Samsung Galaxy S21 FE 5G - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hurec 11. 3. 2022 17:00

Jj. Bez her to dava 98% mobilu. Ale jakmile neco pustis tak procenta miznou pred ocima.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod GalaxyS22plus 11. 3. 2022 18:42

A kde baterka u her neletí dolů? Pane Hurec to je koment zase.
GalaxyS22plus
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod hurec 11. 3. 2022 19:56

Staci se podivat na testy.
Snap 888 zere i travu kolem cesty.
Odpovim ti ve zkratce. Konkurence i samsung umi a ma mobily s lepsi vydrzi. Takze opevovat tu vydrz s21fe neni na miste. A kometare, typu: me vydrzi cely den jsou out. Jo, me vydrzi mobil i tyden, kdyz na neho nesahnu. Takze dulezity je SOT mobily, zda pouziju gps, pripojeni k hodinkam atd atd.
Takze se uklidnime a nalijeme si cisteho vina.
Ale jsem rad, ze troll jako ty, se tu ozve. Aspon je sranda.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr29 11. 3. 2022 22:15

Ahoj ,mám ho týden a ta výdrž je zatím dost mizerná . Za noc i 8% , ale tak nějak jsem ho chtěl a věděl do čeho jdu . Honor View20 po třech letech má podobnou výdrž(možná lepší :hm ). Koupil jsem bezdrátové nabíječky ,jak do práce,tak domů a neřeším to , hry nehraju.
Ryzen5 3400G, Arctic Freezer 34 , MSI X470 Gaming PLUS MAX, 2xNVME A-DATA XPG SX8200 Pro 512GB a 1TB, DDR4 2x16 GB HyperX FURY 3200MHz ,RG4, Corsair RM550x,ASUS 24" IPS
petr29
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MaroH 20. 5. 2022 07:24

Ahoj, řešil jsem to už na s8 a nevyřešil, teď na s21fe se problém opakuje. V podstatě chci nastavit, aby zvukovou notifikaci dával jenom příchozí hovor, ostatní pouze skrz vibrace. Mám tedy nastavenou hlasitost pro hovor, systém a oznámení mám ztlumené. Ale FB a některé další aplikace pořád notifikuji se zvukem, což je velmi otravné. Jak to prosim vypnu, aby vibrovaly, stejně, jako ostatní aplikace?
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 20. 5. 2022 17:33

V nastaveni - aplikace - facebook - upozorneni a vypnout upozorneni zvukem. Snad to bude cca stejne. Nemam s21fe.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MaroH 21. 5. 2022 17:20

Díky za tip, cca to funguje, ale bohužel to vypne i vibrace.
MaroH
Junior

Odeslat příspěvekod mufallo 11. 6. 2022 17:00

Jestli to fakt nejde, tak si vyrob notifikační zvuk s nahraným tichem a ten použij.
mufallo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod homipc 17. 6. 2022 08:56

Nahravani hovoru? Na Xiaomi mam predinstalovanou aplikaci, funguje bez problemu. Jak je to u s21fe?
homipc
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hannys85 10. 10. 2022 20:36

Galaxy S21FE nemá makro režim ?
hannys85
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 22. 11. 2022 03:08

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy ... -56607.php Dostává Android 13, brzy i u nás.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod ale 22. 11. 2022 05:03

Včera sem ho instaloval.
C220d (S206)
ale
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 11. 2022 11:59

Samsung S21 FE obdržel nejnovější Android 13, co je nového?
https://www.mobilenet.cz/clanky/samsung ... veho-47221
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jawunek 1. 2. 2023 19:36

Jaký máte názor na kvalitu zvuku ve sluchátkách připojených k S21FE? Mám celkem kvalitní špunty od Sony, koupil jsem si redukci na jack 3,5 z USBC a zvuk je tragický, jak z "kalkukačky", bassový projev absolutně odflitrován... Poslední telefon, který měl super zvuk ve sluchátkách byla S5, která měla apku Samsung Music přímo v sytému, kde byla různá nastavení equalizéru, kde se dal naladit opravdu usper zvuk. Další telefony, co jsem měl, stály po téhle stránce za prd, tak jsem spoléhal, že "skorovlajková" loď to vyřeší a jsem velice zklamaný. Nejen, že jsem musel samsung music stahovat z G play, ale oproti staré verzi jsou možnosti nastavení zvuku tragické, v podstě equalizér je spřažen se systémovým equalizérem a nedá se nic moc vymyslet. V nastavení jsou akorát jakési Dolby Atmos atd, které nemají žádný vliv na zvuk... zkoušel jsem i jiné přehrávače, ale žádný výsledek... Nechápu, čím to je. Máte s tím někdo zkušenost? Jakou apkou by se případně dalo z mobilu udělat alespoň ucházející mp3 přehrávač?, nebo co jak kde nastavit, aby to šlapalo... ? Jsem z toho tak znechucen, že mám 100 chutí koupit z bazaru zpět starou S5 jen na poslech hudby... Díky za rady
jawunek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod peter34 2. 2. 2023 09:22

Vyskúšaj USB Audio Player Pro, je síce platený ale rozdiel oproti vstavanému prehrávaču je dosť značný.
Samsung Galaxy S23 256GB
peter34
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků