Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod IMI5 8. 8. 2022 09:46

Tak zítra mě přijde S22 Ultra Black tak jsem zvědavý :-D pak chci ještě Pixel 6 Pro teď mám přesně dva roky OnePlus 7T Pro což je zvláštní co lidi. :-D
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 8. 8. 2022 11:18

Bagr: ban tak maximálně tobě. S22+ funguje krásně bez problémů krasavec
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 8. 8. 2022 11:26

bagr3210 píše:Bez toho,abych psal jmeno,se hned trafena husa ozvala..
Nechapu admina,ze mu nedal druhej BAN..

To bys musel citovat poslední příspěvek, aby admin zasáhl...

To jsou diskuze tady, k zblití. Koupil jsem si S22u po pěti letech s Huawei. Funguje normálně, fotky pěkný, akorát holt leccos funguje jinak než u konkurence. Myslel jsem že si sem budu chodit pro rady, jak co nastavit, vyřešit, co jde a co nejde.
A místo toho kolem dokola tyhle šišatý nářky...
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 8. 8. 2022 12:27

OT
JirkaGalaxy má odteď nastaveno Schvalování příspěvků. Pokud do budoucna uvidíte nějaké příspěvky, které jsou značně OT nebo obsahují vulgarismy, nahlaste příspěvek nebo mi pošlete SZ. Platí i pro ostatní členy.

Bohužel jsem často nechodím, neboť nejsem momentálně vlastníkem telefonu z řady S22, tak se kdyžtak ozvěte napřímo :)

/OT
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Snapsik 8. 8. 2022 12:40

Zdravím a prosím o radu. Už jsem to tady jednou zmiňoval, aplikace Samsung email po poslední aktualizaci neumožňuje při odpovědi na mail vybrat z kterého účtu bude odeslána. Aplikaci jsem tedy odinstaloval a nainstaloval předposlední verzi. Zrušil jsem u aplikace automatické aktualizace. Aplikace neustále visela v GP s ruční možností aktualizace. Dnes se natvrdo automaticky aktualizovala. Prosím, jde ji nějak trvale vyčlenit z GP, aby už nemohlo dojít k automatické aktualizaci apky? Děkuji
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 8. 8. 2022 13:41

Domin7 píše:
JirkaGalaxy píše:Kultus: naprostý souhlas


Takze jsem mel udelat reklamaci nebo je to rukama? Reklamaci u 8 kusů!?

Ty jsi ten klasicky troubelin, co zde jen papouskuje a je presny priklad ortodoxniho vyznavace a kývače. Jo a nezapomen mi zase, jako vzdy, poslat soukromou zpravu s urazkama a napadanim a pak se tase muzes citit dotcene, kdyz ji tady dam do diskuze, aby kazdy videl, co jsi zac a ze nejsi vubec schopen vest dialog, diskuzi!

Neresme nadavky a osocovani, bez jakekoliv nadsazky nebo sarkazmu, rad fotim a zajima mne to z "akademickeho hlediska" jak ty fotky vypadaji tak uploadni co neni koser a muzem to probrat nebo posli soukrome...
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod vavca 9. 8. 2022 06:11

Snapsik:
jednou jsem toto řešil, protože jedna appka po updatu odmítala fungovat po updatu (bylo to ale i tím, že jsem si hrál s nastavením zemí v GP kvuli tomu, že Turecko má levnější poplatek v gamese), apku jsem odinstalil, nahrál z apk, ale stejně s další aktualizací se přehrála, ale už alespoň fungovala a od té doby ok... a to jsem měl turecko v GP cca 3 roky...
Naposledy upravil vavca dne 9. 8. 2022 09:14, celkově upraveno 1
vavca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michalisko66 9. 8. 2022 08:27

Natáčíte někdo v režimu hyperlapse? Chtěl jsem natočit západ slunce, ale narazil jsem na to, že na začátku se zamkne expozice, takže když jsem začal za jasného světla, tak už při velmi mírném stmívání byl celý obraz skoro černý. Nevíte někdo, proč je to tak nastavené a jestli se s tím dá něco dělat? (ne, nepodržel jsem prst, aby se to zamknulo jako při normálním foto režimu) Díky
Michalisko66
Junior

Odeslat příspěvekod sinco 9. 8. 2022 08:46

Snapsik: Zrušit automatické aktualizace, pak budeš mít kontrolu co aktualizuješ. Ale v GP bude furt svítit aktualizace, toho se nejde zbavit.
sinco
Junior

Odeslat příspěvekod Akilim 9. 8. 2022 11:16

Akilim píše:
sinco píše:Dole je budíky a připomenutí. To zkus vypnout. Pozor je tam budíky, na to používám také jinou app tak jestli používáš jejich budík tak abys nezaspal. Já to mám zapnuté, používám též business calendar a žádný problém. Ten BC jsem používal i na S20FE 5G a tam taky dobry, pro přenos jsem použil smart switch takže se to přetáhlo i s tím nastavením ze starého telefonu. V S22+ jsem nic nedělal a funguje to korektně. J

Zkusil jsem, ale ta volba Vypnout je nepřístupná. Njn, díky všem za snahu.

Tak mi pomohlo toto: Otevřít Skalendář a pak klikat - Menu (3 čárky vlevo nahoře) - Nastavení (ozubené kolo vpravo nahoře) - Upozornění (Styl upozornění) - Lehké - Krátký zvuk (Tichý) ..... a tady teprve lze vypnout Zobrazit oznamování. Třeba to někomu pomůže.
Akilim
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Snapsik 9. 8. 2022 12:39

Díky všem, naučím se s tím žít:-) Je škoda, že to takhle zmrvili. Ještě příležitostně vyzkouším všemi vychvalovaný Aqua mail.
Snapsik
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 9. 8. 2022 13:38

Doporučuji BlueMail lepší než aqua
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Ivanhoe84 10. 8. 2022 09:05

Michalisko66 píše:Natáčíte někdo v režimu hyperlapse? Chtěl jsem natočit západ slunce, ale narazil jsem na to, že na začátku se zamkne expozice, takže když jsem začal za jasného světla, tak už při velmi mírném stmívání byl celý obraz skoro černý. Nevíte někdo, proč je to tak nastavené a jestli se s tím dá něco dělat? (ne, nepodržel jsem prst, aby se to zamknulo jako při normálním foto režimu) Díky


Já myslím, že je lepší fotit timelaps za zhoršených podmínek manuálně, tzn třeba nastavíš manuální režim a přes nějaký program (používám Intervalometer v GP) necháš cvakat snímky, které pak v aplikaci sestavíš do videa. Bude chvíli trvat to nastavit správně, ale výsledek bude podle mě úplně jinde než z timelaps automatu.
Ivanhoe84
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 10. 8. 2022 10:29

Manuálně? Jako že to bude manuálně upravovat mězi snímky? Protože jinak si nedovedu představit, jak by mu to mělo splnit požadavek na změnu expozice v průběhu snímání.
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peters7 10. 8. 2022 16:35

Ahoj, to ja jsem naopak za ty penize schopnej akceptovat hodne nedostatku. Pokud jsi telefon objednal v predprodeji, tak vysel s akcema, cashbackem 256GB na nejakych 16k + sluchatka buds pro, ktere jsem prodal za 2,5k...takze ciste telefon byl za 13,5k a za tuhle cenu stejne nic lepsiho koupit nejde a pripadne to bude mit daleko vetsi kompromisy, pokud jsi koupil za 23k, tak asi tvuj boj s cenou chapu...:D
Domin7 píše:Opet vyjadrovani 14 leteho decka. No comment.

Vavca: presne tak! Opravdu bych radeji Android!!! A kdyz android, tak jedine samsung. Tento rok to ale bohuzel nejde! Snad S23!

Ale rozhodne nebudu chvalit neco jen proto, ze to vlastnim (vlastnil jsem). Jak zde radi vzdycky Renek, tak jsem sahl proste nyni po jine znacce a zatim jsem fakt spokojeny, ale velmi rad se vratim k Androidu, pokud bude vse OK. Tech problemu bylo a je u rady S22 tolik, ze to nejsem schopen za ty penize akceptovat.
peters7
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků