Samsung S22, S22+, S22 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Andoritek 3. 10. 2022 21:14

S22 Ultra koupený 04/2022,reklamace foťáku 08/2022. Servis uvádí poškozené boční strany. Celou dobu v měkkém pouzdře Samsung s tím oranž S22 poutkem.. Ta barva prostě nedrží.. Jenže já prostě Ultru chtěl.
Andoritek
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod mac999 4. 10. 2022 09:40

Jo jo, ten rám se škrábe. Moje S22 Spigen nikdy neopustila a hlavně ta horní hrana, kde je výřez na repráček a padá tam trochu prachu, je poškrábaná dost. Holt se šetřilo a ten nematný lakovaný poprvch tomu taky zrovna nepřidává.
S22 base 256GB Zelená (předtím, Xperia Mini pro, SP, XZ1)
mac999
Junior

Odeslat příspěvekod Mesi007 4. 10. 2022 11:50

Mac999: zajímavé mám plusko od začátku koupi. Kryty jen spigen Liquid crystal a vše ok. Jestli to není tím, že někdo ten mobil z toho krytu ani za tu dobu není schopný vytáhnout a očistit. Jistě že prach se tam bude zadržovat a poškrábe se tak ten povrch. Já jednou za týden mobil z krytu vytáhnu a vše očistím. Zatím ani škrábanec.
Mesi007
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 4. 10. 2022 13:43

chemer:
Co je to za barvu toho telefonu na té fotce? Modrá? :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod romo.11 4. 10. 2022 16:01

ramcek je hlinikovy, co je makky kov, takze aj kvalitna farba sa moze oskriet a kazdy tukanec bude vidiet. aj prach co sa dostane dnu moze byt problem, treba ho obcas utriet. mobil je aspon v obale, ale horsie su na tom moje hodinky, tiez s hlinikom, jeden skrabanec a na hrane ciselnika uz z ciernej farby presvita strieborny hlinik. displej vydrzal ale ram nie :( to by ram musel byt ocelovy. alebo z lacneho plastu aj ten je lepsi na skrabance nez nalakovany hlinik :) mne nastastie to nerobi, tak mozno je to len u niektorych serii, alebo mate agresivnejsi prach alebo maju vase obaly z vnutornej strany smirgel ;)
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 4. 10. 2022 17:10

"Agresivnejsi prach","smirgel"...na to nepotrebujes mit IQ raketoveho vedce, aby sis nasel co je chemicky pisek a jake ma vlastnosti a nepsat takove bludy. Sam pises, ze je hlinik mekky :D a jinak opravdu kvalitne naneseny nater vydrzi i na hliniku...ale tak setri se jak se da...
Naposledy upravil kultus dne 4. 10. 2022 17:30, celkově upraveno 1
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 4. 10. 2022 17:16

nnnokiaE52 píše:chemer:
Co je to za barvu toho telefonu na té fotce? Modrá? :hm

Černá.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 4. 10. 2022 19:08

nemalo by to robit s tym suhlasim. mne sa ale neposkrabal a to mobil nejak nesetrim a obcas ho pouzivam aj bez obalu. cert vie, kde je problem.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 5. 10. 2022 04:45

Paradoxne pokud da clovek na mobil pozor muze z toho vyjit lepe bez pouzdra, nez nekdo s pouzdrem. Roky jsem na nektere samsungy nedaval kryty a boky cajk. Typicky Note 4, paradni zpracovani ramecku, po roce uzivani bez obalu ani skrabanec! prodaval jsem jako nove zarizeni, mobil nosim vzdy po kapsach. Stejne jako ty pouzdra typu knizka, nekdy staci vetsi smitko a mas ten "smirgl na sklo", protoze se horni zaklop porad hybe, ale nekdo s tim taky nemusi byt problem. Tady to je IMHO odrbana povrchova uprava a ten lesk taky neni dobry napad, ale vyberes si?
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod IMI5 6. 10. 2022 10:22

IMI5 píše:Zabezpečení 1. října 2022 :D
Obrázek


Zajímavé na S22 Ultra přišla 30.9 na 1. října Google má zabezpečení 5. října :D
https://mobilenet.cz/clanky/rijnove-bezpecnosti-zaplaty-jsou-tady-nejprve-dorazily-na-pixely-od-googlu-46961
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod romo.11 6. 10. 2022 12:25

na s22 dosla 30.9.
romo.11
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bagr3210 7. 10. 2022 16:02

Jen pro info..Na S22U s SEK dorazila rijnova zaplata dnes..
bagr3210
Junior

Odeslat příspěvekod cosemdesiatsedem 8. 10. 2022 16:58

Presen tak ako pise Kultus, ziadny prach, piesok ani necistoty nemoze znehodnotit farbu na kvalitne nalakovanom hlinikovom rame, tvrdim to od zaciatku ako strojar s 10rocnou skousenostou :) .Kazdopadne mi do doteraz nerobilo na ziadnom Samsung telefone. Tento X to *****, pravdepodobne nekvalitnym technologickym procesom. Mozno chceli niekde usetrit, co sa u Samsungu stava casto
cosemdesiatsedem
Junior

Odeslat příspěvekod chemer 8. 10. 2022 17:33

Já mám zato, že tady není žádná iSheep love brand honírna, kde je zakázáno se bavit o objektivních skutečnostech. To že jsem fanoušek Samsung mi přece nebrání rozebírati nepopulární věci. Opravdu není potřeba na to takto dětinsky reagovat. To, že na Tvému mobilu se to neděje neznamená, že si vymýšlíme. Jinak mě smývání barvy nevadí. Neočekávám od spotřební elektroniky, že bude 2 roky vypadat stejně, jako v den rozbalení.
Fold5 | S24+ | Watch6 Classic | Tab A8 | Redmi Note Pro 5G
chemer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IMI5 8. 10. 2022 18:57

Tak já přileju trochu oleje do ohně :-D Ale je to pravda zakoupil jsem si OP 8 Pro 12/256GB (Android 12) který je daleko svižnější a rychlejší v používání přechody mezi aplikacemi žádné zádrhy či škubaní v prostředí či v Chromu nebo ve Facebooku atd. Příjem signálu Wifi i 4G naprosto stabilní stejně tak rychlost GPS na stejných místech S22 Ultra byla úplně špatná nestabilní wifi slabé data padala na Edge a když jste nedej bože zakryly horní levou část telefonu rukou kde jsou antény tak jste úplně v p*****. Kdo nevěří může si jej koupit dát vedle sebe vyzkoušet nebo používat týden ten druhý ten a uvidí markantní rozdíl. Třeba nové prostředí One UI 5.0 na Androidu 13 to změní a byl bych velice rád přeju mu to ale už se to taky Samsung mohl naučit za ty roky pro boha S22 Ultra je aktuálně jejich nejlepší ( nejvýkonnější :nenapadne ) model za 30K :-l
Fotky samozřejmě jednoznačně lepší na S22 Ultra i když ani na 8 Pro nejsou k zahození na běžné fotky. Video ve 4K/60 takřka srovnatelné když neberu Zoom kde S22 Ultra taky jednoznačně lepší + pero S-Pen a další věci jako je okolo Dex apod. A ještě na 8 Pro funguje rozdělaná obrazovka normálně ve 120Hz kde S22 Ultra dropne na 60Hz 8-S

Recenze OP 8 Pro https://www.youtube.com/watch?v=XfmjxYL-8oU&t=19s
Ano je to 2 a půl roku starý model.
Jediné mínus na 8 Pro zatím vidím na vystouplém foťáku uprostřed telefonu a horší fotky.
Naposledy upravil IMI5 dne 8. 10. 2022 19:43, celkově upraveno 1
Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Black - Android 14
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black - Android 14 :-D
IMI5
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků