Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Polsonside 27. 9. 2022 11:53

Klidně mě smaž píše:Polsonside: Na S22+ kromě textu vše ok fotky ostré krásné. Žádný problém. Mohl jsem porovnat s IP 13 pro a za mě má plusko ty fotky celkové kromě textu lepší. Text fotím fakt málo tak tohle mi je jedno.


Dobře. I kdybych řešil jen ten rozmazaný text, tak za půl roku všech těch aktualizací nejsou schopni problém řešit/odstranit.
S̶a̶m̶s̶u̶n̶g̶ ̶S̶M̶-̶G̶9̶3̶0̶F̶*̶ ̶A̶n̶d̶r̶o̶i̶d̶ ̶N̶o̶u̶g̶a̶t̶ ̶7̶.̶0̶
Samsung Galaxy S22 (SM-S901B) Android 12 One UI 4.1
LED TV Samsung UE40D6000 * UPC CA MODUL
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Klidně mě smaž 27. 9. 2022 13:34

Nejsou prý je to způsobeno optikou, ale ja tomu nevěřím. Však to zkus tři krát vyreklamovat a pak ti třeba vrátí prachy :)

Bagr: když zde můžou psát ostatní a těm se ban nedá nikdy za nic co bych si nevytvořil nový účet a nepsal dal? Mi to nedělá problém. A zda to bude adminy dal bavit mazat moje účty mi to dělat problém nebude si udělat new. Že zdejší admin není schopný napsat proč mi naposled účet blokl, je už docela sranda.
Klidně mě smaž
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod 5uch 27. 9. 2022 14:41

Tak veřejně:
admini a moderátoři Cardiho, JirkuGalaxy, Klidně mě smaž a jiné inkarnace jednoho uživatele BANují, protože tento uživatel se neumí slušně chovat a porušuje pravidla fóra. Vrcholem je sprosté napadání v soukromých vzkazech jiným uživatelům.

Pokud má někdo silný pocit, že se sem zase vrátil (a vadí vám to) - nahlaste ho moderátorům. Ti to prověří a případně zasáhnou.

Je mi jedno, jak si kdo myslí, že je chytrý a zkušený (a třeba i je)... a jak hloupí a nechápaví mu přijdou jiní návštěvníci fóra. A jak moc s jejich názory nesouhlasí. Ale když je kvůli tomu začne opakovaně (a přes upozornění) nazývat nelichotivými jmény, je to konečná. Nesouhlas se dá vyjádřit i jiným způsobem. Pokud má někdo slabé nervy, nemá trpělivost a respekt k ostatním, je emočně nevyrovnaný - ať sem raději nechodí. Konec konců - je to tady odborné forum a ne terapeutická skupina.
Nakonec tím ubližuje jen sám sobě. Nervově labilní jedinci by se měli stranit situací, které je rozrušují.
Moderátor, co pamatuje Siemens ME45
5uch
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GeneHawkins 27. 9. 2022 15:56

Lze nějak odstranit to zhasnutí displeje při hovoru?
GeneHawkins
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 28. 9. 2022 09:17

Polsonside: nepozorujem rozostrenie, samozrejme ked je nieco neostre a nepaci sa mi to, tak dam zaostrit rucne, automaticky nemusi zaostrit na ten objekt, co ja chcem. Ved nazdielaj.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 28. 9. 2022 09:58

Každý dokument má nějaký roh rozmazaný. A pokud zaostris ručně tak rozmazne jinou část fotky. Však pošli fotku a já ti to na ní ukážu. Neumí zaostřit celou fotku. Vždy jen popředí nebo tam kde zaostris ručně dotykem. Vyfot si třeba i tu A4 co má text a uvidíš sám..
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 28. 9. 2022 10:24

To se řeší tisíckrát všude. Je to čočkou. Fyziku neočuráš.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Polsonside 28. 9. 2022 10:50

Tak asi ocuras když na iPhone 13 nic takového nepozoruji. Tohle mě fakt zklamalo.
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tululumko 28. 9. 2022 11:36

>> To se řeší tisíckrát všude. Je to čočkou. Fyziku neočuráš.
To je pravda, ze fyziku neocuras, najdi na nete objektiv "rybie oko". ALE . . .
Ano, taketo objektivy skresluju, cim viac k okraju, tym vecsie skreslenie. Ale musi byt rovnomerne, a uz vobec nie ze ciara je v 3 rohoch ok a vo stvrtom je vlnovka . . . Skreslenie musi byt symetricke, z principu technologie, fyziku neocuras. Rovna ciara moze byt povedzme zakrivena, ale nie vlnovka !
Najlepsie odfotit stvorcekovy papier, stvorce v prostriedku musia byt OK, ku krajom mozu byt deformovane, ale vsetky rovnako! Deformovane myslim pretiahnute a podobne, nie vlnovkove, ako som videl na niektorych foto.
PS Nemam s22 :-)
tululumko
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 28. 9. 2022 13:20

Polsonside: aha myslis rozmazanie na okrajoch. Pozri na gsmarenu, kde su testovacie fotky mobilov. na okrajoch byvaju rozmazane, cim vacsi je rozmer cipu, tym je to vyraznejsie. Rybie oko je zase tym vacsie, cim viac je snimok sirokouhlejsi. Je to fyzika, riesis zbytocnosti. Mobily nemaju priestor na zlozite sustavy cociek, ktore by to napravali. Rybie oko sa da riesit softom (ja mam SKRWT) a rozmazanie okrajov ich orezanim. A ano, aj iPhone 13 ma okraje rozmazane, ako vidno na gsmarene !
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 28. 9. 2022 14:32

No co se týče textu tak iPhone nic rozmazané nemá. Fotím s ním v práci. Krásně ostré fotky. Galaxy S7 mi tohle nedělal. Podle mě je to problém sw co nejsou schopni vyřešit.
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod haens 28. 9. 2022 15:48

Tak iphone 13 má hlavní kameru z iphone 12 pro max, a ta ještě tak velká nebude, tam by to mělo být vpoho. Na 13 pro je to taky jakž takž ok, ale taková 14 pro už má ty okraje textů hodně mázlý, viz video od 5:30: https://www.youtube.com/watch?v=kGVCaxeSBzE
Na svojí S21 taky pozoruju, že okraje foceného textu nejsou úplně ostrý jako střed, ale tak špatný jako S22 nebo 14 pro to teda není. Zlatá moje stará LG G6, kde byl ostře vyfocený celý list bez problémů a nějakého snažení, holt pokrok za každou cenu :roll:
Samsung S23
haens
Junior

Odeslat příspěvekod Cr7cka 28. 9. 2022 16:22

Jen srovnání s LG G6 kde jsou detaily ve fotkách o takový parník horší jako v S22. Ano jediné co asi má lepší je foto textu kde Samsung neumí vyřešit, tak banální věc opravou Sw. Kdo chce fotit maximálně nejvíc text pořídí si Ultru tam je to OK.
Cr7cka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod romo.11 28. 9. 2022 16:49

Polsonside: pozeral si to foto na gsmarena? s22 ma okraje ostrejsie ako ip13.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andoritek 28. 9. 2022 17:24

Cr7cka píše:Jen srovnání s LG G6 kde jsou detaily ve fotkách o takový parník horší jako v S22. Ano jediné co asi má lepší je foto textu kde Samsung neumí vyřešit, tak banální věc opravou Sw. Kdo chce fotit maximálně nejvíc text pořídí si Ultru tam je to OK.


Tak sorry. Mám S22 Ultru, už jednou reklamovanou. Výměna 108 foťáku a co.. Má ho tam. Text prostě nevyfotí dobře. Deformuje text do vlny. Bohužel..
Andoritek
BAN MM.cz

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků