Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Andoritek 24. 9. 2022 09:52

Quentin: před cca hodinou jsem platil, mám také SEK a také v pohodě.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Quentin 24. 9. 2022 09:57

Kluci, nic jiného jsem s tím nedělal, vážně. Ještě včera jsem s tím normálně platil. Jsem z toho úplně nešťastný �
Quentin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Quentin 24. 9. 2022 11:05

Po restartu se hláška opět ukáže, v aplikace Google peněženka to píše: Váš telefon splňuje požadavky na zabezpečení. Volal jsem na infolinku Samsung kde prostřednictvím aplikace Samsung members ověřili že mám oficiální firmware.
Přílohy
Screenshot_20220924-114638_Google Play services.jpg
Quentin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sachi 24. 9. 2022 11:40

Quentin píše:Zdravím, před několika měsíci, respektive hned po koupi S22 v předprodeji, jsem změnil CSC na ukrajinské kvůli naivnímu nahrávání hovorů. Dnes mi najednou telefon vyhodil hlášku že už nemůžu bezkontaktně platit. Ješte včera jsem s ním normálně platil. Má někdo stejný problém? Je to tou změnou CSC ?

Dej raději indonéskou, ale nikdy ne ukrjinskou nebo ruskou těmto dvoum státum se vyhýbej velikým obloukem nikdy nevíš co ty svině tam mají za vir.
Sachi
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Quentin 24. 9. 2022 12:02

Vir v CSC který by se objevil po šesti měsících? To se mi moc nezdá.
Quentin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bagr3210 24. 9. 2022 12:51

Sachi, Indonezka ale v S22 neotevre nahravani hovoru pro EUX. Krom toho, pises hloupost o virech v CSC na SEK..Sice tem statum verit nemusis,ale nesrovnavej to s CSC..
bagr3210
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 24. 9. 2022 14:25

Sachi píše:Dej raději indonéskou, ale nikdy ne ukrjinskou nebo ruskou těmto dvoum státum se vyhýbej velikým obloukem nikdy nevíš co ty svině tam mají za vir.


Doporučuji si dát pozor ještě na maďarskou. (Soroš)
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 24. 9. 2022 18:07

Quentin píše:Vir v CSC který by se objevil po šesti měsících? To se mi moc nezdá.


Neinstaloval jsi něco mimo Obchod play/Galaxy store? Změnu na SEK jsem dělal hned co mi telefon přišel a vše funguje skvěle i s poslední aktualizací.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachi 24. 9. 2022 18:15

bagr3210 píše:Sachi, Indonezka ale v S22 neotevre nahravani hovoru pro EUX. Krom toho, pises hloupost o virech v CSC na SEK..Sice tem statum verit nemusis,ale nesrovnavej to s CSC..

Co to plácáš ? že neotevře já nemám S22 :-)) ale měl jsem ji na S21 a tam ta XID CSC šlapala v pohodě pak jsem ji vyhodil nebo ji nevyužiji.
Sachi
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod renek1 24. 9. 2022 18:22

Sachi píše:
Quentin píše:Zdravím, před několika měsíci, respektive hned po koupi S22 v předprodeji, jsem změnil CSC na ukrajinské kvůli naivnímu nahrávání hovorů. Dnes mi najednou telefon vyhodil hlášku že už nemůžu bezkontaktně platit. Ješte včera jsem s ním normálně platil. Má někdo stejný problém? Je to tou změnou CSC ?

Dej raději indonéskou, ale nikdy ne ukrjinskou nebo ruskou těmto dvoum státum se vyhýbej velikým obloukem nikdy nevíš co ty svině tam mají za vir.

Indonéská Není pro náš telefon s22 vhodná!! Právě proto, že nemáš S22, tak o tom víš ***** a neměl by si do tohoto vlákna vůbec chodit a už vůbec někomu radit hovadiny.

Quentin píše:Po restartu se hláška opět ukáže, v aplikace Google peněženka to píše: Váš telefon splňuje požadavky na zabezpečení. Volal jsem na infolinku Samsung kde prostřednictvím aplikace Samsung members ověřili že mám oficiální firmware.

Ofiko FW potažmo CSC nemůže mít v sobě žádnej bordel a tak jak ti to píše tu hlášku, tak je jasný, že si zřejmě nainstaloval nějakou aplikaci mimo Obchod Play a nebo si se v tom jinak pohrabal. Zapřemejšlej co jsi od doby co si platil naposledy s telefonem dělal a nebo instaloval. Tvůj problém není způsobenej CSC navíc, když ten už máš změněnej od začátku.
Naposledy upravil Nick Cave dne 24. 9. 2022 19:57, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněna vulgarita
renek1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 24. 9. 2022 18:47

Samsung Galaxy S22 Ultra One UI 5.0 BETA 3 >>> https://youtu.be/2shLPGjDIqw
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachi 24. 9. 2022 19:19

renek1 píše:
Sachi píše:
Quentin píše:Zdravím, před několika měsíci, respektive hned po koupi S22 v předprodeji, jsem změnil CSC na ukrajinské kvůli naivnímu nahrávání hovorů. Dnes mi najednou telefon vyhodil hlášku že už nemůžu bezkontaktně platit. Ješte včera jsem s ním normálně platil. Má někdo stejný problém? Je to tou změnou CSC ?

Dej raději indonéskou, ale nikdy ne ukrjinskou nebo ruskou těmto dvoum státum se vyhýbej velikým obloukem nikdy nevíš co ty svině tam mají za vir.

Indonéská Není pro náš telefon s22 vhodná!! Právě proto, že nemáš S22, tak o tom víš ***** a neměl by si do tohoto vlákna vůbec chodit a už vůbec někomu radit hovadiny.

Quentin píše:Po restartu se hláška opět ukáže, v aplikace Google peněženka to píše: Váš telefon splňuje požadavky na zabezpečení. Volal jsem na infolinku Samsung kde prostřednictvím aplikace Samsung members ověřili že mám oficiální firmware.

Ofiko FW potažmo CSC nemůže mít v sobě žádnej bordel a tak jak ti to píše tu hlášku, tak je jasný, že si zřejmě nainstaloval nějakou aplikaci mimo Obchod Play a nebo si se v tom jinak pohrabal. Zapřemejšlej co jsi od doby co si platil naposledy s telefonem dělal a nebo instaloval. Tvůj problém není způsobenej CSC navíc, když ten už máš změněnej od začátku.

S22 právě proto že ani s půlky neumí využít svůj potenciál proto jsem ho ani nechtěl. Borec ti napíše že stejně od té doby nic neinstaloval mimo obchod gogle play takže problém je hold v samotném S22 já vím že to je absolutně nepřípustné a to proto že je to přece S22 ne? 8-)
Naposledy upravil Nick Cave dne 24. 9. 2022 20:00, celkově upraveno 2
Důvod: odstraněn flame
Sachi
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod bagr3210 24. 9. 2022 20:07

Sachi jediny oc*s jsi Ty.. Radis neco co neni pravda a pak se jeste jesitne urazis,kdyz Ti je slusne odpovedzeno.. Chlapek se pta na S22 a Ty mu davas rady na S21 a pak vsem vynadas..
Ty jsi asi nebyl nejostrejsi tuzka v penalu,vid? ;-)
Jen tak dal..
bagr3210
Junior

Odeslat příspěvekod hhitmen 24. 9. 2022 20:14

Nic jiného nedělal pro mě neznamená, že nic jiného do telefonu neinstaloval, nestahoval nebo neotvíral. Opravdu bych se zaměřil co jsi po posledním placením s telefonem dělal. Nejhůř bych udělal tovární nastavení a je po problému.
hhitmen
Amatér
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sachi 24. 9. 2022 20:50

bagr3210 píše:Sachi jediny oc*s jsi Ty.. Radis neco co neni pravda a pak se jeste jesitne urazis,kdyz Ti je slusne odpovedzeno.. Chlapek se pta na S22 a Ty mu davas rady na S21 a pak vsem vynadas..
Ty jsi asi nebyl nejostrejsi tuzka v penalu,vid? ;-)
Jen tak dal..

Tyto problémy tento S22 můžete sledovat už od půlky vlákna co tam chceš řešit ? s tímto founkem.
Sachi
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků