
Naposledy upravil JirkaGalaxy dne 8. 8. 2022 09:16, celkově upraveno 1
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod bagr3210 8. 8. 2022 09:16

Domin7 píše:
JirkaGalaxy píše:Kultus: naprostý souhlas


Takze jsem mel udelat reklamaci nebo je to rukama? Reklamaci u 8 kusů!?

Ty jsi ten klasicky troubelin, co zde jen papouskuje a je presny priklad ortodoxniho vyznavace a kývače. Jo a nezapomen mi zase, jako vzdy, poslat soukromou zpravu s urazkama a napadanim a pak se tase muzes citit dotcene, kdyz ji tady dam do diskuze, aby kazdy videl, co jsi zac a ze nejsi vubec schopen vest dialog, diskuzi!


Naprostý souhlas..
Prostě si koupíš Mercedes a budeš chodit po reklamacich, protože vlastně kvůli tomu kupuješ vlajku..
Tady to forum je o 2trolech, který dokola místo rad a objektivity radej jen reklamace,nebo konkurenci..
Amen..
bagr3210
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 09:17

A bagr aby nepritukal. Takže u toho mercedesu nikdy problém být nemůže jo? :D ty máš dost. Tak proč ty problémy nemají teda všichni? Co mi na to napises tedka? Šup šup
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod vavca 8. 8. 2022 09:25

jestli chyba nebude v Tobě.... a Domin7 psal počet kusů, jenže když si nepamatuješ, co bylo o pár příspěvků výš, tak aspoň se zdrž komentářů...

BTW.. ta značka která se zde nesmí vyslovit oproti letošní vlajce S22U jede bez problémů, nemusím řešit ŽÁDNÉ problémy a funguji....
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 8. 8. 2022 09:29

Opet vyjadrovani 14 leteho decka. No comment.

Vavca: presne tak! Opravdu bych radeji Android!!! A kdyz android, tak jedine samsung. Tento rok to ale bohuzel nejde! Snad S23!

Ale rozhodne nebudu chvalit neco jen proto, ze to vlastnim (vlastnil jsem). Jak zde radi vzdycky Renek, tak jsem sahl proste nyni po jine znacce a zatim jsem fakt spokojeny, ale velmi rad se vratim k Androidu, pokud bude vse OK. Tech problemu bylo a je u rady S22 tolik, ze to nejsem schopen za ty penize akceptovat.
Naposledy upravil Domin7 dne 8. 8. 2022 09:37, celkově upraveno 1
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod bagr3210 8. 8. 2022 09:34

Bez toho,abych psal jmeno,se hned trafena husa ozvala..
Nechapu admina,ze mu nedal druhej BAN..
bagr3210
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků