Samsung Galaxy S23, S23+, S23 Ultra - obecná diskuze

O mobilních telefonech značky Samsung

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xzeit 4. 2. 2023 21:58

Dragone, jaké změny jsou prosím tě k horšímu?�
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod BlueDragonFS 4. 2. 2023 22:06

xzeit píše:Dragone, jaké změny jsou prosím tě k horšímu?�


U Ultry ani moc ne k horšímu, jako spíš žádné.
Ale pro mě:
Fotky jsou horší, vím je to subjektivní, teď se jede na WOW, apod. ale fotky a videa jsou horší na základě toho, co jsem viděl. Ten 200Mpx snímač je už moc. Ale doufám, že to nebude nic, co by nevyhnali SW updatem...
Bezdrátové nabíjení je pomalejší, než u S22U
Přední kamera má nižší rozlišení ale tam mi to zase tak nevadí. I když jde o princip.

S23 a S23+ navíc přisly o OIS na 3x zoom.
BlueDragonFS
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 4. 2. 2023 22:35

Bezdrátové nabíjení fakt není pomalejší. Fotky jsou rozhodně lepší. Výdrž je mnohem lepší,stejně jako výkon. Všechny fotoaparáty vylepšeny, lepší reproduktory.....
xzeit
Junior


Odeslat příspěvekod Sterbitch 4. 2. 2023 23:00

Tak po celém dní normálního používání (s23u 512gb) všeho druhu, vč GPS, bezdrátové android auto, Bluetooth sluchátka, atd. Mám ještě teď na večer 36%

Místy 5g,4g a wifi6 doma, svůj Bývaly note10+ bych nabijel už tak ve 2 odpoledne :D

Takže baterka a optimalizace spotřeby vypadá nadějně...
Sterbitch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BlueDragonFS 4. 2. 2023 23:16

xzeit píše:Bezdrátové nabíjení fakt není pomalejší. Fotky jsou rozhodně lepší. Výdrž je mnohem lepší,stejně jako výkon. Všechny fotoaparáty vylepšeny, lepší reproduktory.....


"Wireless charging speeds are 10 watts, which is actually a bit slower than the 15 watts we used to have in the S22 and S21 series."

Výdrž záleží na místě použití, na twitteru lidi reportují 5:30 a také 11h. Ale to samé najdu i na S22U(4h vs 9h).

S fotoaparáty nemáš pravdu. Jediný nový je hlavní u Ultry, jinak jsou stejné. U Ultry došlo ke snížení rozlišení předního ze 40Mpx na 12.

Reproduktory s Dolby Atmos byly u S22U špatné?

K fotkám
Tohle:
Obrázek

Je podle tebe lepší, než tohle?
Obrázek

-- 4. 2. 2023 23:17 --

Sterbitch píše:Tak po celém dní normálního používání (s23u 512gb) všeho druhu, vč GPS, bezdrátové android auto, Bluetooth sluchátka, atd. Mám ještě teď na večer 36%

Místy 5g,4g a wifi6 doma, svůj Bývaly note10+ bych nabijel už tak ve 2 odpoledne :D

Takže baterka a optimalizace spotřeby vypadá nadějně...


A čas zapnuté obrazovky, jestli se mohu zeptat?
BlueDragonFS
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 4. 2. 2023 23:52

gerremi píše:Kto si myslí ze zmien je malo, tak mu odporúčam pozrieť toto video. Ale cele!

https://www.youtube.com/live/MWDH0Jz2mcU?feature=share


Tak to je prvotřídní blbost! Mobilnet stojí s recenzema obecně za houby, ale tohle je kolosální přepal!
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod hanes1 5. 2. 2023 00:20

flatliners píše:
hanes1 píše:
flatliners píše:Porad se mi celkove libi vic iPhone. Hlavne nechapu proc je Samsung v noci porad zlutej, to je strasny. Rychlost zaverky pri pohybu taky vyrazne ve prospech jabka, takze porad stejne.
https://youtu.be/mkEPM8yN8kU


Ten Shutterlag sa dá vyriešiť snímaním sériových snímok (potiahneš spúšť smerom doprava a vytvorí ti 10 snímkov a vyberie tú ostrú)


No nevim, parkrat sem to zkousel se svoji S21Ultra a nebyla ostra ani jedna:D


Pripájam fotku z čias, keď som mal S21 Ultra (rok dozadu) ... Teraz mám iPhone 13 Pro Max a musím uznať, že uzávierka je odosť rýchlejšia a občas sa mi stávalo, že som mal na S21 Ultra rozmazanú fotku, ale nebolo to zas také časté a katastrofálne, ako to tu niektorí popisujú �

Úprimne, iOS-u som neprišiel na chuť a rád by som sa vrátil späť na Samsung ... Uvidím ešte.. čakám na recenzie a relevantné skúsenosti používateľov... Podľa toho sa rozhodnem.

Obrázek
hanes1
Junior

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 5. 2. 2023 07:24

Tade2 píše:K těm bateriím.. Moc jsem to u s22 nesledoval, ale je správně předpoklad, že porovnali Snapdragon verze? A Exynos s22 byl ještě horší než Snap verze?


https://youtu.be/oGGe18n24uE
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 2. 2023 08:55

BlueDragonFS

Ale že má selfie kamera 12 Mpx ještě neznamená,že se kvalita fotografií zhoršila. Naopak, zlepšila se a to včetně videa a oproti S22ULTRA je ten skok dost výrazný.

Reproduktory jsou lepší,hrají lépe,lze najít na YouTube. Hlavní fotoaparát je mnohem lepší a stejně tak teleobjektivy - ve spolupráci s novým SoC produkují lepší snímky. S23ULTRA je prakticky ve všem lepší.

Bezdrátové nabíjení je 15W. Nevím kde jsi přišel na 10. https://www.samsung.com/global/galaxy/g ... tra/specs/
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod gerremi 5. 2. 2023 09:23

Domin7 píše:
gerremi píše:Kto si myslí ze zmien je malo, tak mu odporúčam pozrieť toto video. Ale cele!

https://www.youtube.com/live/MWDH0Jz2mcU?feature=share


Tak to je prvotřídní blbost! Mobilnet stojí s recenzema obecně za houby, ale tohle je kolosální přepal!


Je vidiet ze si to video ani neotvoril. Ja tu nejdem obhajovat Mobilnet a jeho recenzie, ale vo videu jasne vysvetľuje co je nove, co sa zmenilo atd... Samozrejme je to reklama ale na prehľad zmien to bohate stačí...
gerremi
Junior

Odeslat příspěvekod edik13 5. 2. 2023 09:35

Tak už mám S23 8/256 zelenou.. zatím volání v 5G bez problému (což u S22 nefungovalo).. rychlost systému taky ok (řekl bych svižnější než S22 - ale je to nový telefon).. výdrž baterie nevím.. zatím drží :-) časem zjistím a dám vědět.. foťák jsem ještě neměl šanci pořádně vyzkoušet.. takže dám taky vědět později.

Ed.
Naposledy upravil edik13 dne 5. 2. 2023 11:39, celkově upraveno 1
edik13
Junior

Odeslat příspěvekod Sterbitch 5. 2. 2023 10:01

BlueDragonFS píše:...

A čas zapnuté obrazovky, jestli se mohu zeptat?


Přes 5 hodin
Sterbitch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod xzeit 5. 2. 2023 10:47

Edik23: proč jsi objednal 256GB variantu,když 512 je za stejnou cenu s tím kódem?
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod BlueDragonFS 5. 2. 2023 11:02

Sterbitch píše:
BlueDragonFS píše:...

A čas zapnuté obrazovky, jestli se mohu zeptat?


Přes 5 hodin


To není špatné. I když mi teď S22U vydržela 1 den a cca 20 hodin a mám tam 4 hodiny obrazovky, tak nevím, zda se to vyplatí. Skok tam je, ale asi ne takový zázračný co naznačoval hype.
BlueDragonFS
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků