Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Cr7cka 28. 9. 2022 17:39

Andoritek: omluva nevěděl jsem co máte za model. Tak to je pak problém. Samsung tohle nevyřešil dobře s volbou fotočipu. A ještě u vlajky za takový balík peněz.
Cr7cka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Polsonside 28. 9. 2022 18:23

Mám IPhone 13pro i základní S22. Text S22 maže po okraji. IPhone nikoli. Co mě ale vadí že třeba vyfotím přehradu.. Ta je ostrá ale pozadí je mazle. Když zaostřím pozadí tak je mazla přehrada. Nejde mi to nastavit. Na S7 byla ostrá celá fotka. Jako celkově mě ten mobil nějak nenadchl na to že je o několik let mladší než S7. Škoda že mi odešla. Dnes proste chrlí všechno honem a hopem a kvalita a pokrok nějak nepozoruji. I ta čtečka otisku není dokonalá. Často mě odmítá. Ale to focení mi vadí nejvíc..
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cr7cka 28. 9. 2022 18:27

Polso: s fotoaparátem nejsem taky moc spokojen. Jinak zase na čtečku nedám dopustit, mi funguje na první dobrou. Ale ten foťák jsem tak nějak tušil, že doladí za chodu jako každý rok, ale ono tomu tak není a asi ani nebude. Bohužel příště si počkám na nějaké postřehy uživatelů a nepůjdu do koupi tak honem honem. Moc se bojím co přinese S23.
Cr7cka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 9. 2022 19:08

Cardi, ty by ses měl bát né toho, co přinese S23, ale spíše toho, kolik toho jako uživatel s definitivním trestem pod nepovolenou registrací ještě napíšeš, ačkoliv víš, že zde nesmíš působit ani inkognito
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod edik13 28. 9. 2022 19:33

Cr7cka píše:Polso: s fotoaparátem nejsem taky moc spokojen. Jinak zase na čtečku nedám dopustit, mi funguje na první dobrou. Ale ten foťák jsem tak nějak tušil, že doladí za chodu jako každý rok, ale ono tomu tak není a asi ani nebude. Bohužel příště si počkám na nějaké postřehy uživatelů a nepůjdu do koupi tak honem honem. Moc se bojím co přinese S23.


.. to s tím foťákem je prostě průšvih.. ať si říká kdo chce co chce.. S22 (obyč co mám já) ty fotky děsně deformuje.. a je jedno jestli je to text nebo lidi.. já už jsem z té mé S22 tak otrávený že se jí brzy zbavím a koupím si pravděpodobně Asus Zenfone 9. Jasně.. Samsung nabízí 5 let podporu.. nebo tak nějak.. ale vem to čert.. telefony měním každý rok nebo jednou za dva roky.. tak je mi ta podpora ukradená.. už od S8 mě sere třeba to že se vůbec nesnaží udělat něco se zvukem.. přijde mi že snad každý jiný telefon za 20tis Kč hraje líp.. a to nechci ani mluvit o jejich dementním audio bluetooth kodeku.. tvl to je takový problém dát do telefonu za 20-30tis pořádnej převodník??? Manželka má Xperii 5 (první verzi) a kdykoliv její telefon připojím přes bluetooth v autě.. nebo i k obyč JBL repráku.. tak nad tím zvukem jen žasnu.. i obyčejný iphone za 12tis hraje o několik kategorií líp.. a kdo mi bude tvrdit že to není pravda tak je nahluchlej... jsem opravdu zvědavej jak bude v téhle anabázi foťáku pokračovat S23 - ty už budou mít pouze Snapdragona .. ne? Páč Exynos + AMD je krok zpátky o cca 5 let.. jak to vlastně dopadlo s 5G výpadky sítě ?? Já se přepnul na 4G.. už jsem na to věčný odpojování během hovorů neměl nervy.. se 4G to jede bez problémů.. další howadina by Samsung.. stejně si celou dobu myslím že za všechny tyhle problémy může to, že se dal Samsung dohromady s AMD..

Když mě něco dalšího napadne.. tak sem zase něco ejakuluji..

Samsungy mám od SII verze .. a za mne.. nejlepší co jsem ze všech Samsungů kdy měl byla Aplha..

Ed.
edik13
Junior

Odeslat příspěvekod Andoritek 29. 9. 2022 12:36

Cr7cka píše:Andoritek: omluva nevěděl jsem co máte za model. Tak to je pak problém. Samsung tohle nevyřešil dobře s volbou fotočipu. A ještě u vlajky za takový balík peněz.


Nemusíte se omlouvat, já spíše, že mne taky štve, že jsem šel do nejvyššího modelu, právě pro práci s textem a s sPenem. Tak mne trošku mrzí, že to neběhá. To víte, jako hladový jsem se vrhl po předobjednávce, netušil, že to bude vlastnost foťáku.. Bohužel
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod pavlis42 29. 9. 2022 14:00

Ja jsem spokojeny uzivatel zakladni S22ky, fotky za me lepsi subjektivne nez S10 az na text ale to nefotim tak me to netrapi. Jediny co bych vytknul je baterka nijak se nezlepsila po aktualizacich. za me ideal to neni ale neni kam prejit. Zenfone pro me neni alternativa hlavne kvuli absenci bezdratoveho nabijeni a tele objektivu, ktery byt jsem to necekal jsem si docela oblibil. Pokud bude S23 s chipem od TSMC tak vymenim a uvidime ale zas uz jsem cetl ze to neni jiste tak kdo vi jak.
pavlis42
Junior

Odeslat příspěvekod romo.11 29. 9. 2022 14:45

Polsonside: optimalizator scen mas vypnuty?
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polsonside 29. 9. 2022 16:06

Jj. Zkoušel vypnout i zapnout.
Polsonside
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 29. 9. 2022 18:18

Tak potom mas nieco zle, mne to nerobi. S fotkami som spokojny, nic nie je dokonale
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 30. 9. 2022 15:38

Zabezpečení 1. října 2022 :D
Obrázek
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 30. 9. 2022 19:12

Polsonside píše:Co mě ale vadí že třeba vyfotím přehradu.. Ta je ostrá ale pozadí je mazle. Když zaostřím pozadí tak je mazla přehrada. Nejde mi to nastavit. Na S7 byla ostrá celá fotka.

Kdyz izoluji jen to co popisujes, jedna se obvykle o problem s malou hloubkou ostrosti, ktery je hlavne u zarizeni s velkymi snimaci a optikou s velkou clonou. Je pravda, ze oproti S7 je hlavni snimac v S22 mnohem vetsi, ale ze by to pri takove scene hralo tak velikou roli, to se mne moc nezda. Ale to je presne o cem porad mluvim, dokud to nevidim neda se to objektivne posoudit. Asi je strasny problem neco v telefonu zmensit a uploadovat to rovnou na forum, ze...pak se radeji nestezujte nema to totizto zadnou vahu a vypada to spis, ze se chcete stezovat nez neco opravdu resit a vyresit.

No a jinak k te S7...mam par mesicu S21+, mel jsem asi 2 roky S7edge a mezitim 3 roky Huawei Mate 20 Pro a to co pises sedi tak mozna na Mate 20 Pro vs. S21+, kde ten rozdil neni tak veliky, jak by se mohlo zdat...ale S7edge vs. S22? Uz u S21+ pozoruji obrovsky rozdil v celkove rychlosti zarizeni, dale kvalite a plynulosti displeje, o kvalite fotek a videa nemluve, k tomu nocni rezim, portretni rezim, zoom a sirokac, ctecka otisku...prakticky vse uplne jinde nez na S7e. Jedine, v cem byla S7e lepsi: velikost zarizeni a treba vydrz byla hodne dobra. Proto nema IMHO cenu menit telefon kazdy rok a i ty dva roky jsou uz diskutabilni.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 2. 10. 2022 16:08

Mate aj vy skrabance na lesklom rame okolo telefonu? Telefon nosim len v puzdre ale skrabance pribudaju. Pride mi to na slabu povrchovu upravu spracovania.
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 2. 10. 2022 16:40

Ano. Normálně se z toho smývá barva. :mrgreen:
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 2. 10. 2022 17:43

nie. a preco tu farbu z toho zmyvas? nechaj hu tam ���
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků